„Galaxy S9“ keičiamas dizainas, bet tik iš galinės pusės

2017.10.31

"Galaxy S8" begalybės ekranas (angl.k." Infinity Display") buvo vienas iš pagrindinių jo sėkmės viršūnių, taigi "Samsung" neturi jokios priežasties keisti priekinę "Galaxy S9"  dalį, tik reikėtų padidinti ekrano santykį korpuse. Remiantis naujausiais duomenimis, bendrovė stengiasi pagerinti galinę pavyzdinio modelio dalį, taigi laukite būsimų Galaxy S9 ir Galaxy S9+ dizaino peržiūrų.

Dizaino patobulinimai iš galinės pusės gali reikšti  pirštų atspaudų pozicijos pasikeitimus ir "Galaxy S9" dvigubos kameros atnaujinimą

"Twitter" rašoma, kad "Galaxy S9" gali turėti kitokį galinį korpusą. Remiantis anksčiau sklandžiusiais  gandais, manoma, kad išmanusis telefonas yra sukomplektuotas pagal įvairius kitų telefonų modelius, kurių pagalba jis galės pagerinti konkrečius savo bendro paketo aspektus. Šie modeliai galėtų būti labai panašūs kaip "Moto Mods", kas "Galaxy S9" suteiktų daugiau galimybių, kai kalbama apie bendrą funkcionalumą.

Numatma, kad stiklo medžiaga, skirta nugarinei daliai išliks tokia pati, ir mes manome, kad dviejų kamerų atnaujinimas ir pirštų atspaudų pozicijos pasikeitimas bus privalomi, norint  laimėti kovą konkurse 2018 m. pradžioje. Nepriklausomai nuo to, kiek prietaisas buvo geras,"Galaxy S9" parodė keletą problemų, o viena iš jų buvo tai, kaip vartotojams sunku atrakinti telefoną, naudojant gale įmontuotą pirštų atspaudų skaitytuvą.


Pagal pateiktą patentą, šis pirštų atspaudų skaitytuvas gali būti perkeltas į priekį, tačiau jis turės labai mažą įdubimą, kad nepablogintų viso ekrano ir korpuso santykio. Pirštų atspaudų skaitytuvas gali būti ir neįtrauktas, galbūt dėl ​​to, kad technologija" nespėja su laiku", nors mes tikimės, kad ji bus įtraukta į "Galaxy Note 9".

Šiuo momentu mes jums pateikiame tokią informaciją. Galbūt dizaino pasikeitimas gali įvykti tik paskutinę minutę, ir mes jums pranešime visas paskutines naujienas apie flagmaną Samsung.