Planšetinių kompiuterių remontas Klaipėdoje

Planšečių remontas Klaipėdoje

Profesionaliai atliekame planšetinių kompiuterių remontą. Dažniausiai pasitaikantys planšetinių kompiuterių gedimai yra šie: skilo planšetinio kompiuterio ekranas, išlūžo planšetinio kompiuterio maitinimo arba USB lizdas, išlūžo planšetinio kompiuterio mygtukas, lėtai veikia planšetinis kompiuteris, gavo drėgmės planšetinis kompiuteris, planšetinis kompiuteris nebegaudo Wi-Fi, nebelaiko planšetinio kompiuterio baterija.

 Atliekame bet kokius remonto darbus susijusius su planšetėmis. Jei ženkliai sumažėjo planšetės baterijos tarnavimo laikas, pakeisime senąją bateriją į naują.  Pasitaiko, kad įskyla planšetės korpusas, bet ekranas lieka sveikas, tokiu atveju pakeisime planšetės korpusą. Jei pastebėjote, kad Jūsų planšetė nebegaudo Wi-Fi ryšio, arba ryšys yra labai silpnas, tai gali būti ženklas, kad reikia tvarkyti Wi-Fi modulį.

 

Dažnai planšetė sugenda, arba pradeda nestabiliai veikti kai į ją papuolą drėgmės. Net ir nedidelis vandens kiekis gali pakenkti planšetei. Tai gali pasireikšti ne iš karto, o tarkim praėjus mėnesiui, ar net dar ilgesniam laiko tarpui po to kai planšetė gavo drėgmės. Todėl ne retas atvejis, kai žmogus net pamiršta, kad prieš mėnesį ar daugiau planšetė trumpam buvo patekusi po lietumi.

Bet kam gali atsitikti tokia nelaimė, kaip kad planšetės įkrovimo metu yra užkliūvama už laido, ir išlaužiamas įkroviklio lizdas, arba tiesiog nutraukiamas paties įkroviklio laidas. Keičiame visus planšečių komponentus naujais, pakeisime įkrovimo lizdą, USB lizdą, ar tiesiog įjungimo mygtuką. Atsitinka taip, kad nusibraižo planšetės kamera, o tada kenčia nuotraukų arba video kokybė, pakeisime Jūsų planšetės kamerą į originalią.

 Na ir žinoma pats populiariausias ir dažniausiai pasitaikantis planšečių gedimas, tai ekranų skilimas, arba liečiamojo ekrano nustojimas veikti. Keičiame liečiamuosius, bei LCD ekranus. Visos detalės tik originalios.

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
 
El.paštas: info@sugedo.lt