Kodėl verta rinktis „Telegram” programėlę

„Telegram” yra internetinė žinučių programėlė, kuri tapo labai populiaru dėl savo saugumo ir privatumo funkcijų, taip pat galimybių, kurias pasiūlo naudotojams. „Telegram” buvo įkurtas 2013 metais ir per pastaruosius kelis metus tapo populiariausia alternatyva populiarioms žinučių programėlėms kaip WhatsApp, Messenger ir kitos.

Vienas iš „Telegram” privalumų yra didesnė saugumo ir privatumo garantija, palyginti su kitomis žinučių programėlėmis. Pavyzdžiui, „Telegram” turi „Secret Chat“ funkciją, kuri užtikrina end-to-end šifravimą ir galimybę nustatyti, kad žinutės turi būti naikinamos po tam tikro laiko. Be to, „Telegram” turi duomenų centrų pasirinkimą, kuris leidžia vartotojams pasirinkti, kurioje šalyje jų duomenys bus saugomi.

Be saugumo ir privatumo funkcijų, „Telegram” siūlo ir kitas galimybes. Naudojantis programėle, vartotojai gali kurti grupes iki 200 tūkstančių narių, dalintis failais iki 2 GB dydžio, skambinti ir siųsti vaizdo įrašus, garso pranešimus ir netgi naudoti botus, kurie gali atlikti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, gauti naujienas ar žaisti žaidimus.

Taigi, kodėl mes rekomenduojame pradėti naudoti „Telegram”? Pirma, kaip jau minėjau, „Telegram” yra saugesnė ir privatesnė žinučių programėlė, palyginti su kitomis populiariomis programėlėmis. Antra, „Telegram” turi daugiau galimybių nei kai kurios kitos žinučių programėlės. Galiausiai, „Telegram” turi platus naudotojų ratas, o tai reiškia, kad jūs turite didelę tikimybę rasti savo draugų ir artimųjų sąraše.

Norint pradėti naudoti „Telegram”, reikia parsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį ir sukurti paskyrą. Po to galite pridėti savo draugus ir pradėti siųsti jiems žinutes. Be to yra daugybė kitų „Telegram” funkcijų, kurias galite išmėginti ir naudoti, kai tik pradėsite naudotis šia puikia programėle.

Taip pat verta paminėti, kad „Telegram” turi paprastą ir naudotojui draugišką sąsają. Naujus vartotojus tikrai nustebins lengvumas naudojant programėlę, kadangi ji yra lengvai suprantama ir naudojama. Be to, „Telegram” leidžia vartotojams prisijungti su viena paskyra įvairiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar stacionariuose kompiuteriuose.
Kai tik išbandysite „Telegram”, mielai kviečiame prisijungti prie mūsų grupės „Telegram’e”. Ten skelbiamos neįtikėtinos akcijos mūsų paslaugoms.

Norėdami prisijungti prie mūsų grupės, spauskite šią nuorodą: https://t.me/sugedo_lt