Užsakymo
forma


2020 metų „MacBook Pro“ yra pirmasis kompanijos 13 colių modelis, palaikantis iki 32 GB RAM

2020.05.04

Pagaliau oficialiai buvo pristatytas 2020 metų 13 colių „MacBook Pro“, kuris turi keletą pastebimų atnaujinimų.

 Anksčiau vartotojai, norintys įsigyti nešiojamą „Apple“ kompiuterį, neturėjo galimybės jo RAM atminties praplėsti iki 32 GB, todėl tie vartotojai, kurie norėjo naudoti aplikacijas, kurioms reikia tokio didelio atminties kiekio, turėjo pirkti didesnį modelį. Kadangi 16 colių „MacBook Pro“ modelis palaiko iki 64 GB RAM atminties, logiška, kad naujasis 13 colių „MacBook Pro“ taip pat vartotojams leidžia savo prietaisui suteikti daugiau atminties.

2020 metų 13 colių „MacBook Pro“ ne tik palaiko didesnį kiekį RAM, tačiau ir pasiekia didesnius greičius.

Remiantis atnaujinto 13 colių „MacBook Pro“ konfigūracijų puslapiu, dabar galima padaryti, kad naujasis prietaisas palaikytų iki 32 GB RAM atminties. Priešingai nei 2019 metų 13 colių modelis, naujesniojo varianto atminties greitis taip pat yra didesnis. Ankstesnės kartos modelio LPDDR3 atmintis pasiekdavo iki 2133 MHz greitį, o naujoji prietaiso versija naudoja LPDDR4X RAM atmintį, kuri pasiekia 3733 MHz.

Vienintelis viso to trūkumas yra tas, kad vartotojai, norintys gauti tiek atminties savo kompiuteryje, turės kompanijai mokėti papildomai. Jeigu apsilankytumėte kompanijos konfigūracijų puslapyje, pamatytumėte, jog „Apple“ prašo papildomų 400 JAV dolerių, kad įrenginio RAM atmintis būtų patobulinta iš 16 GB į 32 GB. Laimei, sulaukėme ir kitokių patobulinimų, pavyzdžiui, atnaujintos klaviatūros bei keturių „Thunderbolt 3“ lizdų.

Deja, įrenginio kaina yra tikrai didelė. 2020 metų 13 colių „MacBook Pro“ pradinė kaina yra apytiksliai 1650€, o priskaičiavus prietaiso patobulinimą iki 32 GB RAM, kaina gaunasi dar didesnė. Vis dėlto nedaug gamintojų savo nešiojamiems kompiuteriams leidžia palaikyti 32 GB RAM.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime