iPhone 8 gamyba turėtų būti sumažinta per pusę dėl prastų jo reikalavimų – iPhone X atsakingai pagamintas?

2017.10.20

Tai perspektyvos klausimas, taip kaip iPhone 8 ir iPhone 8 Plus galima vertinti kaip sėkmę ar prakeiksmą korporacijai Apple, dėl ko šių abiejų mobiliųjų telefonų gamyba suprastėjo per pusę. Viena iš priežasčių taip pat gali būti ta, kad vartotojai laukia iPhone X pasirodymo ir pasiruošę už tai sumokėti didelius pinigus.

Apple sumažino iPhone 8 ir iPhone 8 Plus užsakymus maždaug 50% – visus siekius atidavę produkcijos iPhone X gamybai

Pagal tai, kad vartotojai nemato esminių skirtumų tarp iPhone 8 ir iPhone 7, Apple nusprendė sumažinti šios produkcijos gaminimo  kiekį 50 proc. Šis paklausos sumažėjimas pilnai gali būti iššauktas didelio iPhone X laukimo, o jo bazinis modelis kainuos 999 dolerių. Atsižvelgiant į tai, kad iPhone 8 kainuoja 699 JAV dolerių, pinigus leisti vartotojai norėtų ne už neišskirtinėmis savybėms pasižymintį telefoną.
 

Žinant, kad iPhone 8 ir iPhone 8 Plus apdovanoti geriausia išmaniųjų telefonų techninė įranga, kurią galima įsigyti už pinigus, tačiau jų dizaino nedidelis skirtumas nuo jo pirmtakų, gali būti viena iš priežasčių, kodėl klientai laukia iPhone X atvykimo.Remiantis ataskaita, iPhone X pardavimai iš tikrųjų taps išmaniųjų telefonų augimo katalizatoriu 2018 metais. Taip pat  tikimasi, kad pasaulinės siuntos padidės 6 proc., lyginant su šiais metais.

Kaip galvojate: ar  gali būti šio išmaniojo atsiradimas, iPhone 8 ir iPhone 8 Plus paklausos sumažėjimo priežastis? Išsakykite mums savo mintis komentaruose.