Koks televizorius dažniau genda, kokį televizorių pirkti?

Kuo skiriasi LED ir QLED televizoriai?

Televizorių ekranai sparčiai tobulėja – LCD technologija smarkiai patobulino televizorius, tačiau prabėgus visai nedaug laiko pasirodė dar naujesnė LED technologija, o dabar turime netgi dar pranašesnius QLED televizorius. Natūralu, kad dėl greitai besikeičiančių technologijų, tampa sunku apsispręsti, kokį televizorių išsirinkti, todėl paruošėme šį gidą, kuris padės jums apsispręsti, koks televizorius jums tinka labiau.

Kuo pasižymi LED ekranai?

LED yra mažas šviesos šaltinis, spinduliuojantis šviesą, kai pro jį teka elektros srovė. Lyginant LED ekranus su senaisiais LCD ekranais, LED ekranų rodomas vaizdas turi didesnį dinaminį kontrastą. LED technologija taip pat leidžia televizorių gamintojams gaminti plonesnius ekranus.

Kuo pasižymi QLED ekranai?

QLED ekranai naudoja kvantinių taškų technologiją, kuri prideda papildomą mažų dalelių sluoksnį ant reguliarios LED plokštės. Tai ne tik pagerina vaizdo kokybę, tačiau spalvos tampa tikslesnės, padidėja dinaminis kontrastas ir gali būti pasiektas didesnis ekrano šviesumo lygis.

LED ir QLED palyginimas

Apšvietimas –
kai ekranas naudoja maksimalų šviesumo lygį, yra išnaudojama daugiau elektros energijos. Televizoriai stengiasi sumažinti šviesumo lygį, kad sutaupytų energijos. LED technologija pasižymi tuo, kad elektros energija yra taupoma, nesumažinant apšvietimo lygio. QLED technologija yra šiek tiek kitokia – šie televizoriai negali pasiekti optimalaus apšvietimo lygio, neišnaudojant daugiau energijos. Taigi, nors ir QLED ekranai gali pasiekti dar neregėtus apšvietimo lygius, norintiems tausoti elektros energiją patartina rinktis LED ekranus.

Stebėjimo kampas – tiek LED, tiek QLED ekranų vaizdas yra puikus, žiūrint televizorių iš centro. Vis dėlto nei LED, nei QLED televizoriai nėra labai geri, žiūrint televizorių iš tolimesnių kampų. Vaizdo kokybė gerokai suprastėja judant į šonus.

Vaizdo kokybė – šioje srityje neabejotinai laimi QLED televizoriai. QLED technologija praturtina spalvų tūrį, todėl vaizdas atrodo realistiškiau ir gyvybingiau. QLED televizoriai taip pat pasižymi neprilygstamu kontrasto lygiu. Tai nereiškia, kad LED televizorių vaizdo kokybė yra prasta – LED televizoriai taip pat suteikia gerą žiūrėjimo patirtį, tačiau norintiems itin gyvybingos vaizdo kokybės, rekomenduojame rinktis QLED televizorius.

Kokie televizoriai dažniau genda?

Sugesti gali bet kurio gamintojo televizorius. Televizorių remontas Klaipėdoje . Į mūsų remonto dirbtuves atkeliauja visų televizorių gamintojų modeliai, dažniau į remonto dirbtuves atkeliauja Samsung modelio televizoriai, bet tai tikrai nereiškia, kad jie genda dažniau. Tiesiog Samsung televizorių parduodama kur kas daugiau nei kitų gamintojų. Pirkdami naują televizorių negalvokite apie jo galimą gedimą, rinkdamiesi televizorių žiūrėkite į tokias specifikacijas kaip ekrano dydis, smart funkcijos, ir operacinė sistema.