Televizorių programinė įranga

Televizoriaus programinės įrangos atnaujinimas.

Televizorius veikia su trukdžiais ? 

Televizorių gamintojai periodiškai išleidžia programinės įrangos atnaujinimus. Toks televizoriaus atnaujinimas gali išspręsti kai kuriuos televizoriaus nesklandumus. Tai galite padaryti atsidarę televizoriaus meniu ir sekdami nurodymus nesunkiai atnaujinsite televizoriaus programinę įrangą. Jei televizorių parsivežėte iš užsienio, gali būti taip, kad Lietuvoje toks televizorius rodys tik kai kurias programas, arba nerodys jų visai. Tokiais atvejais gali būti reikalingas naujos programinės įrangos įrašymas, toks įrašymas reikalauja kompetencijos, todėl tokiu atveju galite kreiptis į mūsų servisą.

Televizoriaus atstatymas į gamintojo numatytus parametrus.

Dar viena galimybė pašalinti televizoriaus nesklandų darbą yra gamyklinių parametrų atstatymas. Šiuos veiksmus taip pat nesunkiai atliksite įėję į televizoriaus meniu.

Dabar absoliučiai didžioji dauguma turi išmaniuosius (smart) televizorius, todėl ir programinės įrangos atnaujinimas tokiems televizoriams yra kur kas reikalingesnis. Smart televizoriai tikrai paįvairino mūsų vakarus. Jei per televiziją nerodo nieko gero, įvairių programėlių pagalba galime žiūrėti mums patinkančius filmus, per yotube žiūrėti muzikinius klipus. Televizoriaus pagalba galime bendrauti skype ir kitomis socialinėmis programomis.

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006