Televizorių remontas Klaipėdoje

Televizorių remontas per vieną dieną

Kontaktinė informacija, spausti čia

                                                                                             _______________

Profesionalus, skubus ir pigus visų televizorių remontas Klaipėdoje.
Kruopščiai suplanuotas atliekamų darbų grafikas leidžia pasiekti kur kas spartesnius rezultatus, todėl daugumą gedimų pašaliname per dieną. Atvykite, ir įsitikinkite patys
.

Koks televizoriaus remonto terminas?
80% gedimų pašaliname per 1-2 darbo dienas. Didelis atsarginių dalių asortimentas leidžia darbus atlikti greitai ir nebrangiai.
Mūsų remonto centras yra aprūpintas profesionalia įranga, vietoje turime daug atsarginių dalių. Mes taisome visų žinomiausių televizorių gamintojų modelius: ” Samsung „, LG, „Philips” , „Thomson” , Grundig , „Pioneer „, „Fujitsu „, „Panasonic , Sony, Sharp , JVC ,” Toshiba ” ,” Hitachi ” , NEC, Aiwa , Akai , Akira , BBK ir kito modelio televizorius bus sutaisytas mūsų remonto centre.
Remontuojame LED, LCD visų tipų televizorius. Kvalifikuoti meistrai greitai, ir tiksliai nustatys gedimo priežastį.  Atliksime kokybišką, greitą ir nebrangų televizorių remontą.  Pasiūlysime palankiausias remonto ar detalių kainas. 
Visų televizorių gamintojų remontas
Televizorių ekranų remontas, keitimas
LED apšvietimo remontas
Valdymo bloko remontas, keitimas
Programinis remontas, čipų programavimas
Maitinimo bloko remontas, keitimas
Išlaužtų antenos lizdų remontas
Išlaužtų jungčių remontas
Aplieto televizoriaus remontas
Išrašome defektacijos aktus draudimo kompanijoms
Kiti remonto darbai

Televizorių remontas Klaipėdoje. Kodėl mes ?

Mes šioje rinkoje dirbame jau labai senai, esame patyrę elektronikos remonto srityje. Pagrindinis mūsų tikslas nenuvilti kliento lūkesčių. Mūsų pastovūs klientai siūlo mūsų paslaugas savo draugams žinodami, kad remonto darbai bus atlikti greitai, o atliktiems darbams suteikta garantija.

Televizorių remonto kaina.

Turime sukaupę labai didelį atsarginių dalių asortimentą, todėl galime pasiūlyti labai palankias televizorių remonto kainas. Visoms pakeistoms dalims ir atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Turite namuose ir kitos technikos kuri sugedo?

Atvykę pas mus įsitikinsite, kad mes remontuojame ne tik televizorius, bet ir bet kokią kitą elektroninę techniką, todėl sugedus Jūsų elektroninei technikai Jums nereikės kas kart ieškoti vis kito meistro. Pas mus galėsite suremontuoti ne tik televizorių, bet ir kompiuterį, telefoną, kavos aparatą, mes atnaujiname ir remontuojame GPS navigacijas, taisome planšetinius kompiuterius, fotoaparatus ir k.t

Dažniausiai pasitaikantys televizorių gedimai:

televizorius neįsijungia, televizorius pats išsijungia arba įsijungia, televizorius pats perjunginėja kanalus, televizoriuje garsas yra, bet nėra vaizdo, vaizdas yra, bet garso nėra, televizoriaus spalvos pasidarė ne tokios kaip visada, televizoriaus vaizdas liejasi, ant televizoriaus ekrano atsirado juosta, televizorius įsijungia, bet ne visada iš pirmo karto, šiuos ir daugelį kitų gedimų sutaisysite mūsų remonto dirbtuvėse.

Televizorių ekranų keitimas Klaipėdoje

Televizorių ekranų keitimas tai paslauga kuri nėra labai pigi, bet jei jau taip atsitiko, kad sudaužėte, ar įskėlėte televizoriaus ekraną, kreipkitės į mūsų servisą. Televizorių ekranus užsakome tiesiai iš gamintojų, todėl galite būti tikri, kad ekranai yra kokybiški ir su garantija. Išrašome defektacijos aktus draudimo kompanijoms.

Kaip išsirinkti naują televizorių skaitykite čia >>>

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
El.paštas: info@sugedo.lt