Telefonų ekranų keitimas

 

                                      

Keičiame visų gamintojų telefonų ekranus. Apple produkcijos telefonų ekranus dažniausiai pakeičiame per vieną valandą. Kitų telefonų gamintojų ekraną pakeisime sekančią darbo dieną.
 

✔ iPhone ekranų keitimas (per vieną valandą)
✔ Samsung ekranų ir stikliukų keitimas
✔ SONY ekranų keitimas
✔ HTC ekranų keitimas
✔ Huawei ekranų keitimas
✔ LG ekranų keitimas
✔ Nokia ekranų keitimas
✔ Xiaomi ekranų keitimas
kitų telefonų gamintojų ekranų keitimas

Siūlome vienas žemiausių kainų Lietuvoje už aukštą atliekamų darbų kokybę. Visiems savo darbams suteikiame garantiją. Draudimo kompanijoms išrašome defektacijos aktus.
 
Visų modelių telefonų ekranų keitimas
Įkrovimo/USB ir kitų lizdų keitimas
SIM modulio keitimas/remontas
Garsiakalbio keitimas
Mikrofono keitimas
Wi-fi antenos keitimas
Operacinių sistemų remontas
Drėgmės valymas/šalinimas
Ij/išj. mygtukų remontas/keitimas
Kiti remonto darbai
Prekiaujame telefonų dėklais ir jų aksesuarais

 

iPhone ekraną pakeisime per 1 val.

 

 


Galime drąsiai teigti, kad apie 80% telefonų gedimų yra susiję su ekranu, ir tai nieko nuostabaus. Dabartiniai telefonai turi didelius ekranus kurie norom nenorom, bet turi tokią blogą savybę sudužti.Telefonų ekranų keitimas Klaipėdoje

Skilo telefono ekranas? 
Kiek kainuos telefono ekrano keitimas? Išlaidų suma tiesiogiai priklausys nuo Jūsų telefono modelio, ir nuo to ar skilo telefono stikliukas, ar sudužo telefono ekranas. Jei skilo tik telefono liečiamasis stikliukas dar ne faktas, kad nereikės keisti viso ekrano. Yra telefonų modelių kuriems liečiamojo stikliuko pakeisti nėra galimybių, todėl jei tokiam telefono modeliui skilo tik liečiamasis stikliukas, vis tiek tektų keisti visą ekrano komplektą.

Telefono ekrano keitimo kaina priklauso nuo telefono modelio ir nuo jo kokybės. Telefonų ekranus visada perkame iš patikimų tiekėjų  todėl galime garantuoti, kad pas mus pakeistas telefono ekranas bus kokybiškas. Jei norite sužinoti Jus dominančio telefono ekrano keitimo kainą susisiekite su mumis telefonu: 8 (46) 246 448, arba rašykite elektroniniu paštu: info@sugedo.lt

Mūsų patarimas:
Įsigykite dėkliuką savo telefonui kuris ne tik pagražins Jūsų telefoną, bet ir apsaugos jį nuo subraižymų bei smūgių. Taip pat nusipirkite apsauginį stikliuką, kuris pasitarnaus Jūsų telefono ekranui. Telefono ekranas nenusibraižys, o nukritus telefonui apsaugos jį nuo dūžio. 
Prekiaujame telefonų dėklais bei aksesuarais

 

Tel.: 8-600-97006 – Klaipėda, Kauno g. 1 (Priešais Akropolį) 
Tel.: 8-670-93346 – Jei esate iš kito miesto ar miestelio (pagalba norint iškviesti kurjerį)

El.paštas: info@sugedo.lt