„Samsung“ pristatė naująjį „Galaxy S22” modelį su integruota kriptovaliutų pinigine

2020.02.15

Pietų Korėjos elektronikos gigantai „Samsung“ pristatė savo naujausią flagmaną, kuriame gausu kripto funkcijų.

Technikos gigantai savo virtualiame renginyje „Unpacked 2022” pristatė „Samsung Wallet“ kartu su naujuoju „Galaxy S22 Ultra”. Pranešama, kad piniginė galės pasiekti ir tyrinėti komplikuotus skaitmeninius produktus, tokius kaip kriptovaliutos. Joje taip pat bus galima saugiai laikyti asmeninius dokumentus, pavyzdžiui, vairuotojo ar studento pažymėjimą. Pranešama, kad piniginėje bus galima laikyti netgi automobilio raktelius.

Saugioji piniginė veiks su kompanijos mokėjimų platforma „Samsung Pay“. Saugumą teikia „Samsung Knox Vault“ platforma, kuri užšifruoja jautrią informaciją ir blokų grandinės raktus bei izoliuoja juos nuo telefono pagrindinės operacinės sistemos.

„Samsung“ didina konkurenciją su „Apple“.

Naujoji piniginė tiesiogiai konkuruoja su „Apple Wallet“, kurioje taip pat galima saugiai laikyti jautrius asmeninius duomenis. Vis dėlto „Samsung“ yra vienu žingsniu priekyje, kadangi kompanija leis laikyti kriptovaliutas ir jomis atsiskaityti, o „Apple“ to kol kas nesiūlo. Vis dėlto apie kripto funkcijas buvo užsiminta labai mažai. Taip pat neaišku, kokias monetas palaikys ši piniginė.

Vasario 8 d. „Apple“ taip pat anonsavo patobulinimus savo „Apple Pay“ sistemai. Kompanija planuoja pristatyti „Tap to Pay“ funkciją. Ši funkcija pasiūlys naujas bekontaktes mokėjimo galimybes pardavėjams, tačiau „Apple“ išlieka skeptiški kriptovaliutų klausimų, todėl jų palaikymo dar reiks palaukti.

Į virtualų pasaulį.

„Samsung“ savo naujuosius „Galaxy“ serijos prietaisus pristatė „Decentraland“ esančioje virtualioje „Samsung 837X” erdvėje. Daugiau nei 100,000 vartotojų dalyvavo virtualiame renginyje, kuriame taip pat buvo galima iš anksto užsisakyti naujuosius įrenginius. Kompanija virtualioje erdvėje debiutavo sausio pradžioje, kai sudarė partnerystę su „Decentraland“ ir atidarė savo flagmanų parduotuvę „837”.

Straipsnio šaltinis: bitnaujienos.lt