Užsakymo
forma


Mechaninių gedimų šalinimas, kompiuterio komponentų keitimas

Personalinio kompiuterio gedimus šaliname greitai. Remontas trunka 1-2 darbo dienas. Kompiuterio gedimo nustaymas atliekamas greitai, ir visiškai už dyką jei kompiuterį remontuojate pas mus. Beveik visus reikalingus stacionaraus kompiuterio komponentus turime vietoje, todėl jei reikia pakeisti kompiuterio detalę, tai padarome greitai, ir profesionaliai.

images

Dažnai žmonės bandydami sutaupyti bando patys remontuoti savo kompiuterius. Iš praktikos galime pasakyti, kad tai beveik visada tik dar labiau pablogina situaciją, nes nepatyręs žmogus gali dar labiau sugadinti savo kompiuterį. Kiekvienas turi dirbti tai, ką labiausiai sugeba, jei jau Jums sugedo kompiuteris, tai neškite jį specialistui, nebandykite patys remontuoti, nes taip sutaupysite ir pinigų, ir laiko. Namų vartotojas bandydamas remontuoti savo kompiuterį, dažnai tiesiog bando spėti kas galėjo sugesti. Specialistas nespėlioja, o atlieka kompiuterio diagnostiką, ir tik tada nustato gedimo priežastį. Be to, kad mes remontuojame kompiuterius, mes dar ir patariame žmonėms vienu ar kitu jiems rūpimu klausimu, todėl Jūsų apsilankymas pas mus bus naudingas dvigubai.

Sulūžo nešiojamo kompiuterio vyriai (lakstai)

Tvarkome arba keičiame sulūžusius nešiojamojo kompiuterio vyrius (lankstus). Išlūžus lankstams dažnai neužtenka vien tik jų pakeitimo, kaip taisyklė išlūžta ir varžtų tvirtinimo taškai. Pasitaiko atveju kai lūžus lankstui būna sulaužomas ir kompiuterio korpusas. Tvarkome ne tik šiuos, bet ir daug kitų gedimų susijusių su vyrių ar korpuso lūžimais.

Išlūžo kompiuterio maitinimo lizdas sugedo maitinimo blokelis (įkroviklis)

Nešiojamo kompiuterio maitinimo lizdą visada keičiame nauju, niekada netvarkome to paties lizdo, nes yra nemaža tikimybė, kad sutvarkius tą patį lizdą jis po kurio laiko visai nesugadins kompiuterio. Nešiojamo kompiuterio maitinimo blokelius (įkroviklius) taisome, arba galime pasiūlyti naujus. Nepirkite pigių universalių įkroviklių jie gali sugadinti Jūsų kompiuterį.

Išlūžo USB ar audio lizdas

Keičiame USB, HDMI ir k.t. lizdus naujais, remonto darbai trunka 1-3 d.d. Taip pat taisome arba keičiame išlūžusius audio lizdus. Jei pažeidėte USB lizdą, tolesnis jo naudojimas gali privesti prie kompiuterio gedimo. 

Perdegė stacionaraus kompiuterio maitinimo blokas

Paspaudus įjungimo mygtuką nieko nevyksta, kompiuteris neveikia. Gali būti, kad perdegė Jūsų stalinio kompiuterio maitinimo blokas. Pakeisime maitinimo bloką, ir dar tą pačią dieną galėsite džiaugtis vėl veikiančiu kompiuteriu. Nepirkite maitinimo bloko jei nežinote kompiuterio specifikacijų į kurias reikia atkreipti dėmesį prieš perkant naują maitinimo bloką. Susisiekite su mumis, ir mes Jums patarsime. 

Kompiuterio komponentų keitimas

Jei reikia pakeisti RAM (operat. atmintis), HDD (kietasis diskas), vaizdo plokštę, pagrindinę plokštę, procesorių, aušintuvą, nešiojamo kompiuterio klaviatūrą, nešiojamo kompiuterio ekraną, ar kokią kitą kompiuterio detalę, mes tai padarysime greitai ir profesionaliai.  Galime pasiūlyti tiek naudotų tiek ir naujų kompiuterių detalių. Jei norite paspartinti savo kompiuterį, patarsime optimaliausią Jūsų kompiuteriui tinkantį spartinimo variantą. 

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime