Duomenų atkūrimas, atstatymas iš sugedusių laikmenų Klaipėda

Duomenų atstatymas / atkūrimas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Visi savo kompiuteriuose laiko begales svarbių duomenų. Nuotraukos, filmuoti vasaros atostogų prisiminimai, ir t.t, bet visa tai gali netikėtai vieną dieną dingti. Neverta pulti į neviltį, mes grąžinsime Jūsų prarastus duomenis net ir iš fiziškai sugadintų laikmenų.

 Dažniausiai pasitaikantys simptomai, kad kietasis diskas (HDD) yra sugedęs:

Diskas neskleidžia jokių garsų, girdisi kaip sukasi diskas, bet garsiai arba garsas yra tiksintis, diskas veikia, bet kompiuteris pakimba, kietasis diskas veikia, bet kompiuteris išsijungia arba persikrauna.

Duomenų atkūrimas Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Jei jau taip atsitiko, kad Jūsų turima laikmena ( kietasis diskas, USB atmintinė, SD kortelė ) sugedo, jei laikmenos „nebemato“ kompiuteris, mes Jums galime padėti. Atstatome duomenis iš bet kokios sugedusios laikmenos. Atliekame duomenų atstatymą kad ir koks sudėtingas būtų laikmenos pažeidimas, ar gedimas. Svarbu ! Jei jau sugedo Jūsų kietasis diskas, ar kokia kita laikmena, jokiu būdu neardykite jos, taip tik apsunkinsite tolesnį bandymą atstatyti duomenis.

Sugedo kietasis diskas, kaip ištraukti duomenis?

Yra daug priežasčių dėl kurių gali sugesti, ar blogai veikti išorinins kietasis diskas, USB atmintukas, ar kokia kita laikmena kurioje Jūs laikote savo svarbius duomenis. Dažnai svarbūs duomenys yra laikomi išoriniame kietajame diske, bet kartais nutinka taip, kad jis nukrenta, o kietieji diskai labai jautrūs bet kokiems smūgiams. Labai dažnu atveju kietasis diskas kuris patyrė smūgį nustoja veikti. USB atmintukai dažnai genda dėl to, kad yra netinkamai ištraukinėjami iš kompiuterio USB lizdo.  Jei sugedo kietasis diskas, ar USB atmintukas, tai ištraukti duomenis iš fiziškai pažeistų laikmenų nėra taip paprasta. Mes turime reikiamos įrangos, ir kvalifikutų meistrų, kurie „ištrauks“ Jūsų prarastus duomenis.

Duomenų atstatymo iš sugedusių laikmenų kainos yra labai aukštos, bet mes savo klientams galime pasiūlyti pačias palankiausias kainas. Atsatome duomenis iš sugedusių ar fiziškai pažeistų laikmenų. 

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: info@sugedo.lt
 

uomenu atstatymas Klaipedoje, kaip istraukti duomenis, dingo visi duomenys, duomenu atstatymas is sugedusiu disku, sugedo kietasis diskas