Naujo kompiuterio paruošimas darbui

Nusipirkus naują kompiuterį skundai prasideda tada, kai naujasis kompiuteris netenkina Jūsų lūkesčių. Jūs tikėjotės, kad nauju kompiuteriu eis pažaisti visus žaidimus, bet jis kažkodėl žaidžiant žaidimus stringa. Kodėl taip atsitinka? Daugelis pirkdami kompiuterį žiūri į skaičius kuriuos pateikia kompiuterių pardavėjas. Tie skaičiai būna dažniausiai tokie: 8 GB arba 16 GB RAM, 2 GB vaizdo plokštė, 1 TB kietasis diskas. Ir dar kaip taisyklė pardavėjas tokiam kompiuteriui taiko kažkokią nuolaidą. Pirkėjui to ir pakanka, kad nusipirkti kaip jam atrodo galingą, ir nebrangų kompiuterį.  Labai nesiplėsiu  šia tema, tik pasakysiu, kad tie GB tikrai nepasako apie kompiuterio technines galimybes. Pateikimas neva tai didelių skaičių yra paprasčiausias marketingas. Jei norite tikrai kokybiško, ir stabiliai veikiančio kompiuterio kreipkitės, sugedo.lt kolektyvas pasiruošęs Jums padėti.

app_full_proxy.php          Orlando-pc-computer-repair-service           pcrepair

Dėmesio! Norite nusipirkti nešiojamą, ar stacionarų kompiuterį, bet nežinote į ką reikia atkreipti dėmesį? Susisiekite su mumis, ir mes patarsime, bei padėsime Jums įsigyti naują kompiuterį. Taip pat mes pardavinėjame stalinius kompiuterius pagal individualų kliento pageidavimą. Norite daugiau apie tai sužinoti? Susisiekite su mumis. 

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: info@sugedo.lt
 

 

prigrūsta“ begalės visiškai nereikalingų programų, kurios labai apkrauna kompiuterį ir taip ženkliai sulėtina jo našumą. Jei susidūrėte su tokiomis problemomis, mes už simbolinį mokestį pašalinsime nereikalingas programas, o vietoj jų įdiegsime tas programas, kurios tikrai bus naudingos Jūsų kompiuteriui.