Kavos aparatų nukalkinimas / valymas

Kavos aparato nukalkinimas

Tam kad kavos aparatas tarnautų kuo ilgiau, ir gamintų Jums nuostabaus skonio kavą, kavos aparato nukalkinimas yra būtina procedūra. Nukalkinimas taip pat padeda taupyti elektros energiją, nes susikaupusios kalkės ant kavos aparato vamzdelių apsunkina kavos aparato darbą. Kas yra kalkės ? Tai tiesiog tokie mineralai susidarantys nuo kaitinamo vandens kuris išskiria kalcio karbonatą.

Kokias problemas sukelia kalkės?

Kalkės labai sulėtina vandens cirkuliaciją, todėl jei tinkamai neprižiūrėsite savo kavos aparato jis gali sugesti. Manau kiekvienas turintis kavos aparatą pasakys, kad jo kavos aparatas gamina nuostabaus skonio kavą, bet tas skonis gali greitai pasikeisti jei Jūsų kavos aparate susikaups per daug kalkių nuosėdų.

Ar dažnai reikia nukalkinti kavos aparatą?

Jei naudojate filtruotą vandenį, kavos aparatą nukalkinti reikės rečiau. Filtruotas vanduo geras kavos aparato draugas. Naudojant tokį vandenį kavos aparatą galima nukalkinti kartą per metus. Jei naudojate čiaupo vandenį, kavos aparatą nukalkinti patariame kas mėnesį.

Kavos aparato nukalkinimas, ir pilnas išvalymas NEMOKAMAI !

Taip, Jūs perskaitėte teisingai. Nukalkinsime ir išvalysime Jūsų kavos aparatą nemokamai. Akcijos laikas ribotas, yra papildomų sąlygų. Dėl sąlygų susisiekite nurodytais kontaktais.

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
 
El.paštas: info@sugedo.lt