Kavos aparatų remontas Klaipėdoje

Kontaktinė informacija: spausti čia

Kavos aparatu remontas Klaipėdoje ir visame žemaitijos regione.

Mūsų tikslas, kad Jūsų kavos aparatas gamintų pačios aukščiausios kokybės kavą. Patikėję savo kavos aparatą į mūsų rankas galite būti tikri, kad jis dirbs sklandžiai. Palaikome glaudų ryšį su didžiausiais kavos dalių tiekėjais Europoje, todėl galite būti tikri, kad Jūsų kavos aparatas bus sutaisytas kokybiškai.

Remontuojame SAECO, GAGGIA, JURA, DELONGHI, AEG, KRUPS, SIEMENS, ir daugelį kitų kavos aparatų. 
Taisant kavos aparatus labai svarbu originalios kavos aparato dalys. Naudojame tik originalias gamintojo dalis.
 
Ko gero didžioji dauguma Lietuvos gyventojų neįsivaizduoja ryto be aromatingos kavos puoduko.  Vieniems tai geros dienos pradžia, kitiems tiesiog rytinis ritualas. Posakis, kad dėl skonio nesiginčijama ko gero yra teisingas, nes dėl kavos įvairumo ir jos skonio skirtumų galėtume ginčytis be galo. Kokią kavą mėgstate Jūs ? esspreso, kavą su pienu, latte, capucino, mosciato, mocca, frappe, juodą, amerikietišką kavą, turkišką kavą. Pasirinkimas iš ties yra labai platus. Taip pat platus yra ir kavos aparatų pasirinkimas. Na bet kadangi kavos aparatas yra mechanizmas, o kaip ir kiekvienas kitas kitas mechanizmas taip ir kavos aparatas turi tokią blogą ypatybę gesti. Primygtinai patariame sugedus kavos aparatui nebandykite jo taisyti patys, dažnu atveju gedimai būna nesudėtingi, ir nereikalaujantys daug lėšų jiems pataisyti, bet įsikišus kompetencijos neturinčiam žmogui remonto kaštai dažnai išauga dvigubai.

Jūsų kavos aparatas tarnaus ilgiau jei laikysitės kelių paprastų patarimų. Reguliariai atlikite kavos aparato nukalkinimą, valymą. Taip pat atėjus laikui keiskite vandens filtrą. Jei kavos aparato nenaudojate ilgiau kaip valandą, geriau išjunkite jį. Esant galimybei naudokite tik „minkštą“ vandenį. Reguliariai tikrinkite kavos tirščių talpą. Stenkitės į vandens talpą visada pilti tik šaltą vandenį. Kai kava yra gaminama jokiu būdų neišjunkite kavos aparato, ir neatidarinėkite talpų. Reguliariai valykite pagrindinį kavos aparato mechanizmą.

Kavos aparatai kaip ir bet kokia kita technika genda. Pagrindinė kavos aparato paskirtis tai gaminti skanią kavą. Jei pastebėjote, kad kavos aparatas gamina ne tokią skanią kavą kaip anksčiau tai jau turėtų būti ženklas, kad su kavos aparatu kažkas negerai.  Mūsų užduotis, kad Jūsų kavos aparatas gamintų tik pačios aukščiausios kokybės kavą. Nedelsdami kreipkitės į mūsų servisą jei pastebėjote , kad kavos aparatas leidžia vandenį, jei aparatas pradėjo garsiai dirbti arba iš aparato nebėga, arba silpnai bėga kava. Taip pat rekomenduojame kreiptis į mūsų servisą profilaktiniam kavos aparato valymui nuo kalkių.

✔  Garantija remonto darbams, tikslus gedimo nustatymas.
✔  Žema kaina, ir aukšta atliktų darbų kokybė.
✔  Greitas remontas.
✔  Puikus serviso atliekamų darbų lygis.
✔  Nemokamos konsultacijos. 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
 
El.paštas: info@sugedo.lt