8 priežastys žaisti „Monster Hunter World“ kompiuteryje

2018.09.16

Legendinio žaidimo serijų tęsinys dabar prieinamas ne tik konsolėse, bet ir „Windows“ sistemoje.

1. „Monster Hunter World“ parodys ką gali jūsų žaidimų kompiuteris

„Monster Hunter World“ pasaulis yra pilnas įvairiausių detalių, kurias tiesiog malonu stebėti: vėjas siaučia medžių viršūnėse, lapai sušlampa nuo lietaus, žaibo šviesos mirksi olose, aplink skraidžioja vabzdžiai, o kur dar kruopščiai sukurti monstrai ir kiti personažai.

Jei turite galingą žaidimų kompiuterį ir ieškote žaidimo, kurį galėtumėte žaisti maksimaliai išnaudodami kompiuterio galimybes, „Monster Hunter World“ tam tobulai tinka. Minimalūs sistemos reikalavimai: „Intel Core i5-4460“ (3,4 GHz) ir „NVIDIA GeForce GTX 760“ vaizdo plokštė. Komfortiškam žaidimui su maksimalia grafika, reikės „i7“ procesoriaus ir „GTX 1060“ vaizdo plokštės.

2. Žaidime sukurtas įdomus siužetas

Skirtingai nuo daugelio ankstesnių žaidimo serijų, čia yra apgalvotas kiekvienas siužetas, suplanuotos scenos, ir tikroviškas žaidėjo „perkėlimas“ į medžiotojų ir monstrų pasaulį. Įspūdinga įžanga, ekrano užsklandos ir dialogai, kurių nesinori praleisti, išsamiai paaiškins viską, kas vyksta žaidime tiems, kurie niekada nežaidė „Monster Hunter“.

Žaidimas netgi turi savo kalbą – nustatymuose galite pasirinkti ją. Vertimas bus rodomas subtitruose.

3. Kiekvieno monstro nužudymas – tikras iššūkis

Monstrų medžioklė su didžiuliu ginklų, spąstų ir kitų daiktų arsenalu – pagrindinė veikla žaidime. Todėl kūrėjai šį procesą bandė padaryti kuo įdomesniu.

„Monster Hunter World“ pasaulyje apgalvota kiekviena smulkmena, o dauguma detalių nėra tik paprastos dekoracijos. Tai yra ištekliai, skirti eleksyro kūrimui, spąstai ir šarvai kovai su monstrais. Nesunkiai nugalėti mūšyje galima tik silpniausius monstrus. Kitais atvejais jūs turite rimtai pagalvoti apie tinkamą įrangos pasirinkimą, o taip pat atsižvelgti į priešininko silpnąsias vietas.

Priešininkai čia yra protingi ir išradingi – jie pasirengę jus įveikti. „Monster Hunter World“ žaidime jūs visada esate paprastas medžiotojas ir einate prieš akivaizdžiai stipresnį priešą. Jūs turite panaudoti visus savo triukus: įviliokite monstrą į lianų spąstus arba ant judančių akmenų, kurie privers juos nukristi. Taip pat galima monstrus sutelkti į tarpusavio kovą ir pasislėpus stebėti, kaip ji vyksta. Veikti galite įvairiai, bet faktas, kad norint laimėti, turite parodyti sąmojį ir tikslų skaičiavimą.

4. Daug įdomių ginklų, kuriuos reikia pačiam sukurti

Iš viso „Monster Hunter World“ yra 14 rūšių ginklų, o pasirinkimuose galite rasti labai neįprastus daiktus – pavyzdžiui, kombinuotas ietis su ginklu ar skydą su kardu. Jūs galite išbandyti visas ginklų rūšis jau pačioje žaidimo pradžioje. Bet net tinkamai parinktas ginklas be atnaujinimo greičiausiai nepadės nugalėti rimto monstro.

Įdomiausia yra tai, kad ginklų čia neduoda kaip apdovanojimo už pergalę. Juos, kaip ir kitą įrangą, būtina kurti savarankiškai, gaminant iš monstrų dantytus kardus ir odinius šarvus. Mes jau kalbėjome apie puikią žaidimo grafiką ir dėmesį detalėms. Taigi, pagal jūsų aprangą visada bus galima suprasti, kurį monstrą neseniai nugalėjote.

