Virusų paieška, ir jų naikinimas

Kompiuterį užpuolė virusai? Su tuo yra susidūręs kiekvienas iš mūsų. „Valome“ kompiuterius nuo virusų, ir reklaminių programų. Įdiegsime geriausias apsaugas Jūsų kompiuteriui, pamokysime kaip apsisaugoti nuo gresiančių pavojų internete. Virusai yra labai įvairūs. Jie gali būti jokios žalos nedarantys, bet labai įkyrūs. Yra virusų kurie sugeba pažeisti kritinius failus, ar net įrangą. Jei turite problemų dėl virusų ilgai nedelskite, kreipkitės, tikrai padėsime.

             

Daugelis vartotojų mūsų klausia, kaip jie galėjo „prisigaudyti“ virusų jei pas juos kompiuteryje įdiegta antivirusinė programa. Reikia atsiminti vieną dalyką, kad ir kokia gera, ar brangi būtų antivirusinė, ji neapsaugos Jūsų kompiuterio nuo gresiančių pavojų internete. Geriausiai tai galite padaryti tik Jūs patys. Internete galima surasti labai daug įdomių ir naudingų dalykų, bet tai supranta ir tie kurie kuria virusus. Virusų kūrėjai sukuria labai patrauklias svetaines ir visokiausiai būdais bando privilioti vartotojus į jų sukurtas pinkles. Antivirusinių programų duomenų bazės atsinaujina kasdien, bet to tikrai neužtenka, kad jos apsaugotų Jūsų kompiuterį. Taigi, naršydami po interneto platybes nebūkite naivūs, ir nesusiviliokite visokiais nemokamais dalykais, nespauskite nuorodų kurios ateina Jums į elektroninį paštą nuo nepažystamų asmenų, kartas nuo karto skanuokite kompiuterį nuo virusų, parsinešę išorinę laikmeną kuri prieš tai pabuvojo kitame kompiuteryje, būtinai praskanuokite. Jei būsite atsargesni, tai ir kompiuteris tarnaus ilgiau, na bet jei jau nutiko taip, kad Jūsų kompiuteryje „apsisvečiavo“ virusas, vežkite savo kompiuterį pas mus, padėsime, ir patarsime.

Kompiuterio darbas sulėtėjo:

Kompiuteris pradėjo veikti lėčiau ? Kompiuterio darbo sulėtėjomo  priežasčių gali būti daug. Viena iš priežasčių tai virusai. Dėl viruso kompiuterio darbas sulėtėja todėl, kad virusas gali naudoti nemažai kompiuterio resursų. Ypač sulėtėjimas jaučiasi silpnesnės komplektacijos kompiuteriuose. Dėl virusų kompiuteris gali pradėti net kaisti. Tokiais atvejais nesinori kompiuterio nešti į taisyklą, nes žmogus galvoja kad turės būti be kompiuterio kelias dienas. Patikėkite, kad ir tokiais atvejais, kai kompiuterio darbas sulėtėja nešti kompiuterį į taisyklą verta. Be to mes tokius kompiuterio nesklandumus šaliname per vieną dieną, ir atsinaujinusiu kompiuteriu Jūs galėsite džiaugtis dar tą pačią dieną. Patarsime ko reikėtų vengti, kad ateityje neatsitiktų tokių nesklandumų.

Kompiuteryje iš kažkur atsirado visokių lentelių:

Atrodo nieko tokio nedarėte, bet iš kažkur atsirado visokių iššokančių lentelių, arba atsirado programų kurios pastoviai skanuoja kompiuterį ? Tai problemos su kuriomis susiduriame kone kas dien. Tai pasekmė to, kad žmogus instaliuodamas kokią nors programą į savo kompiuterį kartu instaliuoja ir reklaminį brukalą. Mes šią problemą pašalinsime tą pačią dieną kai atnešite kompiuterį, ir būtinai patarsime ką reikia daryti, kad ateityje nebenutiktų tokių problemų.

Windows sistemos atstatymas:

Atstatome Windows sistemą po virusų atakos, instaliuojame apsaugos sistemas. Jei kompiuteris apkrėstas virusais nebandykite patys išsaugoti jame esančius duomenis. Jei perkelsite kitur duomenis iš apkrėsto kompiuterio, tai tikrai virusais apkrėsite ir tą laikmeną į kurią perkėlėte tuos duomenis. Mes galime saugiai išsaugoti duomenis iš apkrėsto kompiuterio, o sutvarkę kompiuterį perkelsime visus duomenis atgal, ir būsite tikri, kad Jūsų kompiuteris ir duomenys saugūs.

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: info@sugedo.lt
 

 

 

rusu naikinimas klaipedoje, virusu valymas klaipedoje, virusu valymas is kompiuterio, kaip panaikinti virusus