Apple remontas Klaipėdoje

Apple (iPad, iPod, iPhone, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini, Mac Pro) produkcijos remontas

Apple gaminių pasirinkimas yra platus. Ko gero visi žino tokius Apple gaminius kaip iPhone, Ipad, iMac, iPod, Macbook. Nors Apple produkcija pasižymi gera kokybe, bet kaip ir visa kita elektronika taip ir apple produkcija kažkada gali sugesti. Mūsų servisas užsiima Apple produkcijos remontu.

Macbook Air, Pro remontas Klaipėdoje. Kadangi šie kompiuteriai pasižymi ypač aukšta surinkimo kokybe, tai dažniausiai į remonto dirbtuves jie yra atnešami tik dėl programinės įrangos bėdų, arba dėl to kad pradeda kaisti. Rimtesni macbook gedimai pasitaiko tik dėl paties vartotojo kaltės, kai kompiuteris būna aplietas, arba dėl neatsargumo sudaužomas macbook ekranas.  Mūsų servisas taiso bet kokius macbook gedimus.

Macbook pagrindinės plokštės remontas dažniausiai reikalingas tada kai ant pagrindinės plokštės papuola drėgmės. Jei apliejote savo macbook, kuo greičiau išjunkite, ir nebejunkite. Kuo greičiau pristatysite į remonto servisą, tuo didesnė tikimybė, kad remontas bus nebrangus.

Macbook klaviatūros keitimas taip pat dažniausiai reikalingas tik tada kai būna aplietas kompiuteris. Kaip jau minėjome apliejus kompiuterį nors ir nedideliu skysčio kiekiu vertėtų kreiptis į remonto servisą.

iMac remontas. Kiekvienas profesionalas dirbantis su vaizdo apdorojimo programomis turi šį nuostabų darbo kompiuterį. Žinoma iMac turi ir daug eilinių vartotojų kurie net neabejojame yra patenkinti savo įrenginiu. Šie kompiuteriai genda retai, dažniausiai bėdos prasideda tada kai iMac pradeda kaisti. Jei vis dažniau girdite kad Jūsų iMac skleidžia nemalonų garsą sklindantį nuo stipriai besisukančių ventiliatorių vertėtų susimastyti apie iMac dulkių valymą. Jei nekreipsite dėmesio į kaistantį iMac, vėliau galite susidurti su rimtesniais iMac gedimais. Nuo nuolat kaistančio kompiuterio gali sugesti kitos kompiuterio detalės.

iPad remontas. Greitai kokybiškai, ir už žemą kainą pakeisime Jūsų Ipad ekraną ar liečiamąjį stiklą.

 

 
   Gintaras | Šiuolaikinės technikos žinovas
   Reikia išsamios konsultacijos? Būtinai susisiekite.
   Telefonas: 8 670 93346 | el.paštas: gintaras@sugedo.lt