LG G7 koncepcija padės jums pamiršti viską, kas susiję su „iPhone X“ ir jo reklama

2017.10.30

Apple iPhone X užsakymai prasidėjo po" vieno mėnesio laukimo " , atskleisdami  populiarumo lygį, kurį lydi naujausias ir geriausias" iPhone ". Tačiau mes turime naujausią "LG G7" koncepcijos vaizdo įrašą, kuris jus privers žiūrėti į priekį ir pamiršti apie "Apple" telefoną.

"LG G7" demonstruoja, kaip iš tiesų išmanusis telefonas gali atrodyti nuo" kraštinės iki kraštinės "

 Naujausia "LG G7" koncepcija rodo, kaip ekranas užpildytas iki prietaiso šonų, uždengia  kelią metalinei daliai ir daro jį išties iš viršaus į apačią panašų į " iPhone X"  išmanųjį telefoną. Ši dalis neabejotinai padės vartotojams pamėgti telefoną, ir jei jūs manote, kad "LG V30" buvo puikus "Android" flagmanas, turėtumėte labiau  pasikliauti "LG G7" .

Pirmiausia, gamintojai nesiruošia eiti į kompromisą santykiuose dėl aparatinės įrangos. Jie siūlo, kad telefonas būtų aprūpintas Snapdragon 845. Lustų rinkinys bus pristatytas gruodį, todėl mes jums pranešime visas naujienas apie tai, kas svarbu ir kas mažiau svarbu.


Optinė dalis , kurią "LG" pasiekė  "V30" išleidimui yra esmė ir tai, ko mes tikimės, kad vėl bus pakartota, išleidžiant "G7". Žemiau pateiktame koncepcijos vaizdo įraše buvo parodytas tas pats pirštų atspaudų skaitytuvas ir galinės kameros stiklo padėtis, tačiau su nedideliu išlinkimu viduryje.

Stiklinė nugarėlė yra mozaikinio tipo modelio, kuris, be abejo, bus akį traukiantis papildymas, jei ant jos puikuosis G7. Bendras ekrano santykis taip pat buvo žymiai sumažintas, todėl mes tikimės, kad gamintojas pateiks keletą patarimų, kaip pagaminti puikų flagmaną 2018 m.