32 naudingos programos, kurias galima atsisiųsti iš „Microsoft Store“

2019.02.23

Debesų saugyklos, medijos leistuvai, momentiniai pranešimai ir kita programinė įranga, kuri jums gali būti naudinga.

Debesų saugyklos

1. „Dropbox“

Populiarus debesų paslaugų klientas, kuris suteikia galimybę lengvai pasiekti dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitus failus visuose įrenginiuose, prijungtuose prie „Dropbox“ debesies. 

2. „OneDrive“

Kitas debesis, tik šį kartą skirtas „Microsoft“ gerbėjams. Jei nenorite naudotis „OneDrive“ klientu, kuris būna įdiegtas sistemoje, ši programa gali būti alternatyvus sprendimas. 

3. „G Drive“

„Google“ nepateikė savo „Google Drive“ kliento „Microsoft Store“ parduotuvėje. Vietoj to, galite įdiegti trečiosios šalies programą. „G Drive“ yra labai patrauklus klientas, kuris gali atlikti tą patį, kaip ir „Google“ saugyklos internetinė versija, o tuo pačiu jis puikiai dera prie sistemos vizualinio stiliaus.

Socialiniai tinklai ir bendravimas

4. „Facebook“

Tai klientas, skirtas žinomam socialiniam tinklui. Juo patogu naudotis, jis gerai atrodo ir galbūt yra paprastesnis nei perkrauta internetinė versija.

5. „Messenger“

Dar viena programa „Facebook“ vartotojams. Ji skirta tiems, kurie tiesiog nori bendrauti su draugais pokalbiuose, o ne slinkti per begalinę juostą su reklamomis ir bereikšmiais įrašais. Svarbus „Messenger“ pliusas yra tai, kad jis gali priimti žinutes, kai programa yra nuleista užduočių juostoje. Taigi jums nėra būtinybės laikyti atidarytą socialinio tinklo skirtuką tam, kad galėtumėte susisiekti.

6. „Twitter“

Oficialus „Twitter“ klientas, kuris leidžia pamiršti apie internetinę versiją. Visi jūsų pranešimai ir prenumeratos bus surinktos viename lange. Klientas jums praneš, kai jūs gausite naują pranešimą, taigi galite tiesiog sumažinti langą ir atidaryti jį tik esant reikalui.

7. „Tweeten“

Alternatyva oficialiam „Twitter“ klientui, pranašesnis už jį savo patogumu ir funkcionalumu. „Tweeten“ gali dirbti su keliomis paskyromis, gali suplanuoti „tweets“ pranešimų publikaciją reikiamu laiku ir turi integruotą įrankį GIF paieškai ir išsaugojimui.

8. „Telegram Desktop“

Mūsų mėgstamiausios žinutės su įspūdingu darbo greičiu, sinchronizavimu, judančiais paveikslėliais, šifravimu ir kitomis galimybėmis.

9. „WhatsApp Desktop“

Populiariausias žinučių gavimas pasaulyje, kurį naudoja ir jūsų senelė. Žinoma, jis šiek tiek prastesnis už „Telegram“, tačiau jį turi praktiškai kiekvienas. O tai reiškia, kad ir jums teks jį įdiegti.

Produktyvumas

10. „Evernote“

Populiari užrašinė, kuri sinchronizuoja jūsų užrašus per įvairias platformas. „Evernote“ galima naudoti tekstų, garso, tinklalapių ir vaizdų išsaugojimui bei integravimui su kitomis „Windows 10“ programomis – pvz., „Outlook“ ir „Slack“.

11. „OneNote“

Tiems, kurie nemėgsta „Evernote“ dėl jo godumo ir lėtumo, galima pasiūlyti „OneNote“. Tai puiki programa, skirta „Microsoft“ užrašams. Ji gali padaryti beveik viską – čia galite rasti tekstus, brėžinius ir garso įrašus.

12. „Code Writer“

Nemokamas teksto ir kodų redaktorius, kuris palaiko daugiau nei dvi dešimtis skirtingų sintaksių, naudingų kūrėjams. Jame yra kodo apšvietimas, įdiegtas projektų vadovas, patogus įrankių meniu ir integravimas su debesimis, kad galėtumėte išsaugoti failus.

13. „Wunderlist“

Populiarus užduočių valdytojas. Leidžia kontroliuoti visus jūsų reikalus. Mėgstantys sudaryti ilgus sąrašus, o atliktus darbus pasižymėti varnele, džiaugsis programa „Wunderlist“.

14. „Trello“

Dar įdomesnis užduočių valdytojas. „Trello“ padės jums bendradarbiauti su kolegomis ir valdyti visos komandos projektus. Organizuokite kortelių sąrašus su komentarais, pastebėjimais ir darbų sąrašais, perduokite užduotis ir nustatykite terminus naudodami patogią sąsają.

Pagalbinės programos

15. Vertėjas

„Google Translator“ yra geras, bet jis nėra vienintelis vertėjas pasaulyje. Taip pat yra ir „Microsoft“ vertėjas. Jis ne tik verčia tekstą ir kalbą, bet ir veikia neprisijungus.

16. „File Browser“

Nebloga alternatyva standartiniam „Windows Explorer“, kuris palaiko visas reikalingas failų operacijas. Pvz., naudojant „File Browser“ galima nukreipti reikiamus aplankus tiesiai į meniu „Pradėti“ ir dalintis turiniu su kitomis programomis.

17. „Xodo PDF Reader“

Aukštos kokybės ir visiškai nemokamas PDF skaitytuvas. Čia yra daug naudingų funkcijų – žymėjimas tiesiai ant dokumento, nakties režimas, žymos bei komentarai.

18. „freda“

„Advanced e-book“ skaitytuvas, skirtas „Windows 10“. Gali skaityti EPUB, MOBI, FB2, HTML ir TXT formatuose. Žymės, naktinis režimas, sinchronizavimas su „OneDrive“, „Dropbox“ ir „Caliber“.

19. „Speedtest by Ookla“

Naudinga programa tiems, kuriems reikia tiksliai žinoti savo interneto greitį. Spustelėkite mygtuką, palaukite kelias sekundes ir pamatysite tikslią jūsų ryšio informaciją.

Vaizdo redaktoriai

20. „Fotor“

Gražus nuotraukų redaktorius. Žinoma, tai ne „Photoshop“, bet tinka pagrindinėms operacijoms su vaizdais. Turi vizualinių efektų rinkinį, gali sukurti koliažus ir dirbti su RAW formato failais.

21. „Adobe Photoshop Express“

Tai paprastesnė ir lengvesnė „Photoshop“ versija. „Express“ yra gerai suderinama su „Windows 10“ planšetiniais kompiuteriais ir gali būti naudojama norint redaguoti nuotraukas. Čia yra galimybė vaizdus apkarpyti, pasukti ar apversti, nustatyti ryškumą, ekspoziciją ir kontrastą. O jei turite „Adobe ID“, galite prie programos prijungti papildomus priedus.

22. „Fresh Paint“

Paprasta piešimo programa, kuri ypač tinka prietaisų, turinčių rašiklį (angl.k. „stylus“), savininkams. Joje galite piešti tiek paprastus animacinius filmukus ar komiksus, tiek gražius natiurmortus ar peizažus.

23. „Gallery HD“

Programa skirta nuotraukų peržiūrai. Ji gali parodyti vaizdus, esančius jūsų diske kaip skaidrių demonstravimą ar gražią galeriją. Puiki galimybė pakeisti standartinį analogą „Windows 10“ sistemoje.

Muzika

24. „Tuneln Radio“

Ši gerai žinoma „Tuneln“ paslauga, skirta „Windows 10“ leidžia jums patogiai klausytis muzikos iš daugelio radijo stočių visame pasaulyje. Be to, čia rasite miksus, trumpus garso įrašus „podcast“, naujienas ir tiesiogines sporto renginių transliacijas.

25. „Musixmatch Lyrics“

„Musixmatch“ yra programa, kuri gali atpažinti grojamą muziką, ieškoti dainų tekstų, atkurti muzikos biblioteką ir atsisiųsti iš žiniatinklio garso įrašus. Pavyzdžiui, žodžius arba albumo viršelius.

26. „8 MusicCloud“

Klientas, skirtas įspūdingam muzikos paslaugų servisui „SoundCloud“. Klausykitės muzikos, ieškokite naujų atlikėjų, pažymėkite takelius kaip mėgstamus ir stebėkite, kurios dainos dažniausiai pasirodo populiariausiuose topuose.

27. „iTunes“

Žinomas „Apple“ muzikos grotuvas. „iTunes“ padeda jums organizuoti savo muzikos kolekciją, palaiko pažangius grojaraščius ir suteikia prieigą prie „Apple Music“ transliavimo paslaugos.

28. „Deezer“

Šiame muzikiniame serveryje rasite dainų ir atlikėjų pagal kiekvieno pomėgius.

Vaizdo įrašai

29. „VLC“

Universalus medijos leistuvas, kuris gali atidaryti beveik bet kokio formato failus.

Versija iš „Microsoft Store“ yra lengvesnė už savo vyresnįjį brolį ir šiek tiek taupiau naudoja prietaiso įkrovą. Leistuvas palaiko vaizdo ir garso atkūrimą (net ir FLAC formatu), leidžia patogiai valdyti medijos biblioteką.

30. „Kodi“

Nemokama programa, skirta jūsų vaizdo grotuvo organizavimui. Ši programa atvaizduoja esamus filmus, muziką ir vaizdus patogioje ir gražioje sąsajoje, kuri yra specialiai sukurta nuotoliniam valdymui dideliuose ekranuose.

31. „Plex“

Populiariausia „Kodi“ alternatyva, nei kiek ne prastesnė už ją. „Plex“ gali rodyti vaizdo įrašus, nuotraukas, garso įrašus – podcast'us ir muziką iš žiniatinklio.

32. „Tubecast“

Oficialus „YouTube“ klientas iš „Microsoft“ parduotuvės yra prieinamas tik „Xbox“. Ir jei nenorite žiūrėti vaizdo įrašų naršyklėje, jums prireiks trečiosios šalies kliento – „Tubecast“.

Jis gali atkurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, parodyti jūsų prenumeratas, taip pat transliuoti turinį „Smart TV“, „Chromecast“ ir „AirPlay“ įrenginiuose.