Telefonų remontas Klaipėdoje

Mūsų taisykloje sulauksite skubios ir profesionalios pagalbos jei skilo, ar sudužo Jūsų telefono ekranas, ar telefono ekrano stikliukas (liečiamasis stikliukas - touch screen). Telefonų ekranus ir jų stikliukus užsakome iš patikimų tiekėjų, todėl pas mus sutaisytas telefonas ir toliau lieka kokybiškas kaip ir prieš remontą.

Mūsų taisykla remontuoja visų žinomų ir mažiau žinomų telefonų gamintojų telefonus. Jei telefonas nekrauna baterijos, persijunginėja, neįsijungia, telefono ekranas nereguoja į lietimus, jei netyčia išlaužėte telefono krovimo ar kitą jungtį, jei telefonas sušlapo, blogai gaudo ryšį,  jei suspaudėte telefoną, nesigirdi pašnekovo, arba pašnekovas Jus blogai girdi, jei telefonas kaista, telefoną užpuolė virusai, kreipkitės į mūsų taisyklą, ir galite būti tikri, kad sulauksite profesionalios ir skubios pagalbos.

Jei Jūsų telefonas „pririštas“ prie kokio nors tinklo kurio paslaugomis nebesinaudojate, mes atkuodosime Jūsų telefoną visiškai oficialiai, nenaudojame jokių R-SIM kortelių, telefonai mūsų taisykloje atkoduojami tik oficialiai. „Atrišame” Nokia, Samsung, Sony, Motorola, LG, HTC, myPhone, Apple, iPhone, Prestigio, BlackBerry, Huawei, Nous, Meizu, Gigabyte, MaxCom, Cat ir kitų gamintojų telefonus.

Telefonų skilusių ekranų / stikliukų keitimas:

Labai dažnas telefono gedimas, tai ekrano skilimas. Keičiame beveik visų telefonų modelių liečiamuosius (touch screen), bei LCD ekranus. Nuo ekrano dūžių telefonus apsaugo dėklai. Mes galime pasiūlyti didelį telefonų dėklų pasirinkimą, taip pat rekomenduojame įsigyti telefonų ekranų apsauginius grūdintus stiklus.

Samsung telefono stikliuko keitimas Klaipėdoje:

Nebrangiai keičiame visų Samsung telefonų modelių ekranus: 

Galaxy S2, S2 Plus, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S5, Galaxy S5 mini, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5 stikliukų keitimas
 
Išmaniųjų telefonų remontas Klaipėda:
 
Išmaniųjų telefonų pilnas aptarnavimas. Telefonų stikliukų keitimas, telefonų ekranų keitimas, Android operacinės sistemos remontas, iOS operacinės sistemos remontas, išlūžusių jungčių keitimas, litavimas, remontas, telefonų aksesuarų pardavimas, telefonų kroviklių pardavimas Klaipėdoje.
 
iPhone atrišimas / remontas Klaipėdoje:

Oficialus gamyklinis iPhone telefonų atrišimas. Nerekomenduojame atrišinėti telefonų R-sim būdu, toks telefonas taps tikru galvos skausmu. Atrišame iPhone visas versijas, keičiame ekranus, taisome bet kokį mechaninį gedimą, ausinių, garsiakalbių keitimas, aplieto iPhone remontas, galinių viršelių keitimas, ir daugelis kitų paslaugų.

iPhone ekranų keitimas Klaipėdoje:

iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus

 

Mobilų telefonų remontas Klaipėdoje:

Remontuojame, ir atrišame visų modelių telefonus. Atliekame visus programinius darbus, litavimo darbus, visų mechaninių gedimų šalinimas. Remontuojame ne tik mobiliuosius bei išmaniuosius telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius. Mobiliesiems telefonams įrašome kalbas, įrašome navigacijas bei programas, taisome ryšio sutrikimus.

Planšetiniių kompiuterių remontas Klaipėdoje:

Remontuojame planšetinius kompiuterius, keičiame ekranus, išlūžusius lizdus, įrašome programas.

Pas mus dirba savo darbą išmanatys meistrai, visada savo atliktiems darbams suteikiame garantiją, išrašome sąskaitas. Pas mus lanksti kainų sistema, tapti mūsų klientu apsimoka dėl kelių priežasčių. Visų pirma pas mus galite sutaisyti bet kokią elektroninę techniką pradedant telefono ausinėmis, ir baigiant sudėtingų kompiuterinių sistemų remontu. Antras naudingas dalykas dėl kurio verta rinktis mūsų paslaugas yra tai, kad tapę mūsų klientu visada sulauksite nuolaidų, bei šilto ir malonaus bendravimo, ko neretai trūksta kitose įmonėse.

Navigacija Jūsų telefone

Koks išmanusis telefonas be navigacijos? Už simbolinę kainą įdiegsime į Jūsų telefoną navigaciją. Kokioje šalyje bebūtumėte galėsite būti ramus, kad tikrai nepasiklysite. Ar įdiegus navigaciją į telefoną bus reikalingas internetas? Ne, interneto tikrai nerikia tam, kad naudotis navigacija. 

Trys patarimai kaip palengvinti fotografavimą telefonu.

 
Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.