Galaxy Note 8 specifikacijos paviešintos Twitter – 6GB RAM ir kiti pastebimi pagerinimai

2017.06.09

Išleidus Galaxy S8 ir Galaxy S8+, Samsung darbas yra kuo sklandžiau pristatyti Galaxy Note 8 ir išvengti įvykių, kurie sustabdė Note 7 prekybą. Remiantis socialiniu tinklu Twitter, numanomos pasirodančio planšetofono specifikacijos buvo aptiktos ir atrodo, kad yra keli būdai, kuriais Samsung mėgins įgauti pranašumą prieš Galaxy S8 ir S8+.

Masiškai gaminti Snapdragon 845 ir inkorporuoti jį į Galaxy Note 8 nebus įmanoma, taigi kompanija išliks su Snapdragon 835 ir Exynos 8895. Kaip bebūtų, šie čipsetai bus gaminami smarkiai patobulėjusioje 10nm FinLET LPP architektūroje, pridedant daugiau pajėgumo ir sukuriant efektyvumo.
Pasak Poyoco Tech, taip pat yra paviešinti Galaxy Note 8 parametrai, kurie parodo, kad pasirodysiantis gaminys turės 6GB RAM atminties, kartu su 64 ir 128GB vietos saugykloje. Deja, šie parametrai taip pat parodo, kad įrenginio operacinė sistema bus Android 7.1. Pažvelgus į Samsung programinės įrangos atnaujinimų tvarkaraštį, tikėtina, kad reikės nemažai palaukti, kol Android OS atsiras Galaxy Note 8 prietaisams.

 

Vis dėlto, dviguba kamera buvo tai ko daugelis norėjo iš Samsung 2017 metų gamybos įrenginių ir parametrų sąraše ši kamera yra paminėta. Šios detalės taip pat parodo, kad Galaxy Note 8 turės tokį patį kaip ir Galaxy S8, Galaxy S8+ vaizdo santykį (18:5:9), bet Note 8 turės pagerintą S-Pen bei Bixby technologiją.
Laukti iki Galaxy Note 8 pristatymo dar marios laiko, taigi ši informacija kol kas yra tiksliausia.