Telefonų remontas Klaipėdoje

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

_______________

Mūsų taisykloje sulauksite skubios ir profesionalios pagalbos jei skilo, ar sudužo telefono ekranas, ar telefono ekrano stikliukas (liečiamasis stikliukas – touch screen). Telefonų ekranus ir jų stikliukus užsakome iš patikimų tiekėjų, todėl pas mus sutaisytas telefonas ir toliau lieka kokybiškas kaip ir prieš remontą.

Siūlome profesionalų visų telefonų gamintojų remontą. Garantuojame žemas kainas ir aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Telefonų ekranų keitimas
Telefonų stiklų keitimas
Telefonų baterijų keitimas (trumpai tarnauja baterija, greitai išsikrauna)
Telefonų įkrovimo lizdo remontas / keitimas (nekrauna telefono, telefonas neįsijungia)
Aplieto telefono remontas
Telefonų atkodavimas, atrišimas, slaptažodžio nuėmimas, android perrašymas, iOS perrašymas
Telefonų sim lizdo remontas (nemato sim)
Telefonų korpuso keitimas, korpuso tiesinimas
Telefonų ekranų apsauginių stiklų prekyba
Telefonų dėklų prekyba
Telefonų originalių įkroviklių prekyba, USB laidų prekyba

Šaliname visus telefonų gedimus, vietoje turime didelį atsarginių dalių sandėlį todėl darbai atliekami greitai.
Mes suteikiame garantiją, išrašome sąskaitas, pas mus dirba kvalifikuoti meistrai.

Mūsų taisykla remontuoja visų žinomų ir mažiau žinomų telefonų gamintojų telefonus. Jei telefonas nekrauna baterijos, persijunginėja, neįsijungia, telefono ekranas nereguoja į lietimus, jei netyčia išlaužėte telefono krovimo ar kitą jungtį, jei telefonas sušlapo, blogai gaudo ryšį,  jei suspaudėte telefoną, nesigirdi pašnekovo, arba pašnekovas Jus blogai girdi, jei telefonas kaista, telefoną užpuolė virusai, kreipkitės į mūsų taisyklą, ir galite būti tikri, kad sulauksite profesionalios ir skubios pagalbos.

Jei Jūsų telefonas „pririštas“ prie kokio nors tinklo kurio paslaugomis nebesinaudojate, mes atkuodosime Jūsų telefoną visiškai oficialiai, nenaudojame jokių R-SIM kortelių, telefonai mūsų taisykloje atkoduojami tik oficialiai. „Atrišame” Nokia, Samsung, Sony, Motorola, LG, HTC, myPhone, Apple, iPhone, Prestigio, BlackBerry, Huawei, Nous, Meizu, Gigabyte, MaxCom, Cat ir kitų gamintojų telefonus.

Telefonų skilusių ekranų / stikliukų keitimas:

Keičiame telefonų ekranus arba jų stikliukus. Telefono stikliukus keičiame net ir tiems modeliams kuriems gamintojas nėra numatęs stikliuko keitimo. Pavyzdžiui tokiems modeliams kaip Samsung Galaxy s20 , arba Samsung Galaxy S23 gamintojas stikliukų nekeičia, o keičia visą ekrano komplektą. Mes šiems ir daugeliui kitų modelių galime pakeisti tik stikliuką, žinomą telefono ekranas turi būti sveikas norint keisti tik stikliuką. Toks telefono remontas atsieina kur kas pigiau nei viso ekrano keitimas.

Telefono ekrano skilimas sudaro apie 70% visų telefonų gedimų. Keičiame beveik visų telefonų modelių liečiamuosius (touch screen), bei LCD ekranus. Nuo ekrano dūžių telefonus apsaugo dėklai. Mes galime pasiūlyti didelį telefonų dėklų pasirinkimą, taip pat rekomenduojame įsigyti telefonų ekranų apsauginius grūdintus stiklus.

Samsung telefono stikliuko keitimas Klaipėdoje:

Keičiame visų Samsung telefonų modelių ekranus. Samsung telefonų ekranai užsakomi tiesiai iš Samsung. Taip pat Samsung telefonų modeliams keičiame ir viršutinius liečiamus stikliukus.

Išmaniųjų telefonų remontas Klaipėda:
Išmaniųjų telefonų pilnas aptarnavimas. Telefonų stikliukų keitimas, telefonų ekranų keitimas, Android operacinės sistemos remontas, iOS operacinės sistemos remontas, išlūžusių jungčių keitimas, litavimas, remontas, telefonų aksesuarų pardavimas, telefonų kroviklių pardavimas Klaipėdoje.
iPhone atrišimas / remontas Klaipėdoje:

Oficialus gamyklinis iPhone telefonų atrišimas. Nerekomenduojame atrišinėti telefonų R-sim būdu, toks telefonas taps tikru galvos skausmu. Atrišame iPhone visas versijas, keičiame ekranus, taisome bet kokį mechaninį gedimą, ausinių, garsiakalbių keitimas, aplieto iPhone remontas, galinių viršelių keitimas, ir daugelis kitų paslaugų.

iPhone ekranų keitimas Klaipėdoje:

iPhone 5 /5C /5S
iPhone 6/ 6 Plus6S / 6S Plus
iPhone 7/ 7 Plus8 / 8 Plus
iPhone X /XR /XS / XS Max
iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
iPhone 12 / 12 Mini12 Pro / 12 Pro Max
iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max
iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max ekranų keitimas 

Mobilų telefonų remontas Klaipėdoje:

Remontuojame, ir atrišame visų modelių telefonus. Atliekame visus programinius darbus, litavimo darbus, visų mechaninių gedimų šalinimas. Remontuojame ne tik mobiliuosius bei išmaniuosius telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius. Mobiliesiems telefonams įrašome kalbas, įrašome navigacijas bei programas, taisome ryšio sutrikimus.

Planšetinių kompiuterių remontas Klaipėdoje:

Remontuojame planšetinius kompiuterius, keičiame ekranus, išlūžusius lizdus, įrašome programas.

Pas mus dirba savo darbą išmanantys meistrai, visada savo atliktiems darbams suteikiame garantiją, išrašome sąskaitas. Pas mus lanksti kainų sistema, tapti mūsų klientu apsimoka dėl kelių priežasčių. Visų pirma pas mus galite sutaisyti bet kokią elektroninę techniką pradedant telefono ausinėmis, ir baigiant sudėtingų kompiuterinių sistemų remontu. Antras naudingas dalykas dėl kurio verta rinktis mūsų paslaugas yra tai, kad tapę mūsų klientu visada sulauksite nuolaidų, bei šilto ir malonaus bendravimo, ko neretai trūksta kitose įmonėse.

Navigacija Jūsų telefone

Koks išmanusis telefonas be navigacijos? Už simbolinę kainą įdiegsime į Jūsų telefoną navigaciją. Kokioje šalyje bebūtumėte galėsite būti ramus, kad tikrai nepasiklysite. Ar įdiegus navigaciją į telefoną bus reikalingas internetas? Ne, interneto tikrai nereikia tam, kad naudotis navigacija.