„Apple“ pranešė apie 6,5 colių „iPhone“ OLED ekranu, ir 6,1 colių LCD modelį,kuriuos išleis kitais metais

2017.11.14

2018 m. galėsime pamatyti naujus "iPhone" modelius, nes ataskaita teigia, kad "Apple" planuoja išleisti iš viso tris mobiliuosius telefonus. Visi jie ketina turėti aukštą ekrano ir korpuso santykį, taip pat bus pristatytas ir LCD modelis.

5.8 colių "iPhone"  OLED ekranu bus atnaujintas – "Bezel-less" (berėmis) "iPhone" amžius ateis kitais metais

'"KGI Securities" analitikas Ming-Chi Kuo praneša, kad kitais metais "Apple" ketina išleisti tris naujus "iPhone" modelius.

·     6.5 colio iPhone su OLED ekranu

·     5.8colio iPhone su OLED ekranu

·     6.1colio iPhone su LCD ekranu


Visi paminėti įrenginiai nesiruošia kopijuoti jokių kitų ekranų, o imsis  dizaino užuominų iš iPhone X. Nors jų oficialūs modelių pavadinimai bus išstumti tik ateityje, tikėtina, kad tai bus netikėta žinia, jei pasirodys kad tai tiesa. Galiausiai 4,7 colių ir 5,5 colių ekranus pakeistų 6,1 colio LCD modelis.

Jūs gaunate papildomos naudos, tokios kaip mėgavimasis išplėstine ekrano, taip pat dizaino galimybe, kaip iPhone X, tik už mažesnę kainą. 6,5 colių ir 5,8 colių versijos startuos turėdamos OLED ekranus, tačiau dėl geresnio ekrano ir galbūt geresnių technologijų, jie kainuotų vartotojui daugiau pinigų.

Jei "iPhone 8" bazinis modelis kainuoja 699 USD, galite būti tikri, kad 6.1 "LCD" modelis bus pagamintas ateinančiais metais už aukštesnę kainą. Kokia būtent bus ta kaina, mes sužinosime ateityje. Kol kas ''KGI Securities'' prognozuoja, kad LCD modelis kainuos nuo $ 649 iki $ 749.

Kadangi visi modeliai bus be namų mygtuko, šie išmanieji tikriausiai ruošiasi pasikliauti "Face ID" (veido atpažinimo funkcija), pristatydami naują erą, kur pirštų atspaudų skaitytuvai nebebus įtraukti į 2018 m. įrenginių seriją.