6 nemokami būdai naudotis „Microsoft Office“

2018.12.10

Paprastos gudrybės leidžiančios nemokėti už „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kitas biuro programas.

Oficialus „Microsoft Office Home“ ir „Student Kit“ dabar kainuoja apie 90 €. Tačiau programų pirkimas nėra vienintelis būdas jas gauti. Štai būdai kaip programomis naudotis nemokamai.

1. Naudokite „MS Office Online“

Bet kurio kompiuterio naršyklėje galite naudotis įprastomis „Microsoft“ paslaugomis be jokių abonementų ir mokėjimo. Čia yra „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kitų programų „online“ versijų rinkiniai.

Jie palaiko įprastą dokumentų formatavimą ir apjungia savyje pagrindinius įrankius, tiesa su kai kuriomis išimtimis. Pavyzdžiui, „Word Online“ neturi „WordArt“ skydelio, lygčių ir diagramų, o „Excel Online“ negali dirbti su pasirinktomis makrokomandomis. 

Vis dėlto internetinė versija yra puikiai tinkama „Microsoft Office“ failų atidarymui, peržiūrai ir redagavimui, tiktai tam reikalinga „Microsoft“ paskyra.

2. Įdiekite „MS Office“ mobilias programas

Be internetinių „online“ paslaugų, mobiliosios „MS Office“ programų versijos taip pat yra platinamos nemokamai. Didelių išmaniųjų telefonų ekranuose visiškai įmanoma peržiūrėti ir redaguoti dokumentus, o planšetiniuose kompiuteriuose – netgi rašyti tekstus ir dirbti su didelėmis lentelėmis.

Nemokama versija yra prieinama visiems „Android“ ir „iOS“ įrenginiams, išskyrus „iPad Pro“. Jų savininkai „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ failų redagavimui turi užsisakyti „Office 365“.

3. Naudokitės „Office 365“

„Cloud Office 365“ skirta namų vartotojams. Joje yra „Premium Office“ programos versija, skirta šešiems naudotojams, platinama pagal prenumeratą. Prenumerata metams kainuoja apie 60 €, tačiau prieš perkant galite nemokamai ją išbandyti visą mėnesį.

Bandymo laikotarpiu bus suteikta ne tik naujausios visų programų versijos, bet ir 1 TB vietos „OneDrive“ debesyje ir 60 nemokamų minučių skambučiams į „Skype“. Vienintelė būtina sąlyga yra nurodyti kortelės informaciją, iš kurios mėnesio pabaigoje bus nurašomas apmokėjimas.

4. Išmėginkite „MS Office 365 ProPlus“

Pasibaigus „Office 365“ bandomajam laikotarpiui, galite užsisakyti 30 dienų nemokamo naudojimosi „Office 365 Professional ProPlus“ paslaugą. Tai leis jums sukurti iki 25 vartotojų sąskaitų, programa gali būti integruota su elektroninio pašto ir komandinio darbo vietiniais sprendimais. Jums reikės užpildyti specialią formą ir laukti atsakymo.

5. Gaukite „MS Office“, kai perkate kompiuterį

Gauti oficialią „Office“ programą namams ar metinę „Office 365“ prenumeratą galima perkant nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį su „Windows“ sistema. Tokios galimybės dažnai būna dideliuose kompiuterių įrangos ir buitinės elektronikos pardavimų tinkluose.

Todėl, jei ketinate pirkti naują nešiojamąjį kompiuterį, turėtumėte susipažinti su teikiamais pasiūlymais ir sužinoti, kur „Office“ yra įtrauktas į rinkinį.

6. Naudokite „Office 365“, skirtą mokiniams ir mokytojams.

Studentams ir mokytojams skirtas specialus „Office 365“ paketas yra prieinamas mokymo įstaigose. Galite nemokamai naudotis, jei mokykla yra įregistruota „Microsoft“ svetainėje.

Pagrindinės programos yra prieinamos internetinėje versijoje. Įprastą kompiuterinę „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ versiją galima gauti tik už mokestį. Tačiau gali būti, kad jūsų mokykla turi specialias sąlygas įsigyti „Office 365“ mažesnėmis kainomis. Šį klausimą reikia išsiaiškinti mokymosi įstaigoje.