iPhone remontas Klaipėdoje

                                                                                                    _______________

Ekrano keitimas
iOS programinės įrangos atnaujinimas / perrašymas
Drėgmės šalinimas, valymas
Baterijos keitimas
Home mygtuko keitimas / remontas
Įjungimo / išjungimo mygtuko remontas, keitimas
Garso valdymo mygtukų remontas, keitimas
Galinės kameros keitimas
Priekinės kameros keitimas
Krovimo, mikrofono remontas, keitimas
Ausies garsiakalbio keitimas
Wifi antenos keitimas
Pagrindinės plokštės remontas
Korpuso keitimas
✔ Apple Watch stikliųkų, ekranų keitimas
Kiti remonto darbai

iPhone remontas

Visi žino, kad iPhone telefonai yra populiarūs visame pasaulyje nors kainos tikrai ne pačios žemiausios. iPhone telefonus renkamės dėl jų puikios kokybės ir dėl to kad iOS sistema dirba labai sklandžiai. Bet ir koks kokybiškas būtų telefonas jis gali sugesti. Teisingumo dėlei turime pasakyti, kad didžioji dauguma telefonų gedimų atsitinka dėl mūsų pačių kaltės. Dažniausiai mes sulaukiame skambučių dėl sudužusio telefono ekrano, ar skilusio telefono ekrano stikliuko. Antrą vietą tarp dažniausiai pasitaikančių telefono gedimų galėtume skirti įkrovimo lizdų gedimams. Įkrovimo lizdas dažniausiai sugenda tada kai  įkrovimo metu mes naudojamės telefonu. Taip pat labai dažnai į mūsų remonto servisą atnešami telefonai nukentėję nuo drėgmės, tokių gedimų šalinimas yra pats sudėtingiausias. Visada savo klientams pasiūlome pigią ir svarbiausia gražią telefono apsaugą. Mes prekiaujame telefonų dėklais ir telefonų apsauginiais grūdintais stikliukais.  Įsigiję dėklą savo telefonui suteiksite ne tik naują išvaizdą, bet ir apsaugosite jį nuo subraižymų bei išorinių pažeidimų, o apsauginis stikliukas apsaugos ekraną nuo dūžių ir subraižymų.

iPhone ekranų keitimas. Mūsų remonto servisas teikia iPhone ekranų keitimo paslaugą. Beveik visada ekranų turime vietoje, todėl iPhone ekraną pakeičiame per 1-2 valandas, ir žinoma suteikiame garantiją.

iPhone įkrovimo lizdo remontas. Jei Jūsų iPhone telefonas neįkrauna baterijos tai gali reikšti, kad sugedo įkrovimo lizdas, arba pats įkroviklis. Bet kokį iš šių gedimų pašalinsime per 1-2 valandas

iPhone baterijos keitimas. Jei pastebėjote, kad Jūsų iPhone baterija išsikrauna labai greitai, tai gali reikšti kad ją reikia keisti. Prekiaujame kokybiškomis iPhone baterijomis, pakeisime Jūsų telefono bateriją ir suteiksime garantiją.

iPhone Home mygtuko remontas. Dar vienas gedimas kuris neretai pasitaiko iPhone modeliams tai home mygtuko gedimas. Šį kaip ir daugelį kitų iPhone gedimų šaliname greitai ir už žemą kainą.   

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Tel.: (8) 670 93346 (bendri klausimai)
Tel.: (8) 600 97006 (remonto klausimais)