Naujas „XPS 15“ nešiojamas kompiuteris, su kuriuo gaunate keturių jungčių „Thunderbolt“ 3

2017.11.21

Išorinė grafika jau čia "Dell" turi savo užrašų knygutę, palaikančią "Thunderbolt 3" su dviem ir keturiomis jungtimis. Frank Azor patvirtino, kad "XPS 15" pagamintas su "Kaby Lake – G" procesoriumi -gavusiu keturias jungtis.

 

Frank yra "Alienware" generalinis direktorius, kuris taip pat yra pagrindinis vykdomasis direktorius, atsakingas už "Dell XPS" produktų liniją. Jo oficialus pavadinimas yra "Dell" viceprezidentas ir generalinis  "Alienware", "Gaming" ir "XPS" direktorius. Nuo tada, kai mes pažįstame Franką, galime patvirtinti, kad jis giliai širdyje yra žaidėjas, kuris supranta, kokie yra profesionalaus vartotojo poreikiai su 15 colių darbo stotimis,skirtomis specialistams. Tai yra priežastis, kodėl "Dell XPS 15" su 8 kartos keturiais branduoliais, anksčiau vadinamo "Kaby Lake- G", gaus keturių jungčių "Thunderbolt 3" palaikymą.

Tai padidins išorinę grafiką ir visus kitus "Thunderbolt" periferinius įrenginius. "Dell" turi "Alienware" grafikos stiprintuvą, kuris palaiko šiuolaikiškus grafikos procesus, kurie gali pagreitinti jūsų žaidimus, o naujas "XPS 15" galės visą tai turėti.

Frank taip pat patvirtino savo oficialioje "Twitter" sąskaitoje, kad "XPS 15" atvyks, kai "Intel" anonsuos naujus procesorius. Galima įsivaizduoti, kad šis pranešimas pasirodys pristatyme CES 2018, kur bus paskelbti nauji procesoriai ir nauji "Dell" bei daugelio kitų modelių įrenginiai.

Greitoje paieškoje atrodo, kad tik "Microsoft Surface 2" tiekia "Intel Core i7-8650U" keturių branduolių procesorių, kuris siekia iki 4,2 GHz, o tai gali būti logiškas žingsnis jį panaudoti "XPS 15" kompiuteriui. "Intel" gali paskelbti dar daugiau procesorių vyksiančioje CES konferencijoje 2018, o gal tai įvyks šiek tiek anksčiau.