Nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėda

Kontaktinė informacija: spausti čia

• Nešiojamų kompiuterių remontas
• Stacionarių kompiuterių remontas
• Planšetinių kompiuterių remontas
Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija. Iškilus klausimams išklausysime ir patarsime.
Garantija remonto darbams, tikslus gedimo nustatymas. 
Žema kaina, ir aukšta atliktų darbų kokybė. 
Greitas remontas. 
Puikus serviso atliekamų darbų lygis. 
Nemokamos konsultacijos. 
Operacinių sistemų Windows, MacOS, Linux diegimas
Programinės įrangos diegimas
Virusų paieška, ir jų naikinimas
Dulkių šalinimas iš aušinimo sistemų
Prarastų duomenų atkūrimas iš sugedusių laikmenų
Išlūžusių jungčių keitimas, litavimas
Sulaužytų kompiuterių korpusų remontas, keitimas
Aplietų kompiuterių remontas
Ekranų (matricų) keitimas-pardavimas
Motininių plokščių remontas
Vaizdo čipo remontas, keitimas nauju
Klaviatūrų keitimas-pardavimas
Naujo kompiuterio paruošimas darbui
Kompiuterių supirkimas
Kompiuterių pardavimas
Remontuojame ir atrišame žaidimų kompiuterius.

Atliekame visapusišką nešiojamų, stacionarių ir planšetinių kompiuterių remontą. Ekranų keitimas, čipų litavimas, aplietų kompiuterių remontas, klaviatūrų keitimas, operacinių sistemų perrašymas, virusų naikinimas, kompiuterio komponentų pardavimas, naujų dalių užsakymas, išlūžusių vyrių keitimas, išlūžusių jungčių keitimas, maitinimo šaltinių remontas (pardavimas), kompiuterių diagnostika, motininių plokščių remontas. Visi sedėtingi nešiojamų kompiuterių darbai atliekami su specialia įranga, todėl galime užtikrinti aukštą atliktų darbų kokybę.

Vaizdo čipo gedimas (perkaitimas).

Remontas tikrai labai atsakingas, ir reikalaujantis kompetensijos. Mes turime specialią įrangą reikalingą tokiam remontui. Šį darbą atlieka žmogus kuris specializuojasi tik šioje srityje. Kitokius gedimus atlieka kiti specialistai. Televizorius ir monitorius remontuoja tik šios srities specialistas, programine įranga užsiima programuotojas, ir taip su visais kitais kompiuterių bei kitokios el. technikos gedimų remontais.

Šiaurinio arba pietinio tilto gedimas (perkaitimas). 

Šiaurinio tilto gedimo simptomai gali būti labai panašūs į vaizdo čipo gedimą, o ir jo remontas yra panašus. Pietinio tilto gedimai pasitaiko rečiau, ir jo gedimo simptomai jau yra kitokie nei šiaurinio tilto ar vaizdo čipo. Kai sugenda pietinis tiltas dažnai būna, kad atsisako „dirbti“ USB lizdai, arba kompiuteris „nebemato“ DVD-ROM‘o. Jo remontas taip pat panašus į aukščiau minėtų.

Dulkių šalinimas iš kompiuterio.

KADA REIKIA VALYTI DULKES:

Kompiuteris garsiai ūžia.
Kompiuteris labai kaista.
Kompiuteris išsijunginėja.
Tai trys pagrindinės priežastys kada laikas valyti dulkes iš kompiuterio aušinimo sistemos.
PATIKĖKITE TAI PROFESIONALAMS:
Dulkių valymas iš nešiojamo kompiuterio yra sudėtingas, ir atsakingas darbas, todėl patikėti tokį darbą reikia profesionalams.
Yra tokių „meistrų” kurie bando valyti dulkes tiesiog bandydami jas išpūsti, toks dulkių šalinimo būdas labai rizikingas, nes susikaupusios dulkės tiesiog gali užstrigti ventiliatoriaus sprnuotėje, ir jis nustos suktis.
PROFESIONALUS DULKIŲ VALYMAS:
1. Pilnai išardomas nešiojamas kompiuteris.
2. Išardomas aušinimo mechanizmas.
3. Pašalinamos visos dulkės.
4. Švariai nuvaloma sena (sudžiūvusi) termo pasta, ir užtepama nauja.
5. Kompiuteris surenkamas.
6. Kompiuteris testuojamas.
DĖMESIO: nerekomenduojame aukščiau paminėtų veiksmų atlikti patiems.


Apipiltų kompiuterių problemos

Taip jau atsitinka, kad per neatsargumą žmonės aplieja savo kompiuterius. Tokių apipiltų kompiuterių tolimesnis likimas dažnai priklauso nuo to kaip žmogus pasielgs apipylęs kompiuterį. Jei apipylus kompiuterį žmogus daugiau jo nebejunks, ir ištrauks bateriją, tai labai daug šansų, kad pasekmės bus ne tokios skaudžios kaip gali pasirodyti. Apipilto kompiuterio remontas neretai būna komplikuotas vien jau dėl to, kad sunku iš anksto nustatyti remonto kainą. Išvalius ir nuplovus pagrindinę plokštę neretai tenka keisti pažeistas nuo oksidacijos varžas, bet kartais ir to neužtenka. Neretai būna, kad po to kai pagrindinė plokštė nukenčia nuo skysčio reikia tvarkyti ir visą maitinimo grandinę, todėl iš anksto numatyti kiek ir kokių detalių reikės keisti tiesiog neįmanoma.

Skilęs, sudužęs, sulaužytas ekranas. Ekranų keitimas.  Planšetinių kompiuterių ekranų keitimas.

Turime labai daug beveik visų modelių nešiojamų kompiuterių ekranų. Ekraną  pakeisime labai greitai ir profesionaliai. Keičiame ekranus ir planšetiniams kompiuteriams, taisome planšetinius kompiuterius, keičiame išlūžusias jungtis. Nešiojamų kompiuterių ekranų kainos yra labai skirtingos, todėl jei norite sužinoti ekrano kainą prieš tai pasidomėkite savo kompiuterio modeliu, o dar geriau jei žinosite paties ekrano (matricos) kodą.

Nešiojami kompiuteriai ir kompiuterių atsarginės dalys, komponentai Klaipėdoje

Prekiaujeme naujais nešiojamais kompiuteriais, naujomis ir naudotomis kompiuterių atsarginėmis dalimis bei kompiuterių komponentais. Prekiaujeme naujais nešiojamų kompiuterių krovikliais, naujomis bei naudotomis nešiojamų kompiuterių klaviatūromis, naujais ir naudotais nešiojamų kompiuterių ekranais (matricomis). Taip pat prekiaujame telefonų aksesuarais.

Skubus nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje

Neretai pasitaiko atvejų, kai kompiuteris tiesiog labai reikalingas, o jis ėmė ir sugedo. Tokiais atvejais ateina į pagalba mūsų paslauga „skubus kompiuteriu remontas” Skubus kompiuteriu remontas, tai toks remontas, kai Jūsų kompiuteris bus pradedamas remontuoti iš karto be jokios eilės. Toks skubus remontas kainuoja kiek brangiau, bet ta kaina nuo įprastos skiriasi neženkliai. Be to mūsų meistrams patikėti skubų kompiuterio remontą tikrai verta, nes kas, jei ne profesionalai gali greitai, ir be klaidų nustatyti tikslų kompiuterio gedimą.

   Gintaras | Šiuolaikinės technikos žinovas
   Reikia išsamios konsultacijos? Būtinai susisiekite.
   Telefonas: 8 670 93346 | el.paštas: gintaras@sugedo.lt