Žaidime yra pamokos pradedantiesiems, kur paaiškinama pagrindinės smūgių kombinacijos, tačiau, norint įvaldyti visus ginklų tipus atitinkamame lygyje, reikės daug mokytis. Čia yra ir dvigubos geležtys, smūgiuojančios priešininkui, plaktukai, šarvai ir dešimtys kitų ginklų. Kai kurie iš jų yra tinkami žaidžiant vienam žaidėjui, kiti – kai kovojama komandoje.

5. Didžiulis pasaulis, kurį įdomu tyrinėti

Net ir labai įtraukiančioje kovoje galite pavargti. Tuo atveju žaidimas pasiūlys daugybę kitokių užduočių renkant išteklius arba nugalint silpnus monstrus. Ir dar: „Monster Hunter World“ pasaulyje jūs galite gaudyti žuvį ir išgauti naudingus ingredientus iš augalų. Čia visi gyvena savo gyvenimą, net jei tuo metu jūs nedalyvaujate kovoje: pavyzdžiui, monstrai gali patys pradėti kovoti vienas su kitu.

„Monster Hunter World“ žaidime yra keturi didžiuliai žemėlapiai su medžiais, uolomis ir urvais, kuriuos galima tyrinėti, ieškant naujų paslapčių. Galima pereiti į patinkantį pasaulį. 

6. „Monster Hunter World“ įdomu žaisti ir su draugais ir su atsitiktiniais žaidėjais

Su draugais ar kitais žaidėjais gaudyti monstrus yra lengviau ir įdomiau: žaidėjai ne tik padeda vieni kitiems, bet ir tampa tikra komanda, mūšyje pasiskirsto vaidmenimis ir žaidimo taktika. Galite žaisti tiek su draugais, tiek su atsitiktiniais žaidėjais iš skirtingų šalių – ryšio kokybė žaidime yra puiki. Komandinį žaidimą įvertino daugelis žmonių: „Monster Hunter World“ jau pabuvojo rekordinėje lentelėje pagal vienu metu žaistą žaidėjų skaičių komandoje.

Jei nesate komandinių žaidimų mėgėjas, „Monster Hunter World“ galite žaisti vienas. Tiesa, tolesnis judėjimas pagal siužetą bus šiek tiek sudėtingesnis. Vienas žaidėjas turi tas pačias vietas ir užduotis kaip ir žaidžiant komandoje. Tokiu atveju kovoje padės katės, kurios atitraukia priešą ir sugeba padaryti nedidelę žalą.

7. Visai nesvarbu ar žaidėte ankstesnes žaidimo dalis

„Monster Hunter World“ tikrai sudėtingas žaidimas, tačiau šįkart „Capcom“ kūrėjai atsigręžė į naujokus. Visi ankstyvieji istorijos etapai yra kartu su scenų paaiškinimu ir išsamiu aprašymu, kurie padės jums įgyti pagrindinių įgūdžių.

Žinoma, iš karto jūs negalėsite visiškai suprasti žaidimo mechanizmo, bet peržiūrėję paaiškinimus ir tai kas jus domina, pradėsite tyrinėti, įsiminti ir eksperimentuoti. Na, nepamirškite apie žaidėjų bendruomenę – visada galite paklausti kitų žaidėjų patarimų ar pažiūrėti parodomuosius vaizdus „YouTube“.

8. Tai puikus žaidimas 

RPG žaidimai yra ypač įdomūs tiems, kurie pripratę įsitraukti į sudėtingus procesus ir siekia nuolat tobulėti. „Monster Hunter World“ – nėra išimtis. Herojaus čia negalima ištobulinti, bet jūs galite atnaujinti įrangą: padidinkite atakos jėgą, pagerinkite šarvus ir padidinkite galimybę gauti išteklių iš nugalėtų monstrų. Įgūdžių jėgą ir skirtingas įrangos savybes galima sukaupti: galingiausių derinių kūrimas gali užtrukti ilgas valandas.

Tiems, kurie įpratę žaidimo įdomumą vertinti, pagal jame praleistą laiką, „Monster Hunter World“ – tam tinkamas. Pirmiausia, jį galima priskirti klasikiniam kovų žaidimui. Čia kartojami tie patys veiksmai, norint patobulinti personažą. Tik čia šie veiksmai neapsiriboja šablonais, nes kiekvienas monstras yra unikalus ir protingas, turi savo sugebėjimus ir silpnybes. Antra, norint tapti profesionaliu žaidėju, reikės praleisti ne tik dešimtis valandų kovojant, bet ir išmokti didelį kiekį informacijos.

Žaidimo sėkmė padidina plėtimosi galimybes kitose sistemose, o tai reiškia, kad „Monster Hunter World“  nepasens bent jau kelerius metus.