Kodėl stringa net nauji telefonai?

Stringa telefonas? – 5 dažniausios priežastys, sulėtinančios jūsų telefono darbą

Telefonas gali lėtai dirbti dėl įvairių priežasčių. Laimei, kai kurios iš jų gali būti nesunkiai išsprendžiamos. Net jeigu jūsų telefonas dirba be priekaištų, šios priežastys gali jums padėti išvengti suprastėjusio įrenginio našumo ateityje net nesikreipiant į telefonų taisyklą.

1. Vietos trūkumas telefone

Kai telefone turite per daug nuotraukų ar programėlių, jūsų telefone mažėja atminties, o tai apkrauna įrenginio procesorių. Būtent dėl to per didelis kiekis failų telefone gali sulėtinti jo darbą. Jeigu jūsų telefone nėra daug atminties, stenkitės siųstis tik būtiniausias programėles, ištrinkite tas, kurių nebenaudojate.

2. Prastas Wi-Fi ryšys

Kartais dėl lėto telefono darbo gali būti kaltas Wi-Fi ryšys. Tai dažniausiai pasitaiko su nemokamais ar viešais Wi-Fi tinklais. Patikrinkite ar jų signalas yra geras. Telefonas nuolat mėgina atnaujinti programėles ir internetinius puslapius, tačiau jei interneto ryšys yra prastas, šis procesas sulėtėja.

3. Pasenusi operacinė sistema

Telefonų operacinės sistemos atnaujinimai dažnai ištaiso įvarias klaidas ar problemas, kurios prieš tai apsunkino telefono darbą. Šie atnaujinimai taip pat patobulina telefono apdorojimo funkcijas, kad prietaisas veiktų greičiau. Dėl šių priežasčių, patartina visuomet atnaujinti savo telefono operacinę sistemą, kai telefonas to prašo.

4. Perpildyta telefono talpykla arba RAM atmintis

Kuo daugiau naudojate savo telefoną, tuo daugiau duomenų atsiranda jo talpyklėje ir RAM atmintyje. Šie duomenys atsiranda iš paprasčiausio programėlių naudojimo ar naršymo internete. Po kurio laiko šios duomenų dalelytės susikaupia ir užima vis daugiau telefono atminties ir telefono procesorius yra apkraunamas.

5. Sena telefono baterija

Kai kuriuose telefonuose sena baterija gali apsunkinti įrenginio darbą. Dėl senesnės baterijos telefono operacinė sistema sulėtina jo našumą ir apdorojimo greitį. Kai kurie žmonės mano, kad telefonų gamintojai tai daro sąmoningai, jog vartotojai dažniau pirktų naujus telefonus, tačiau kita pusė žmonių tikina, kad tai prailgina telefono gyvavimo ciklą, nes telefonas išnaudoja mažiau energijos ir apsaugo bateriją.