Užsakymo
forma


EVGA pristato naujuosius GTX 1080 Ti SC2/FTW3 Elite modelius

2017.04.05

EVGA pristatė naujas spalvas GTX 1080 Ti SC2 ir GTX 1080 Ti FTW3 modeliams, kurios bus prieinamos elitiniams nariams.
Kad paįvairintų savo GTX 1080 Ti seriją, EVGA pristatė naująsias GTX 1080 Ti SC2 Elite ir GTX 1080 Ti FTW3 Elite vaizdo plokštes, kurias bus galima įsigyti su pasirenkama gaubto spalva. Šiuo metu elitiniams nariams yra siūloma juoda, balta, mėlyna, žalia ir raudona. 

EVGA ilgą laiką kalbėjo apie elitinių narių programą ir dabar atrodo, kad programa pradeda įsibėgėti. Remiantis tuo ką žinome, elitiniai nariai turės prieigą prie išskirtinės įrangos, akcijų, riboto kiekio produktų, nariams bus taikomas nemokamas gabenimas perkant iš EVGA ir daug daugiau.

Šias naująsias vaizdo plokštes galite rasti EVGA parduotuvėje, kur taip pat galite užsiregistruoti, kad taptumėte elitiniu nariu. Deja, daug informacijos, kaip tapti elitiniu nariu nėra. EVGA teigia, kad bus keletas būdų kaip tai padaryti, daugiau informacijos kompanija pateiks vėliau.
Kadangi tai bus vienas iš riboto kiekio produktų, daug naujo modelio vaizdo plokščių rinkoje nebus. Kaina turėtų būti panaši, kaip GTX 1080 Ti SC2/FTW3 Gaming Series produktų.

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime