Kompiuterių, telefonų ir televizorių supirkimas Klaipėdoje

 

 

 

Perkame naujus, naudotus veikiančius ir neveikiančius kompiuterius, telefonus, ir televizorius (TV skilusiais ekranais nesiūlykite).

Norite parduoti Jums nebereikalingą kompiuterį, telefoną ar televizorių ? Mes Jums galime padėti tai padaryti greitai, nereikės dėti skelbimų, ir laukti kol kas nors susidomės Jūsų parduodama preke, o dažnai būna kad taip niekas ir nesusidomi. Mes greitai įvertinsime parduodamos technikos būklę, ir pasiūlysime Jums priimtiną kainą.

 

Kompiuterių ir jų priedų supirkimas Klaipėdoje

Perkame neveikiančius, ir veikiančius nešiojamus kompiuterius. Gali būti su defektais, suskilusiais ekranais, trūksta detalių, išlūžę vyriai ir t.t. Taip pat perkame ir nešiojamų ir stalinių kompiuterių komponentus. Tam, kad greičiau galėtume pasakyti Jūsų siūlomo kompiuterio kainą Jūs turėtume žinoti kompiuterio modelį (jei tai nešiojamas kompiuteris ar planšetė), gerai būtų jei žinotumėte kompiuterio sudedamąsias dalis (procesorius, vaizdo plokštė, kietasis diskas ir t.t).

 

 

 

 

Telefonų ir jų priedų supirkimas Klaipėdoje

Perkame veikiančius naujus ir naudotus telefonus, bei jų priedus. Tam, kad greičiau galėtume pasakyti Jūsų siūlomo telefono kainą, reikia tiesiog žinoti telefono modelį, ar telefonas yra pririštas prie kokio nors tinklo. Taip pat reikia pasakyti telefono trūkumus ( skilęs korpusas ar ekranas ir t.t)

 

 

 

 

Televizorių supirkimas Klaipėdoje

Perkame veikiančius LED, LCD televizorius. Skilusiais ekranais, ir su gedimais nesiūlykite. Preliminarią kainą pasakysime jei žinosite televizoriaus modelį, bei jo būklę. Taip pat gerai būtų jei žinotumėte ar televizorius buvo remontuotas, ir jei taip koks buvo gedimas. Taip pat perkame monitorius.

 

Susisiekite su mumis dabar – atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: info@sugedo.lt
 

 

Kompiuteriu supirkimas Klaipedoje, perkame kompiuterius klaipedoje, laptopu supirkimas klaipedoje, parduodu kompiuteri