Fotoaparatų remontas Klaipėdoje

Skaitmeninių ir veidrodinių fotoaparatų remontas, vaizdo kamerų remontas Klaipėdoje.

Kontaktinė informacija: spausti čia

Turbūt nei vienas neįsivaizduojame savęs be foto aparato, ir nesvarbu ar tas fotoaparatas telefone, ar tai profesionalus veidrodinis fotoaparatas. Sugedus fotoaparatui ne visada žinome kur kreiptis. Pas mus dirba savo darbą išmanantys meistrai. Kaip jau turbūt pastebėjote, mes remontuojame beveik visą elektroninę techniką, o iš kitų tokias paslaugas teikiančių įmonių skiriamės tuo, kad pas mus remonto darbus atlieka ne vienas, ir ne du meistrai, o konkrečiam įrenginiui yra savo specialistas. T.y kompiuterius tvarko IT specialistas, televizorius remontuoja tik šios srities specialistas, ir taip su visa remontuojama technika. Todėl mes galime užtikrinti kokybišką darbą.

Canon, Sony, Panasonic, JVC, Samsung ir kitų gamintojų vaizdo kamerų remontas. Skaitmeninių foto aparatų remontas, veidrodinių foto aparatų remontas, objektyvų remontas, jutiklių valymas, blyksčių remontas ir daug kitų remonto paslaugų.

Nikon, Olympus, Sony, Panasonic, Canon, Konica Minolta, Fujifilm, Pentax ir kitų gamintojų fotoaparatų remontas.

Dažniausiai pasitaikantys foto aparatų gedimai:

Foto aparatas neįsijungia, įjungus foto aparatą neišvažiuoja objektyvas,  foto aparatas įsijungia, bet nefotografuoja ir nefilmuoja, foto aparatas ar vaizdo kamera skleidžia garsus kurių anksčiau nebuvo, įjungus foto aparatą objektyvas išvažiuoja, ir grįžta atgal, neryškus / nesufokusuotas vaizdas ekrane, nuotraukose dingo vaizdas, įjungus foto aparatą atsiranda užrašai su klaidų pranešimais,  foto aparato priedai neveikia, foto aparate prisikaupia dulkių ar smėlio, foto aparate labai greitai išsenka baterija, foto aparatas neatpažįsta atminties kortelės, foto aparate nesuveikia blykstė.

Keli patarimai dėl foto aparato priežiūros:

Prižiūrėkite objektyvą. Dažnai fotografuodami net nepastebimiame kaip pirštais priliečiame priekinį objektyvo lęšį. Piršto anspaudai ar kitoks pašalinis objektas ne tik gadina nuotraukos kokybę, bet gali neleisti sufokusuoti fotografuojamo vaizdo. Visada įdėmiai apžiūrėkite objektyvą, ir jei pastebėjote nešvarumų būtinai juos nuvalykite specialia servetėle.

Saugokite fotoaparatą nuo dulkių ir smėlio. Labai dažnai pasitaikanti gedimo priežastis, tai patekęs smėlis arba dulkės.  Stenkitės vengti staigių temperatūros pokyčių, nes tokiu atveju foto aparate gali atsirasti drėgmė, o tai labai pavojinga.

Fotoaparatų blykstės Klaipėdoje:

Prekiaujame įvairių fotoaparatų modelių blykstėmis, dėl konkretaus modelio susisiekite nurodytais kontaktais. 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

El.paštas: info@sugedo.lt