Galaxy S8 mėgaujasi sklandesne prekyba, negu tikėjosi

2017.04.18

Samsung naujojo gaminio prekyba klesti daugumoje prekybos taškų. Kompanija paskelbė keletą pirmųjų pardavimų statistikų.
Samsung mobiliųjų ryšių prezidentas Koh Dong-jin vietiniams laikraščiams pranešė, kad išankstiniai užsakymai Pietų Korėjoje yra didesni, nei jie tikėjosi.
Per pirmąsias 7 dienas, buvo užsakyta 720 000 Galaxy S8 telefonų, tai yra gana didelis skaičius, žinant, kad Pietų Korėjoje gyvena apie 50 milijonų žmonių. 

Samsung nekomentavo, kiek iš 720 000 parduotų telefonų buvo Galaxy S8 + , tačiau žinoma, kad kompanija pardavė taip pat nemažą kiekį didesniųjų Galaxy S8 gaminių. Nesunku įvertinti, kad kitose pasaulio šalyse buvo parduota milijonai Samsung mobiliųjų ir panašu, kad vartotojai neprarado pasitikėjimo kompanija po Note 7 sprogimų fiasko.
Naujasis Galaxy S8 telefonas turės dvi versijas. Viena palaikys Snapdragon 835, o kita Galaxy Exynos 8895 SoC. Abi versijos sukurtos 10 nm, abi turės aštuonis pakeičiamus branduolius ir Cat 16 GigabitLTE modemą, tačiau nepaisant panašumų, taip pat tikimės ir skirtumų tam tikrose vietose. Samsung susiprotėjo, kad žmonėms patinka didesni ekranai ir mažesni rėmeliai ir panašu, kad tai tampa kompanijos tendencija paskutinius keletą ketvirčių.
Žinoma, reikėtų išskirti faktą, jog įrenginio kaina turėtų būti mažesnė nei ji yra dabar. Tačiau dėl kažkokių priežasčių pirkėjų, kurie suvokia, kad brangiau reiškia geriau, tai neglumina.