Kompiuterių pardavimas – remontas Klaipėda

Stalinių ir nešiojamų kompiuterių remontą atliekame ypač greitai. Kruopščiai suplanuotas atliekamų darbų grafikas leidžia pasiekti kur kas spartesnius rezultatus, todėl daugumą gedimų pašaliname per dieną. Atvykite, ir įsitikinkite patys.

Nešiojamų kompiuterių remontas ir prekyba

Turime ilgametę patirtį nešiojamų kompiuterių remonto srityje. Taisome bet kokius nešiojamo kompiuterio gedimus, prekiaujame naujais nešiojamais kompiuteriais, ir nešiojamų kompiuterių atsarginėmis dalimis.

Stalinių kompiuterių remontas ir prekyba

Mūsų klientu pageidavimu teikiame stalinių kompiuterių komplektavimo paslaugą. Pas mus galite užsisakyti naują stalinį kompiuterį kuris atitiks Jūsų poreikius. 

Susikomplektuokite kompiuterį patys, arba pasikonsultavę su mumis. 
Mes užsakome tik žinomų gamintojų dalis.
Jei nenorite nusipirkti „katės maiše“ geriausia išeitis yra susikomplektuoti kompiuterį pačiam su profesionalia pagalba. 
Jei neturite pakankamai kompetencijos šioje srityje, mes Jums padėsime išsirinkti optimaliausią Jūsų poreikius atitinkantį kompiuterį. 

Sukomplektuosime Jums kompiuterį pagal Jūsų poreikius. Mūsų sukomplektuoti kompiuteriai pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.
Rašykite arba skambinkite, mes pasiruošę Jums padėti. 

Nusipirkę pas mus, visam laikui turėsite nuolaidą bet kokiems priežiūros darbams.
■ Mūsų sukomplektuoti net ir biudžetinės klasės kompiuteriai veikia sparčiai. 
■ Visos kompiuterio detalės parenkamos taip, kad užtikrintų sklandų kompiuterio darbą. 
■ Surinkti kompiuteriai yra testuojami, ir tik po to atiduodami klientui. 
■ Visos detalės tik žinomų ir gerai užsirekomendavusių gamintojų. 
■ Jums visada bus teikiama nemokama mūsų konsultacija. 
■ Visiems kompiuterio komponentams suteikiama gamintojo garantija 24-36 mėn

Kai perkate stacionarų kompiuterį parduotuvėje, Jūs neturite galimybės koreguoti šio kompiuterio komplektacijos. Pavyzdžiui Jums patiko kompiuteris, bet nepatinka jame esanti vaizdo plokštė, arba patinka viskas išskyrus kietojo disko talpa. Mes užsakinėjame kompiuterių komponentus, ir surenkame kompiuterį pagal kliento pageidavimus. 

Surinktas kompiuteris iš komponentų kuriuos parenka specialistas pagal kliento poreikius, visada kur kas geriau, nei pirkti iš parduotuvės jau surinktą kompiuterį.

Jei kompiuterį patikėsite surinkti specialistui, tai galite tikėtis tikrai ilgaamžio ir patikimai veikiančio kompiuterio. Nesame nusiteikę prieš parduotuvėse pardavinėjamus kompiuterius, bet kad ir kaip bežiūrėtume tokiems prekybininkams svarbiausia žema kaina. O žemą kainą galima pasiekti tik panaudojant pačias pigiausias kompiuterio dalis. Turbūt retas iš mūsų susimąstome dėl stalinio kompiuterio korpuso (dėžės). Gal nepatikėsite, bet geras (kokybiškas) kompiuterio korpusas ženkliai prailgina kompiuterio „gyvenimą”. Geras korpusas, tai reiškia ir gerą visos sistemos aušinimą, o tai reiškia, kad kompiuterio komponentai veiks ilgiau, ir kompiuterio našumas bus žymiai geresnis, nei kaistančiame kompiuteryje.

Jei nežinote ar abejojate dėl to ar nusipirktas kompiuteris patenkins visus Jūsų poreikius, mūsų specialistas patars visais Jums rūpimais klausimais.

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Tel.: (8) 670 93346 (bendri klausimai)
Tel.: (8) 600 97006 (remonto klausimais)
El.paštas: info@sugedo.lt