Užsakymo
forma


Operacinių sistemų ( Windows, macOS) atnaujinimas / remontas Klaipėdoje

 

Dėmesio! šiuo metu operacinių sistemų remontui taikome 20% nuolaidą.

 

Operacinių sistemų įdiegimas, antivirusinių programų instaliavimas, naudingų nemokamų programų instaliavimas. Naudojame tik legalias programas. Už kliento programų ir failų legalumą kompiuteriuose ar jų laikmenose neatsakome.  Yra begalės nemokamų ir labai gerų programų, bet Jūs nežinote kuri Jums reikalinga?

Mes Jums patarsime. Nemokamų programų vienintelis minusas, kad jas instaliavus atsiranda labai daug įvairios reklamos kuri Jums trukdo. Kad taip nenutiktų mes instaliuosime nemokamas programas taip kad nebūtų jokio brukalo. Geros programos tikrai nepamaišo, bet reikia atsiminti, kad didelis programų kiekis kompiuteryje nėra labai sveikintinas dalykas. Patarsime Jums kokių programų neverta instaliuoti, ir kurios yra tikrai naudingos.

Operacinių sistemų diegimas
Virusų naikinimas
Tvarkyklių paieška, įdiegimas
Operacinių sistemų klaidų (error) tvarkymas
Kompiuterių testavimas
Apsaugos sistemos (antivirus) įdiegimas
Reklamų blokavimas
Programų diegimas
 

Operacinių sistemų įdiegimas, jų tvarkymas / atstatymas Klaipėdoje.

Dauguma vartotojų vienaip ar kitaip patys sugeba susitvarkyti operacinę sistemą, Bet neretai nutinka taip, kad po tokio operacinės sistemos tvarkymo kompiuteris vis tiek veikia lėtai, kimba, striginėja ir t.t. Kodėl taip atsitinka ? Yra keletas tokio nesklandumo priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios priežastys yra tai, kad vartotojai labai mažą dėmesį skiria kompiuterio tvarkyklėms (drivers). Tik naujausios, ir tik iš gamintojo puslapio įdiegtos ir tinkamai sureguliuotos tvarkyklės užtikrins sklandų kompiuteri darbą.

Tvarkyklių (drivers) diegimas.

Po to kai instaliuojama operacinė sistema, labai svarbu įdiegti tinkamas tvarkykles. Labai dažnai vartotojai, arba nepatyrę meistrai įdiegia bet kokias tvarkykles. Klaidinga manyti, kad jei kompiuteris „priima“ tvarkyklę, tai ji ir tinka. Pasikartosiu, kad kompiuteryje būtina įdiegti tik šiam kompiuteriui pritaikytas tvarkykles. Mūsų meistrai įdiegs tik Jūsų kompiuteriui skirtas tvarkykles už tikrai nedidelį mokestį.

Klaidų (error) taisymas, reklamų blokavimas.

Iššoko neaiški lentelė, naršant atsiranda visokios reklamos, lenda kažkokie pranešimai, kompiuteris labai sulėtėjo, kompiuteris kraunasi ilgiau nei anksčiau, tokie ir daug panašių nusiskundimų tenka išgirsti labai dažnai. Kreipkitės nurodytais kontaktais, ir mes ne tik sutvarkysime visas su kompiuteriu iškilusias problemas, bet ir patarsime kaip elgtis, kad tokių problemų nebebūtų.

Profesionalaus meistro naudingi patarimai

Tapkite mūsų klientu. Savo klientus visada konsultuojame iškilus problemoms su kompiuterine ar kita elektronine technika. Atsiradus smulkiems kompiuterio nesklandumams NEMOKAMAI sutvarkome viską nuotolinės pagalbos programėle. Šios programėlės pagalba smulkias problemas sutvarkysime tiesiog prisijungę prie Jūsų kompiuterio tiesiai iš savo dirbtuvių.

Po operacinės sistemos įdiegimo kompiuteris dirba nestabiliai.

Taip nutinka todėl, kad instaliuotos netinkamos tvarkyklės (draiveriai). Kompiuteris „priėmė“ tas tvarkykles, bet tai dar nereiškia, kad kompiuteris veiks stabiliai. Tvarkykles reikia siųsti iš gamintojo puslapio, tik tokiu atveju galime būti tikri, kad kompiuteris veiks stabiliai.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

ndows įrašymas Klaipedoje, įrašo windows klaipedoje, windows instaliavimas klaipedoje, windows perinstaliavimas klaipedoje.

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime