Užsakymo
forma


Paviešintuose vaizdo įrašuose matomas pirmasis žaidimams skirtas „Lenovo“ telefonas

2020.05.05

Buvo paviešinti keli reklaminiai vaizdo įrašai, kuriuose matomas pirmasis žaidimams skirtas „Lenovo“ telefonas - „Lenovo Legion“.

 „XDA Developers“ komanda sulaukė dar nepaviešintos medžiagos iš patikimo anoniminio šaltinio. Nėra jokios garantijos, kad šie vaizdo įrašai atspindės galutinį produkto dizainą, tačiau juose matomos įdomios funkcijos.

Pasak „XDA“, vaizdo įrašai parodo, jog telefonas palaikys 90 W greito krovimo funkciją, o telefone bus įmontuota galinga 5000 mAh dvigubo elemento baterija. Reklaminis šūkis teigia, kad telefonas pilnai bus įkrautas per 30 minučių. Telefonas taip pat turėtų turėti „USB-C“ krovimo lizdą, vietą SIM kortelei, papildomą „USB-C“ lizdą šone, garsiakalbius viršutiniame ir apatiniame rėmeliuose ir mikrofoną viršuje. Deja, prietaisas neturės ausinių lizdo.

Įrenginio gale matomas simetriškas „Y“ raidės formos dizainas, panašus į kitų „Legion“ produktų dizainą. Panašu, kad dviguba galinė kamera bus įmontuota per vidurį, o ne viršuje. Taip yra, galbūt, todėl, nes žaidimų entuziastai telefoną dažniausiai laiko horizontaliai. Iš vaizdo įrašų galima spręsti, kad „Legion“ neturės priekinės išpjovos. Priekinė kamera iššoks iš telefono šono - dar vienas sprendimas, pritaikytas horizontaliam naudojimui.

„XDA“ šaltiniai pasidalino ir kai kuriais telefono parametrais. Manoma, kad prietaisas bus varomas „Qualcomm Snapdragon 865“, naudos „FS 3.0“ vidinę talpyklą bei LPDDR5 RAM atmintį. Pranešama, kad ekrano rezoliucija bus 2340 x 1080 su 144 Hz atnaujinimo dažniu. Į galinės kameros sąranką patenka 64 MP ir 16 MP plataus kampo objektyvai. Priekinės kameros raiška - 20 MP.

Gandai apie „Legion“ modelį sklando jau kelis mėnesius. Dauguma jų sutampa su detalėmis vaizdo įrašuose. „Lenovo“ praeitą mėnesį pasidalino 90 W greito krovimo funkcijos plakatu. Buvo kalbama ir apie ekraną be priekinės išpjovos, „Snapdragon 865“ bei du „USB-C“ lizdus.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime