Užsakymo
forma


Visos naujos „Google Pixel 4“ kameros funkcijos

2019.10.21

Nepaisant daugybės bėdų, kurios kamavo „Pixel“ serijos telefonus, jie vis dar išlaiko aukštą kameros meistriškumą. Iš dalies tai pasiekiama dėl nepriekaištingos „Google“ programinės įrangos, kuri leidžia „Google“ kameros programėlei „Pixel“ telefonuose užfiksuoti įspūdingos kokybės kadrus.

 „Pixel 4“ yra pirmasis serijos telefonas su dvejomis galinėmis kameromis. Pagrindinė prietaiso kamera turi 12 megapikselių jutiklį su F/2.4 diafragma. Telefonas taip pat sulaukė naujų kameros funkcijų, kurias tuojau pat apžvelgsime.

Tęstinis priartinimas.Šios funkcijos dėka, vartotojai gali žvelgti į dvi galines kameras kaip į vieną. Nepaisant to, kad telefoto lęšio centrinis ilgis yra vos 1.85x ilgesnis už pagrindinę kamerą, „Pixel 4“ gali priartinti iki 3x skaitmeniniu būdu ir nuo to nenukentės nuotraukos kokybė. Tai pasiekiama „Google Super Res Zoom“ technologijos dėka. Ji pasinaudoja purtymu kaip metodu, kuris leidžia kamerai surinkti daugiau detalios vietovės duomenų, kad telefonas galėtų geriau išdidinti nuotrauką. „Google“ tikina, kad funkcija gali būti naudojama su 4x, 5x ir net 6x priartinimu be pastebimo kokybės suprastėjimo.

„Live HDR+“.„HDR+“ funkcija „Pixel“ serijoje nėra nauja. Ji egzistavo nuo pat pirmojo „Pixel“ telefono pasirodymo. Ši funkcija sulieja iki devynių nepakankamai išryškintų kadrų į vieną nuotrauką. „Google“ teigia, kad kamera pradeda fiksuoti šiuos kadrus vartotojui dar nė nepaspaudus fotografavimo mygtuko. Kad viskas būtų gyvybingiau, „Pixel 4“ siūlo atskirus slankiklius šviesioms ir tamsioms nuotraukos vietoms. Technologija leidžia išryškinti užtamsintą objektą priekiniame fone, nerizikuojant suprastinti šviesaus objekto kokybės galiniame fone.

Dirbtinio intelekto spalvų korekcija ir „bokeh“ efektas.

Kintant apšvietimui, objektai atrodo skirtingai. Pavyzdžiui, žmogaus odos spalva prie žvakės šviesos atrodo kitaip negu prie mėlynos šviesos. Kamerai reikia pastebėti skirtingas apšvietimo sąlygas ir atitinkamai apdoroti nuotraukas. „Pixel 4“ naudoja „Google“ dirbtinio intelekto programinę įrangą, kad pritaikytų baltos spalvos balansą pagal aplinkos apšvietimą. Ta pati programinė įranga yra naudojama ir geresniam „bokeh“ efekto nuotraukų apdorojimui. „Google“ teigimu, nuotraukų kokybė yra tokio pat gerumo kaip SLR objektyvo.

Stereoskopinė 3D vizija.

Kaip ir žmogaus akis, „Pixel 4“ portreto rėžimas atskiria objektą nuo galinio fono, palygindamas skirtingus vaizdus iš dviejų kampų. Pirmasis atskaitos taškas yra 1mm nuo vieno objektyvo šono iki kito, o kitas yra maždaug 10 kartų didesnis atstumas tarp dviejų kamerų. Tai leidžia kamerai įvertinti tiek artimų, tiek tolimų objektų gylį, todėl kamera geriau supranta skirtumą tarp objekto ir aplinkos.

Astrofotografija.Naktinis rėžimas debiutavo kartu su „Pixel 3“. Dabar šį rėžimą galima atrasti beveik visuose „Android“ prietaisuose. Naktinis rėžimas naudoja „Google“ kameros programinę įrangą, kad „įterptų“ šviesą mažo apšvietimo nuotraukoje, todėl atrodo, kad kadras buvo užfiksuotas, esant tinkamam apšvietimui. Rėžimas nėra tobulas, tačiau nurungia bet kokius kitus rinkos pasiūlymus. Nepaisant visų pagyrų, kurių sulaukia „Samsung“ kameros, jų mažo apšvietimo fotografijos rėžimas nėra toks geras. „Pixel 4“ naktinis rėžimas buvo ženkliai patobulintas. Buvo pridėtas astrografijos rėžimas, kuris leidžia vartotojams užfiksuoti dangaus kūnus.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime