Kokį kavos aparatą išsirinkti?

Kavos aparatų rūšys. Kaip išsirinkti?

Šiais laikais galime rinktis iš daugybės skirtingų kavos aparatų, kurie supaprastina kavos ruošimą ir padaro kavą skanesnę. Visgi turint tokį didelį kiekį pasirinkimų, tampa sunku apsispręsti, kuris kavos aparatas labiausiai tinka jūsų poreikiams. Šis gidas jus supažindins su trimis kavos aparatų rūšimis ir padės išsirinkti jums tinkamiausią.

Filtriniai kavos aparatai

Filtriniais kavos aparatais naudotis yra labai paprasta ir jie yra ganėtinai pigūs. Šie aparatai lėtai pila vandenį ant maltos kavos į puodelį. Žema šių aparatų kaina nereiškia, kad kava bus neskani, tačiau jie neturi pažangesnių funkcijų ir gali paruošti tik juodą kavą. Be žemos kainos, dar vienas filtrinių kavos aparatų privalumas yra tas, kad jie tinkami ruošti kavą daugybei žmonių vienu metu. Dauguma modelių gali paruošti iki 12 puodelių kavos per vieną ciklą, taigi, tai puikus pasirinkimas didelėms šeimoms ar susitikimams su draugais.

Kapsuliniai kavos aparatai

Kapsuliniai kavos aparatai yra puikus pasirinkimas norintiems greitai paruošti kavą ir turėti platų kavos rūšių pasirinkimą. Norint mėgautis pasirinkta kava, tereikia įdėti kavos kapsulę į aparatą, paspausti mygtuką ir laukti kol kava bus paruošta.

Didžiausias kapsulinių kavos aparatų trūkumas yra tas, kad galite naudoti tik tas kapsules, kurias pagamino to kavos aparato gamintojas. Pačios kapsulės taip pat yra gana brangios. Jei kavos labai dažnai negeriate, kapsulinis kavos aparatas gali būti puikus pasirinkimas.

Espresso kavos aparatai

Kavos gamybai iš kavos pupelių, espresso aparatai yra puikus pasirinkimas. Priešingai nei su kapsuliniais kavos aparatais, su espresso aparatais galite naudoti bet kokio gamintojo kavos pupeles.

Espresso aparatas leidžia personifikuoti savo kavą. Galima pasirinkti norimus vandens ir kavos kiekius. Tai didelis privalumas kavos entuziastams, tačiau norintiems greitos kavos, kapsulinis aparatas gali būti tinkamesnis variantas.