Trys patarimai kaip palengvinti fotografavimą telefonu

2014.06.09

Daugelis iš mūsų turime telefonus kurie paveiksluoja ne ką prasčiau už skaitmeninius fotoaparatus, bet paveiksluojant telefonu kartais iškyla tokių nepatogumų kurių nepasitaiko paveiksluojant fotoaparatu. Štai keli paprasti patarimai kaip palengvinti paveikslavimą telefonu:
 
1. Tam kad lengviau galėtumėte telefonu nupaveiksluoti save, ir net ne su vidine o su pagrindine kamera prijunkite prie telefono ausines, beveik kiekvienose ausinėse yra + ir – mygtukai, dabar kameros nustatymuose pasirinkite, kad garsinimo mygtukas tarnautų kaip paveikslavimo mygtukas. Nuo šiol prijungę ausines prie telefono Jūs labai patogiai galėsite paveiksluoti save, taip pat galėsite telefoną pastatyti į nejudančią padėtį, tokiu būdu nuotraukos bus labai kokybiškos.
2. Jei esate vienas, arba norite nusipaveiksluoti kartu su draugais, ir nėra kieno paprašyti kad visus Jus nupaveiksluotų yra būdas paveiksluoti telefoną tiesiog pastačius ant tvirto pagrindo, o patiems įsitaisyti kuo patogiau ir visiems nusipaveiksluoti. Tai labai panašus būdas kaip ir pirmajame aprašyme, tik vietoj įprastų ausinių Jums reikės tiesiog bluetooth ausinių, ir tokiu pačiu principu kaip pirmajame aprašyme paveiksluoti.
 
3. Jei norite kad Jūsų nuotraukos būtų panašios į profesionaliomis kameromis paveiksluotas nuotraukas, įsigykite specialiai telefonams pritaikytas linzes, jos yra tikrai nedidelės galėsite jas nešiotis su savimi visur ir visada, o nuotraukų kokybė bus puiki. Filmuojant ar paveiksluojant tokiomis linzėmis filmavimo kampas apima 180 laipsnių kampą. Mes prekiaujame tokiomis linzėmis.