Užsakymo
forma


„Xiaomi“ pristatė 108 megapikselių telefoną „Mi Note 10“, kurį bus galima įsigyti už Kinijos ribų

2019.11.06

 

Neseniai „Xiaomi“ pristatė „CC9 Pro“, pirmąjį telefoną su 108 megapikselių kamera. „CC9 Pro“ nebus parduodamas už Kinijos ribų, tačiau dabar „Xiaomi“ anonsavo beveik identišką telefoną - „Mi Note 10“. 

Šis modelis pasieks tarptautines rinkas.

„Mi Note 10“ buvo pristatytas Ispanijoje. Tikėtina, kad jis pasieks Jungtinės Karalystės, kitų Europos šalių bei Indijos prekybos centrų lentynas. Atrodo, kad telefonas neturi jokių techninės įrangos skirtumų, tačiau „Note 10“ naudos „MIUI“ vartotojo sąsają su „Google“ patvirtinta „Android“ versija, o „CC9 Pro“ naudoja „Xiaomi“ gamybos programėles ir paslaugas.

„Xiaomi“ mėgsta savo produktams suteikti skirtingus pavadinimus ir pristatymo datas. Puikus to pavyzdys yra nuostabi, bet paini „Mi 9T“/„Redmi K20“/„Redmi K20 Pro“/„Mi 9T Pro“ serija. Šį kartą tarp telefonų pristatymo bent jau buvo dienos intervalas.

Štai pagrindiniai telefono parametrai:
• „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesorius.
• 6 GB RAM / 128 GB vidinės atminties.
• Penkiaguba galinė kamera, kurią sudaro 108 megapikselių f/1.69 plataus kampo objektyvas, 12 megapikselių f/2 telefoto objektyvas, 5 megapikselių f/2 5x telefoto objektyvas, 20 megapikselių f/2.2 itin plataus kampo objektyvas ir 2 megapikselių makro objektyvas.

„Mi Note 10“ nebus toks greitas kaip flagmanai su „Snapdragon 855“ procesoriumi, bet, nepaisant to, telefonas atrodo tikrai patraukliai, ypač jo kamera. Nors „CC9 Pro“ kaina Kinijoje siekia apie 360€, „Mi Note 10“ kaina bus 549€. Vis dėlto nėra tiksliai aišku kada ir kur bus galima jį įsigyti.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime