Meistro iškvietimas. Skambinkite: 8 670 93346

Skubus meistro iškvietimas Klaipėdoje

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas į namus Klaipėdoje. Jei reikia skubios pagalbos Jūsų kompiuteriui, skambinkite     8-670-93346. Atvykimas nemokamas jei darbų kaina ne mažiau 20 €.

Kompiuterių remontas tai mūsų profesija, todėl sugedus Jūsų kompiuteriui mes viskuo pasirūpinsime. Jums reikia žinoti tik mūsų telefono numerį:        

8-670-93346

Kompiuterių meistro iškvietimas Klaipėdoje visiškai nemokamas jei mūsų teikiamų paslaugų kaina bus ne mažesnė kaip 20 €. Kitu atveju iškvietimas kainuoja 15 €. Jei atsitiko taip, kad dėl kažkokių priežasčių negalite patys atvežti savo sugedusio kompiuterio mums į ofisą, mes atvyksime pas Jus. Neišeidami iš namų galite sužinoti net preliminarią remonto kainą.

Saugokitės neaiškių "meistrų"

Būkite atsargūs kviesdami labai pigias paslaugas siūlančius ir save besivadinančius „meistrais“ asmenis. Iš savo klientų girdime labai daug blogų atsiliepimų apie tokius mažai ką išmanančius neva tai „meistrus“. Atsiminkite, kad iš tokio „meistrelio“ Jūs negalėsite nieko pareikalauti jei jis ką nors sugadins.

Skubus kompiuterių remontas Klaipėdoje

Pasitaiko tokių atvejų, kai reikia išvykti į kelionę, o ištikimiausias darugas kompiuteris ėmė ir sugedo. Teikiame paslaugą "skubus kompiuterių remontas". Kas tai yra? Jei gedimas rimtas (reikia keisti kompiuterio detalę, ar net visiškai nežinoma gedimo priežastis), o kompiuterio reikia dabar ir čia, tai tokiais atvejais už papildomą mokestį Jūsų kompiuterį tvarkysime iš karto be jokios eilės.

Nebūtina remontuoti pas mus, mes patarsime

Natūralu, kad žmogus prieš pasirinkdamas kam patikėti savo kompiuterį paskambina į kelias firmas, ir pasidomi kainomis, bei terminais. Dažnai žmogus domisi tik kainomis, ir išgirdęs pigiausią kainą iš karto vežą kompiuterį ten kas ir pasiūlė mažiausią kainą. Ne visada, bet labai dažnu atveju, tai būna kaip pelei sūris pelėkautuose. Kodėl vieni siūlo pigesnes  kainas už tą pačią paslaugą ? Jei kylą panašių klausimų, ir neapsisprendžiate kam patikėti savo kompiuterį, paskambinkite mums. 

Kompiuterių gedimai kuriuos pašalinsime tą pačią dieną:

Kompiuteris pradėjo lėtai veikti, naršant internete kompiuteris stringa, pakimba, atsiranda įvairios lentelės. Kompiuteris kaista, išsijunginėja, persikrauna. Dirbant kompiuteriu atsiranda mėlynas langas. Užsikrovus kompiuteriui kažkokios programos pastoviai tikrina kompiuterį nuo virusų. Nepasileidžia norimos programos, blogai veikia programos kurios anksčiau veikė gerai. Žaidžiant žaidimus kompiuteris stringa, nepasileidžia žaidimai. Dinginėja internetas, lėtai siunčiasi failai. Windows operacinė sistema dirba nestabiliai, atsirado programų kurių Jūs neinstaliavote, pamiršote Windows prisijungimo slaptažodį. Šiuos ir daugelį kitų problemų pašalinsime PER VIENĄ DIENĄ ! 

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: info@sugedo.lt