Televizorių ekranų remontas

Televizorių ekranų remontas, keitimas

Skilo, sudužo televizoriaus ekranas ? Mūsų remonto servisas gali pakeisti jį nauju, bet didžiausia problema yra ta, kad nauji televizorių ekranai yra labai brangūs, ir jų keitimas dažnu atveju būna neracionalus. Pirkdami naują televizorių visada pagalvokite apie jo draudimą. Nebūtinai turite drausti tik televizorių, tokiais atvejais praverčia namų turto draudimas. Mūsų įmonė draudimo kompanijoms išrašo defektacijos aktus. Skilus televizoriaus ekranui draudimas padengia visas arba didžiąją dalį išlaidų.
Televizoriaus ekrane atsirado juostos. Atsiradus juostoms televizoriaus ekrane neverta pulti į paniką ir galvoti, kad tai ekrano gedimas. Juostos televizoriaus ekrane gali atsirasti dėl keletos priežasčių, jos gali būti lengvai pašalinamos, bet kartais juostų atsiradimas gali reikšti ir rimtesnį gedimą.
Juodas televizoriaus ekranas, ar tai ekrano gedimas ? Ne, dažniausiai tai ne ekrano gedimas. Vienas iš dažnesnių televizorių gedimų yra kai televizorius vaizdo nerodo, o garsas yra, bet tai greičiausia ne ekrano gedimas.

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006