Telefonų lizdų keitimas

Telefonų lizdų / jungčių remontas

Telefono maitinimo lizdo gedimas vienas iš dažniausiai pasitaikančių. Jei pastebėjote, kad Jūsų telefonas labai ilgai įkrauna bateriją, arba jei telefono baterija kraunasi tik pajudinus kroviklio laidą, tai gali būti jog reikia keisti Jūsų telefono įkrovimo lizdą.
SIM lizdo gedimas pasitaiko rečiau, bet kad tai būtų dar rečiau norime papasakoti ko nereikia daryti įstrigus sim kortelėms. Kai sim kortelės buvo vieno dydžio jokių problemų žmonės nepatirdavo, bet dabar kai yra keli sim kortelės dydžiai pasikeitus telefono aparatą kartais bandoma nano sim kortelę įkišti į didesnį lizdą, dažnai tokie bandymai baigiasi tuo kad įjungus telefoną sim kortelė neveikia, tada bandoma ją ištraukti įvairiais būdais, tokie traukimai baigiasi tuo, kad yra pažeidžiami sim lizdo kontaktai. Paprasčiausias būdas to išvengti, tai nusipirkti specialius sim kortelės adapterius, jie yra tikrai nebrangūs.
Ausinių lizdo remontas. Pasitaiko ir taip, kad pasiklausius muzikos per ausines bandant jas ištraukti, ima ir nulūžta ausinių jungtis kuri pasilieka telefono ausinių lizde. Vienas guodžiantis dalykas šioje situacijoje yra tas, kad ryšio su draugais neprarandate, nes šioje situacijoje galima skambinti ir priimti skambučius įsijungus garsiakalbį, arba naudojantis bluetooth laisvų rankų įranga. Na bet po to telefoną vis dėlto reikėtų nešti į remonto servisą.

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006