Užsakymo
forma


Šiuolaikinės technikos remontas

Viskas vienoje vietoje pas savo darbą išmanačius meistrus:

Visų (nešiojamų, stalinių, planšetinių) kompiuterių remontas, telefonų remontas ir ekranų keitimas, televizorių remontas, monitorių remontas,  foto technikos remontas, GPS navigatorių remontas, žaidimų konsolių remontas, kavos aparatų remontas ir k.t

 

Mūsų remonto centras yra orientuotas į tai, kad sugedus elektroninei technikai Jums nereikėtų ieškoti vis kitų meistrų. Jei taip jau atsitiko, kad sugedo Jūsų kompiuteris, televizorius, telefonas ar kita elektroninė technika, tai žinokite, kad yra taisykla kuri Jums tikrai padės. 

Pas mus dirba tik savo sritį išmanantys specialistai. Kompiuterius tvarko IT specialistai, televizorius tvarko tik šios specialybės meistrai. Kai darbą atlieka savo srities specialistai, galima kalbėti tik apie gerus darbo rezultatus, ir kokybę.

Dabar kai visi namuose turime televizorius, radio aparatūrą, navigacijas, žaidimų konsoles ir t.t, tai labai pravartu žinoti kur visa tai bus galima suremontuoti, jei atsirastų tokia būtinybė. Jums nebūtina ieškoti kiekvienam savo elektroniam prietaisui kažkokių atskirų remonto servisų, mes remontuojame bet kokią elektroninę techniką.

Remontuojame visų modelių kompiuterius, televizorius, monitorius, telefonus, foto techniką, GPS navigatorius, spausdintuvus ir k.t Taip pat prekiaujame naujais ir naudotais kompiuteriais, bei kompiuterinės technikos atsarginėmis dalimis. Visas mūsų teikiamas paslaugas galite pamatyti viršutiniame meniu paspaudę „ Paslaugos“

 

Šiuolaikinės technikos remontas Klaipėdoje.  Baigėsi tie laikai kai namuose turėjome vieną stalinį kompiuterį. Daugelis iš mūsų dabar turime ir nešiojamą kompiuterį ir dar planšetinį, o kai kurie ir ne po vieną. Šiais laikais net televizoriai yra išmanieji, kuriuos daugelis turime net ne po vieną. Nekalbu jau apie tai, kad telefonus turi net vaikai kurie dar dorai ir vaikščioti nemoka. Tie kas turi truputį vyresnius vaikus turbūt žino kas tai yra konsolė, nors ką čia slėpti, kartais ir patys prie jų praleidžiame nemažai laiko. GPS navigatoriai taip pat yra beveik kiekvienoje šeimoje, juk jie taip palengvina kelionę. Atėjus vasarai visi išsitraukiame  fotoaparatus, nes vasara tai kelionių ir atostogų metas, ir kaip tada be fotoaparato ar vaizdo kameros. Visa čia išvardinta technika kaip bebūtų gaila kartais genda. Ji gali sugesti dėl gamintojo broko, gali sugesti dėl kažkokių nenumatytų atvejų, tokių kaip staigus įtampos šuolis, na ir žinoma techniką dažnokai sugadiname mes patys. Mūsų servisas žengia koja kojon su sparčiai į mūsų gyvenimus įsibrovusia išmaniąją technika, todėl galime Jums padėti bet kokiu klausimu susijusiu su šios technikos gedimais.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime