STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

10 dažniausių telefonų problemų ir jų sprendimo būdai

Šiais laikais žmonės yra neatsiejami nuo telefonų. Juos nešamės visur - į vakarėlius, restoranus ir net į tualetą, tačiau jei kas nors telefonui nutinka, neretai nežinome, ką daryti. Taigi, paruošėme dažniausių telefonų problemų sąrašą, kurias nesunkiai galima išspręsti.

  1. Sulėtėjęs telefonas

Tai yra pati dažniausia telefonų problema, kuri pasitaiko dar dažniau, kai telefonas sensta. Lėtumo priežastis yra nereikalingos programėlės, kurios naudoja jūsų prietaiso RAM atmintį ir saugo daugybę failų jūsų telefone.

Ištrinkite visas nereikalingas programėles ir failus iš telefono, išvalykite savo talpyklą. Jeigu telefonas vis dar lėtai veikia, atkurkite gamyklinius parametrus.

  1. Prasta baterija

Deja, su tuo susiduria kiekvienas telefono savininkas. Pagrindinės problemos yra trumpas baterijos tarnavimo laikas arba lėtas krovimo laikas.

Baterijos nustatymuose sužinokite, kurios programėlės eikvoja daugiausiai baterijos ir ištrinkite tas programėles. Naudokite baterijos taupymo režimą, išjunkite vietovės paslaugas, sumažinkite ekrano apšvietimo lygį.

  1. Atminties trūkumas

Daugumos telefonų saugyklos yra apkrautos nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Nusipirkus naują telefoną, reikėtų pasirūpinti savo saugykla, kad po keleto dienų nereikėtų panikuoti dėl atminties trūkumo, ypač, kai ne visų telefonų atmintį galima praplėsti.

Naudokite talpyklos valymo programėles, kurios leidžia išvalyti tam tikros programėlės talpyklą. Ištrinkite nereikalingas programėles. Perkelkite savo nuotraukas į debesies talpyklą, kad atlaisvintumėte atimties kiekį savo telefone.

  1. Telefono arba programėlių išsijungimai

Tai įvyksta, kai jūsų programėlėse įsivelia klaida ar kai telefonui trūksta atminties.

Išvalykite išsijungiančios programėlės duomenis programėlių tvarkytuve. Venkite naudoti kelias programėles vienu metu. Perkraukite telefoną arba atstatykite gamyklinius parametrus.

  1. Perkaitimas

Per dažnas telefono naudojimas priverčia jį kaisti. Reiklios programėlės, pavyzdžiui, žaidimai padidina prietaiso temperatūrą, o tai gali neigiamai atsiliepti baterijai.

Stenkitės nenaudoti telefono, kol jis kraunasi. Nenaudokite procesorių apkraunančių programėlių ir darykite pertraukas. Jeigu telefonas vis dar kaista, gali būti kaltas pats gamintojas.

  1. Ryšio problemos su Wi-Fi ar Bluetooth

Tai viena iš laikinų telefono problemų, kurią nesunkiai galima išspręsti. Įjunkite lėktuvo režimą 30-60 sekundžių ir pamėginkite iš naujo prisijungti.

  1. Neina atsisiųsti programėlių

Pagrindinė šios problemos priežastis yra sugadinta talpykla. Išvalykite „Google Play“ talpyklą. Patartina ištrinti ir „Google Play“ istoriją. Įsitikinkite, kad naudojate naujausią „Google Play“ versiją. Jeigu problema nedingo, išvalykite „Google Play Services“ talpyklą ir duomenis.

  1. Sinchronizavimo problemos

Sinchronizavimo problemos po kurio laiko išsisprendžia automatiškai. Jeigu taip nėra, pašalinkite savo „Google“ paskyrą ir pridėkite ją iš naujo. Įsitikinkite, kad jūsų interneto ryšys veikia tinkamai. Patikrinkite, ar yra sistemos atnaujinimų ir, jei reikia, atnaujinkite.

  1. Neveikia „microSD“ kortelė

Tai atsitinka, kai jūsų SD kortelė susiduria su skaitymo ar rašymo klaidomis ir jūsų telefonas negali atpažinti SD kortelės po formatavimo. Patikrinkite savo atminties kortelės talpą ir formatuokite ją į exFAT, jeigu jos talpa yra iki 32 GB. Perkraukite savo telefoną atkūrimo režime ir pasirinkite „Android“ talpyklos išvalymą. Tokiu būdu išvalysite SD kortelę ir pakeisite jos formatą į FAT32.

  1. Įskilęs ekranas

Tam, kad išvengtumėte šios problemos, naudokite gerą ekrano saugiklį. Jie gali būti brangūs, tačiau ši investicija gali atpirkti sudužusius ar įskilusius ekranus.

Plačiau

Kodėl „Monero“ tampa pagrindiniu pasirinkimu nusikalstamos veiklo...

Kriptovaliuta „Monero“ pamažu tampa pagrindiniu nusikaltėlių pasirinkimu. Jungtinėse Valstijose teisėsauga pripažino šios kriptovaliutos patrauklumą ir naudą nusikaltėliams. Kyla klausimas, kodėl būtent ši kriptovaliuta taip juos žavi? Atsakymas slypi monetos sugebėjimuose visiškai nepalikti jokių pėdsakų teisėsaugai. Anksčiau „Bitcoin“ buvo pagrindinis pasirinkimas nusikaltėlių pasaulyje, tačiau individai, naudojantys „Bitcoin“ savo nelegaliam uždarbiui slėpti, pastebėjo, kad „Bitcoin“ palieka pastebimus pervedimų pėdsakus, todėl egzistuoja rizika, kad nusikaltėliai gali būti identifikuoti. „Monero“ yra privačiausia kriptovaliuta, dėl kurios dizaino visiškai neįmanoma identifikuoti siuntėjo, adresato ir netgi siunčiamos sumos.

Išpirkos reikalaujančios programos

Akivaizdu, kad tokia kriptovaliuta tampa labai patraukli individams, uždirbantiems iš kibernetinių nusikaltimų. Susidomėjimas yra ypač didelis tarp nusikaltėlių, platinančių išpirkas reikalaujančias programas. Buvo pastebėta, kad nusikaltėliai vis dažniau reikalauja sumokėti išpirkas būtent su „Monero“.

Nustatyta, kad 2020 metų pradžioje „Monero“ sudarė mažiau nei penktadalį išpirkų mokėjimų. Vis dėlto tikimasi, kad ši statistika padidės 50% iki šių metų pabaigos. Taip pat buvo pranešta, kad kai kurios aukos buvo priverstos mokėti 10-20% daugiau, jei išpirką norėjo sumokėti „Bitcoin“ pagalba. Taip yra dėl anksčiau minėtų rizikų, susijusių su „Bitcoin“.

Kai „Monero“ pasirodė pirmąkart, „Monero“ kūrėjai pareiškė, kad „Bitcoin“ susekamumas yra didelė šios kriptovaliutos spraga, kadangi pagrindinės elektroninių pinigų funkcijos turi būti privatumas ir anonimiškumas. Šiuo metu „Monero“ rinkos kapitalizacija sudaro mažiau nei 1% „Bitcoin“ rinkos kapitalizacijos, tačiau tai gali pasikeisti, kadangi aukštas privatumo lygis pritraukia vis daugiau vartotojų. Vis dėlto kai kuriems vartotojams gali dingti noras naudoti „Monero“ dėl šios kriptovaliutos patrauklumo nusikaltėliams.

Anonimiškumas

Nėra abejonių, kad privačių kriptovaliutų anonimiškumas kelia nerimą teisėsaugai, nes tai apsunkina jų atliekamus tyrimus. Tai tampa ir problema daugybei kriptovaliutų keityklų, kurios nenori siūlyti galimybės įsigyti tokias monetas dėl didėjančių reguliavimo reikalavimų.

Pranešama, kad „Monero“ kūrėjai sulaukia žinučių iš išpirkos reikalaujančių programų kūrėjų, kurie domisi, kokiu principu veikia ši moneta. Europolas savo pranešime pranešė, kad tokios privačios monetos labai apsunkina tyrimus, susijusius su kriptovaliutomis. Jungtinių Valstijų vidaus pajamų tarnyba siūlo šešiaženkles sumas tiems, kurie gali sukurti įrankius „Monero“ sekimui. Po šio pranešimo paskelbimo JAV vidaus pajamų tarnyba sudarė kontraktus su dviem kandidatais. Manoma, kad kitos JAV agentūros taip pat plėtoja panašius santykius su tais, kurie gali išspręsti „Monero“ rebusą.

Visgi „Monero“ ir kitos privačios kriptovaliutos iki šiol kelia dideles problemas teisėsaugai.

Plačiau

6 būdai apsaugoti savo asmeninius duomenis internete

Šiais laikais pasirodo vis daugiau naujienų apie nutekėjusius interneto vartotojų duomenis, kuriuos gali panaudoti nusikaltėliai. Paruošėme keletą patarimų, kurie padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis internete.

  1. Naudokite stiprius slaptažodžius

Kuriant slaptažodį, negalvokite žodžių ar skaičių, kuriuos nusikaltėliai galėtų lengvai atspėti, pavyzdžiui gimtadienio datos. Naudokite kombinacijas su mažosiom ir didžiosiom raidėm, skaičiais ir simboliais. Slaptažodžius periodiškai keiskite. Taip pat patartina naudoti skirtingus slaptažodžius skirtingose svetainėse. Slaptažodžių valdymo programėlės gali padėti nepasimesti tarp visų skirtingų slaptažodžių.

  1. Apribokite informacijos, kuria dalinatės socialiniuose tinkluose, kiekį

Visi pažįsta bent vieną žmogų, kuris viešina visas savo gyvenimo detales internete. Tai gali ne tik erzinti kitus, bet ir sukelti pavojų jūsų asmeninei informacijai. Socialiniuose tinkluose patikrinkite savo privatumo nustatymus ir atkreipkite dėmesį, kas gali matyti jūsų įrašus. Taip pat būkite atsargūs, kai viešai skelbiate savo vietovę, gimtąjį miestą, gimimo datą ar kitas asmenines detales.

  1. Atsargiai naudokite nemokamą Wi-Fi tinklą

Dauguma viešų Wi-Fi tinklų yra labai prastai apsaugoti, o tai reiškia, kad kiti to paties tinklo naudotojai nesunkiai gali sekti jūsų veiklą. Todėl patartina neapsipirkinėti internetu, kol naudojate viešąjį Wi-Fi tinklą, kad nusikaltėliai nepavogtų jūsų banko kortelės informacijos.

  1. Būkite atsargūs prieš spausdami ant nuorodų

Kibernetiniai nusikaltėliai dažnai siunčia žinutes, kurios atrodo kaip pranešimai iš banko, komunalinių mokesčių kompanijų ar kitų korporacijų. Tam tikros detalės, pavyzdžiui, gramatinės klaidos ar neįprastas el. pašto adresas išduoda, kad pranešimas yra nepatikimas.

  1. Įsitikinkite, kad svetainė, kurioje lankotės yra saugi

Prieš vedant asmeninę informaciją internetinėje svetainėje, atkreipkite dėmesį į savo naršyklės viršų. Jeigu prie svetainės nuorodos yra užrakto simbolis ir nuorodos pradžia yra „htpps“, reiškia, kad svetainė yra saugi.

  1. Naudokite papildomas saugumo priemones

Įsirašykite antivirusinę programą ir užkardą. Kad užtikrintumėte dar didesnį saugumą, galite apsvarstyti kibernetinio saugumo draudimą, kuris apsaugos jus ir jūsų šeimą, jeigu tapsite kibernetinės atakos auka.

Plačiau

Kaip tausoti savo telefono bateriją

Išmanieji telefonai, kaip ir žmonės, sugeba pasiekti įspūdingų pasiekimų, bet jeigu jie nuolat veikia pilnu pajėgumu, jie greitai pavargsta. Niekas nemėgsta telefone išvysti, kad baterija baigia išsikrauti, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie padės tausoti telefono bateriją.

Pagrindiniai sprendimai

1) Sumažinti ekrano apšvietimo lygį

Vienas paprasčiausių būdų prailginti telefono baterijos gyvavimo ciklą yra ekrano apšvietimo lygio sumažinimas. Nors šis patarimas ir yra visiems žinomas, jis iš tiesų labai veiksmingas. Taip pat patartina būti įjungus automatinio apšvietimo režimą, kuris automatiškai patamsins jūsų ekraną, jeigu esate mažo apšvietimo aplinkoje.

2) Atkreipkite dėmesį į naudojamas programėles

Dauguma populiarių programėlių labai sparčiai eikvoja jūsų bateriją, ypač tos kurios yra reiklios vaizdo grafikoms arba audio. Verta paminėti, jog vaizdo žaidimai, ypač nemokamos versijos su reklamomis, yra pagrindiniai kaltininkai. Taip pat nepamirškite visiškai išjungti programėlių, o ne tik jas minimizuokite. Fone veikiančios programėlės irgi prisideda prie baterijos eikvojimo.

3) Atsisiųskite baterijos tausojimui skirtas programėles

Jeigu praleidžiate mažiau laiko žaisdami vaizdo žaidimus, tačiau jūsų baterija vis tiek senka greitai, tuomet kaltininkai gali būti mažiau akivaizdūs. Pamėginkite parsisiųsti tokias programėles kaip „Battery HD+“, kurios seka jūsų telefono našumą kelių dienų laikotarpyje ir analizuoja, kurios programėlės yra didžiausios jūsų baterijos priešės.

4) Išjunkite Wi-Fi

Kol yra įjungtas Wi-Fi ryšys, jūsų telefonas nuolat ieško interneto prieigos taško. Nors prisijungimas prie artimiausio Wi-Fi signalo gali sutaupyti jūsų mobiliuosius duomenis, tai taip pat gali eikvoti jūsų bateriją, todėl Wi-Fi įjunkite tik tada, kai jums to reikia.

5) Įjunkite lėktuvo režimą

Lėktuvo režimas pasitarnauja ne tik lėktuve, bet ir norint sutaupyti baterijos. Blogoji pusė yra ta, kad negalėsite niekam skambinti, sulaukti skambučių, rašyti žinučių ar naršyti internete, tačiau tai puikus būdas tausoti bateriją, kai to labai reikia. Lėktuvo režimas taip pat pasitarnauja, kai nėra ryšio, pavyzdžiui, kai esate po žeme. Įjungus jį, telefono baterija nėra eikvojama dėl nuolatinio signalo ieškojimo.

Papildomi sprendimai

1) Išjunkite vietovės paslaugas

Vietovės paslaugos naudoja GPS technologiją, kad aptiktų jūsų tikslią buvimo vietą. Tai gali pasitarnauti, kai naviguojate nepažįstamoje teritorijoje, tačiau tai taip pat eikvoja jūsų bateriją. Kad to išvengtumėte, išjunkite vietovės paslaugas ir naudokite jas tik tada kai to tikrai reikia.

2) Sumažinkite programėlių siunčiamų pranešimų skaičių

Gauti pranešimus akimirksniu yra labai patogu, tačiau kai jų yra per daug, kenčia baterija. Išjunkite programėlių pranešimus arba palikite tik svarbiausių programėlių pranešimus, kad prailgintumėte savo telefono baterijos gyvavimo ciklą.

Plačiau

Vaizdo žaidimai, kurie leidžia žaidėjams uždirbti žaidžiant, ke...

Pagrindinis tikslas, dėl kurio žmonės žaidžia vaizdo žaidimus, visada buvo smagus laiko praleidimas. Vis dėlto pamažu atsiranda nauja žaidimų klasė, kur žaidimas tampa tarsi investavimo galimybė ir netgi potencialus pinigų uždirbimo būdas. Pastaruoju metu uždirbti leidžiantys žaidimai kaip, pavyzdžiui, „Axie Infinity“ ar „The Sandbox“ tampa vis populiaresni.

Vienas panašumas tarp jų ir ankstesnių klasikinių žaidimų yra tas, kad ir vieni, ir kiti pasižymi komplikuotomis ekonominėmis ekosistemomis. Pavyzdžiui, 1984 m. pasirodžiusiame „Elite“ žaidime žaidėjai keliaudavo iš vienos planetos į kitą ir mėgindavo padidinti savo kreditų skaičių, pirkdami ir pardavinėdami ginklus ar kitokias prekes. „The Sims“ žaidimų franšizėje žaidėjai galėjo pirkti viską - nuo picų iki namų.

Visgi šiuose senesniuose žaidimuose žaidimo valiuta neturėjo jokios vertės realiame pasaulyje. Taip pat egzistuoja ir tokie žaidimai kaip „World of Warcraft“, kur žaidėjai daiktus maino tamsiojoje rinkoje. Visgi naujos klasės uždirbti leidžiantys žaidimai veikia visiškai kitaip.

Šios naujos žaidimų kategorijos lyderis šiuo metu yra „Axie Infinity“, kurį sukūrė programuotojas iš Vietnamo Sky Mavis. Žaidimas šiuo metu turi apytiksliai 1.85 milijono aktyvių kasdienių vartotojų, iš kurių dauguma gyvena Filipinuose, Venesueloje bei JAV.

Žaidimo pagrindas yra mielos būtybės, vadinamos Axies, kurias žaidėjai augina, treniruoja, naudoja užduotims vykdyti ir kovoja. Žaidimo tikslas yra rinkti meilės eliksyrus (SLP), kurie gali būti naudojami auginti naujus Axies.

Šie eliksyrai taip pat pasitarnauja kaip kriptovaliuta, kurią galima pirkti ir pardavinėti kriptovaliutų keityklose. Pranešama, kad geriausi žaidėjai uždirba apie 1500 SLP per dieną (šiuo metu tai yra lygu apytiksliai 91 eurui, tačiau SLP vertė nuolat kinta).

Pačios būtybės gali būti mainomos NFT forma. NFT yra tarsi skaitmeniniai meno kūriniai, kurie egzistuoja skaitmeninėse buhalterijos žurnaluose, kurie plačiau vadinami blokų grandinėmis (angl. blockchains).

Kiti žaidimo elementai, pavyzdžiui, nekilnojamas turtas, gėlės, statinės ir šviestuvai irgi gali būti mainomi NFT forma. Visi jie yra perkami ir parduodami, naudojami Ethereum (ETH), antra didžiausia kriptovaliuta po Bitcoin.

Toks žingsnis į priekį buvo ilgai laukiamas, kadangi tokiuose žaidimuose kaip „World of Warcraft“ prekyba žaidimo elementais turi būti vykdoma trečių šalių aukcionų svetainėse ir už tokią veiklą žaidėjai yra baudžiami. Prekybos procesas „Axie Infinity“ ir kituose panašiuose žaidimuose yra saugesnis.

https://youtu.be/xKgV4V0aq7M

Norint pradėti žaisti „Axie Infinity“, žaidėjai turi nusipirkti arba pasiskolinti tris Axies. Jų kaina prasideda nuo apytiksliai 170 eurų. Aukštesnio lygio, reti ar mistiniai Axies verti kur kas daugiau.

Pats brangiausias Axie buvo parduotas 2020 m. gale. Jis buvo parduotas už 300 ETH (tuo metu 300 ETH vertė siekė apytiksliai 103 000 eurų, o dabar 300 ETH vertė siekia virš 1.1 milijono eurų).

Su šiuo žaidimu yra susieta dar viena kriptovaliuta, vadinama Axie Infinity Shard (AXS). AXS investuotojai turi galimybę balsuoti dėl žaidimo ekosistemos valdymo bei gali ją panaudoti, kad gauti dalį bendruomenės iždo. AXS taip pat sulaukė didelio augimo. Tai yra didžiausia žaidimų kriptovaliuta rinkoje.

Be „Axie Infinity“ dar vienas uždirbti leidžiantis žaidimas yra „CryptoKitties“. Šiame žaidime žaidėjai perka, augina ir maino skaitmenines kates, naudodami Ethereum kriptovaliutą. Šios katės taip pat yra NFT, kurie generuoja pajamas ne tik žaidimo kūrėjams, bet ir patiems žaidėjams. Brangiausia katė buvo parduota už 600 ETH.

Apart to, kad šie žaidimai suteikia galimybę užsidirbti, juose taip pat formuojasi bendruomenės, kuriose susitikę žaidėjai ir kūrėjai dalinasi išmintimi bei atlieka sandorius. Puikus to pavyzdys yra „The Sandbox“. Žaidimo žanras panašus į „Minecraft“. Jame žaidėjai stato savo kūrinius ir mainosi jais NFT forma.

Šio žaidimo ekonomika yra varoma SAND kriptovaliuta. Vienas iš būdų uždirbti SAND, yra pardavinėti nekilnojamo turto sklypus, vadinamus LAND. Vien per vasario mėnesį žaidimas pasiekė rekordą ir buvo parduota 2352 LAND sklypai, kurių vertė sudėjus siekė virš 2.4 milijonų eurų.

Plačiau

„Galaxy Note 10“ serija pasiekė naują pardavimų rekordą, kuria...

2019.09.17

Galbūt dėl aukštesnės kainos buvo galima manyti, kad „Galaxy Note 10“ serijos telefonai nesulauks tokio didelio populiarumo, kokio norėtų „Samsung“.

 Vis dėlto remiantis naujausia informacija iš kompanijos, tiek „Galaxy Note 10“, tiek „Galaxy Note 10 Plus“ sumušė naują rekordą.

Per 25 dienas buvo parduotas 1 milijonas „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ vienetų.

Remiantis naujausiu „Yonhap“ pranešimu, „Samsung“ po 25 dienų nuo „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ išleidimo peržengė 1 milijono pardavimų ribą. „Samsung“ netgi tikina, kad „Galaxy Note 10“ serijos pasirodymas pirmą mėnesį buvo sėkmingiausias iš visų „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ serijų telefonų. Per šį laikotarpį naujoji serija daugiau nei dvigubai pranoko savo pirmtako „Galaxy Note 9“ pardavimus.

Ankstesnio rekordo savininkas buvo 2017 metų flagmanas „Galaxy S8“. Pirmasis milijonas šio prietaiso parduotų vienetų buvo pasiektas per 37 dienas nuo pasirodymo. Antrą vietą užėmė „Galaxy S2“, o trečiąją - „Galaxy S10“. Nepaisant didelės „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ kainos, jie sugebėjo pagerinti pardavimų rekordą, kuris anksčiau priklausė pigesniam modeliui.

Pranešime rašoma, kad reguliarų „Galaxy Note 10“ variantą pasirinko 37% pirkusiųjų, o „Galaxy Note 10 Plus“ nusipirko net 63% pirkusiųjų vartotojų. Pamačius tokius skaičius, kyla abejonių, ar „Samsung“ kitais metais tikrai norės sujungti „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ į vieną seriją.

 

Plačiau

HMD pristato naują pradinio lygio „Nokia 2” išmanųjį t...

2017.11.03

5 colių ekranas su "Qualcomm Snapdragon 212 SoC" "HMD" oficialiai paskelbė išleidžianti pradinį "Nokia 2" modelį, kuriame bus 5 colių HD ekranas ir "Qualcomm Snapdragon 212 SoC" su 1 GB atminties.

Kadangi jis bus įsigyjamas už prieinamą  99 eurų kainą, nenuostabu, kad "HMD" turėjo sumažinti "Nokia 2" specifikacijas, siekiant gana pelningos pradinio lygio rinkos.

"Nokia 2" turi 5 colių LTPS LCD ekraną, kurio rezoliucija yra 1280x720 ir jį saugo "Gorilla Glass 3". "Nokia 2" išmatavimai 143,5 x 71,3 x 9,3 mm ir jam naudojamas tiksliai apdirbtas aliuminio rėmas su polikarbonatu ."Nokia 2" yra sertifikuotas IP52, o tai reiškia, kad jis yra apsaugotas nuo dulkių ir atsparus vandeniui.

"Nokia 2" širdis yra "Qualcomm" "Snapdragon 212 SoC", pagrįsta keturiais "Cortex-A7" procesoriais, kurių dažnis siekia iki 1,3 GHz, ir grafiniu "Adreno 304" GPU procesoriumi, su 1 GB atminties ir 8 GB vidinės atmintinės, kuri gali būti išplečiama per "microSD" kortelių lizdą.

Nepaisant prieinamos kainos, "HMD" sugebėjo išspausti galinę 8 megapikselių kamerą su automatiniu fokusavimu ir šviesos diodų blykste bei 5 megapikselių priekinę kamerą su fiksuotu fokusavimu. Jis taip pat turi didžiulę 4 100 mAh bateriją, kuri turėtų išlaikyti dvi dienas , bent jau tuo atveju, jei ją naudojate žaidimams, vaizdo transliavimui, skambučiams, SMS siuntimui, naršymui ir programų naudojimui ,iš viso iki penkių valandų naudojimo rėžime.

Ką gi, įdomu kodėl "HMD" pasirenka "Snapdragon 212 SoC" su "Snapdragon X5 LTE" modemu? Ogi todėl, kad palaiko LTE "Cat". 4, su 150Mbps atsisiuntimu ir 50Mbps įkėlimu, ir 2x10MHz operatoriaus agregacija iki 64-QAM duomenų srauto mobiliojo prietaiso kryptimi (1x20MHz ir iki 16 QAM duomenų srauto bazinės stoties kryptimi ). "Nokia 2" taip pat turi 802.11bgn "WiFi", "Bluetooth 4.1", GPS / AGPS / GLONASS / BEIDOU (palydovinės sistemos,skirtos geresniam realiojo laiko tikslumui nustatyti), FM su RDS, aplinkos apšvietimo jutiklį, artumo jutiklį, akcelerometrą (G-jutikliu) ir E-kompasą.

Išmaniajame "Nokia 2" veiks "Android 7.1.1" "Nougat OS",su "Google" asistentu ir neribota vaizdo įrašų ir nuotraukų saugykla, esančia "Google" foto galerijoje, o ateityje jūs galėsite atsisiųsti atnaujinimus "Android Oreo". Telefonas bus šių spalvų: juodos vario (ang. "Copper Black"), juodos alavo (angl."Pewter Black" ) ir baltos alavo ( angl. "Pewter White"). Pasauliniu mastu turėtų būti pasiekiamas lapkričio mėn. viduryje, jo kaina bus 99 EUR.

Plačiau

Manote, kad jūs negalite būti stebimas, jei vietos nustatymo paslau...

2017.11.22

Vakar mes pasidalijome ataskaita, kurioje parodėme, kaip svetainės gali stebėti kiekvieną vartotojų klavišo paspaudimą ar pelės judėjimą . Jei to reklamuotojams ir leidėjams nepakanka, operacinės sistemos atliks likusį darbą. Naujausia ataskaita parodė, kad operacinės sistemos "Android" telefonai renka informaciją apie  buvimo vietą, net jei vietos nustatymo paslauga tuo metu yra išjungta ir šiuos duomenis siunčia "Google".

"Quartz" atliktame tyrime paskelbta, kad net jei vartotojas išjungia vietos nustatymą ir net neįdeda SIM kortelės, telefonai su "Android" operacine sistema vis tiek kaupia vietos informaciją ir siunčia ją "Google".


Nuo 2017 m. pradžios "Android" telefonai renka netoliese telefoninio ryšio bokšto esančių mobiliųjų telefonų adresus, net jei vietovės paslauga yra išjungta, ir šiuos duomenis persiunčia į "Google". Rezultate matome tai, kad "Google" turi prieigą prie duomenų apie asmens buvimo vietą ir jo judėjimą, kas gerokai viršija pagrįstus vartotojų lūkesčius dėl jų privatumo.

Kai "Android" įrenginiai prijungti prie "Wi-Fi" tinklo, jie "Google" siunčia ryšio adresus, net jei telefone neįdėta SIM kortelė.

"Google" taip pat patvirtino šį teiginį, kad "Android" įrenginiai renka šalia telefoninio ryšio bokštų esančių mobiliųjų telefonų adresus ir perduoda šiuos duomenis savo serveriams. Tačiau patvirtinant šią praktiką, sakoma, kad duomenys "niekada nebuvo kažkam naudojami ar saugomi". Štai ką pateikia "Quartz" savo pranešime:

Pasak "Google" atstovo spaudai, adresai buvo įtraukti kaip informacijos duomenys ir buvo siunčiami sistemai, kurią "Google" naudoja pastoviųjų pranešimų tvarkymui "Android" telefonuose per pastaruosius 11 mėnesių.Jie niekada nebuvo naudojami ar saugomi, sakė spaudos tarnyba, o dabar, po kontakto su "Quartz", bendrovė imasi veiksmų, kad nutrauktų šią praktiką.

Leidinyje taip pat rašoma, kad paieškos gigantas sakė, kad dabar imasi priemonių, kad būtų baigta ši praktika. Tačiau lieka neaišku, kodėl bendrovė pradėjo šią invazinių duomenų rinkimo praktiką. "Google"  sakė, kad tai buvo padaryta tik siekiant "toliau gerinti pranešimų teikimo greitį ir našumą".

"Tačiau mes niekada nebuvome įtraukę Cell ID ( liet.k.signalo sklidimo nustatymo metodas) į mūsų tinklo sinchronizavimo sistemą, kad duomenys būtų nedelsiant pašalinami, ir mes jį atnaujinome, kad daugiau neužblokuoti signalo ryšio "Cell ID" identifikatoriaus.

"Google" teigia, kad iki lapkričio pabaigos "Android" telefonai sustabdys šią veiklą ir daugiau nebeteiks "Cell" vietos duomenų "Google".

Ataskaitoje kyla rimtų privatumo problemų

Nors "One Plus" galėjo pasinaudoti visais savo duomenų rinkimo praktikos metodais, akivaizdu kad net JAV pagrįsti technikos gigantai ir toliau imasi veiksmų, kuriais gali įsibrauti į vartotojų privatumą ir kelia vartotojams rimtą pavojų jų saugumai. Kaip vartotojas, kuris nenori būti stebimas, nesvarbu ar jis būtų teisėsaugos pareigūnas, ar karo žurnalistas, jie ieškos naudos, kad didelė technologijų kompanija staiga pradėtų rinkti daugiau duomenų, nesakydama savo sistemos perjungimų ir tai jie daro be vartotojo sutikimo ar pranešimo. 

"Nors į "Google" siunčiami duomenys yra šifruojami, neatmetama galimybė, kad jie gali būti siunčiami ir trečiajai šaliai, jei į telefoną buvo įsilaužta šnipinėjimo programa ar kitais įsilaužimo būdais", - sakoma pranešime."Tai gana svarbu dėl pasekmių", - sakė Bill Budington iš "Electronic Frontier Foundation". "Jūs galite numatyti bet kokį skaičių aplinkybių, kai tokie veiksniai gali būti labai svarbi informacija, kelianti riziką asmeniui."

Šiuo metu "Google" ir kitos pagrindinės technologijų kompanijos susiduria su įstatymų leidėjų klausimais dėl agresyvios duomenų rinkimo praktikos. Naujausia ataskaita tik paskatins tokį nepasitikėjimą, kurį įstatymų leidėjai ir vartotojai jaučia didelėms technologijų įmonėms, tokioms kaip "Google" ir "Facebook".

 

Plačiau

Veido atpažinimo „Face ID” funkcija „iPhone X”...

2017.12.05

Prieš kelias dienas "Apple" išleido savo naujausią programinės įrangos "iOS" atnaujinimą. "iOS 11.2" atnaujinimai atneš pakeitimų platformoje, kad operacinė sistema taptų sklandesnė ir veiktų be klaidų. Mes vėliau išsamiai išdėstysime, kaip naujas atnaujinimas išsidėsto lentelėje.

 Nors naujinimas buvo skirtas siekiant pagerinti bendrą programinę įrangą, kai kurie "iPhone X" vartotojai pranešė, kad "Face ID" nustojo veikti, atnaujinus sistemą į "iOS 11.2". Vietoj įrenginio atrakinimo veido atpažinimo funkcijos, " iPhone X" telefone pasirodo perspėjimas, kuriame rašoma: "Nepavyko aktyvuoti "Face ID" šiame "iPhone". Jei esate tas, kuris susidūrė su šia problema, tai padėsime jums lengvai ją išspręsti. Taigi skaitykite, kad sužinotumėte daugiau išsamios informacijos šiuo klausimu.

 

"IOS" 11.2 atnaujinimas "iPhone X" telefonuose sustabdo "Face ID" veikimą

Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad "Face ID" klaida neatrodo, kad paliestų visus "iPhone X" naudotojus. Daugelis vartotojų atnaujino "iOS 11.1.2" versiją iki "iOS 11.2" sėkmingai, be jokių problemų.Tačiau taip sklandžiai buvo ne visiems, nes daugelis vartotojų pranešė apie klaidą. Taigi, ką reikia išspręsti? Kaip vėl galite sėkmingai naudotis "Face ID"?

Norėdami išspręsti šią problemą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra iš naujo paleisti "iPhone X". Kai kuriais atvejais išjungus "iPhone X" ir tada vėl įjungus, problema išsisprendžia. Tai viskas, jūs tiesiog turite iš naujo paleisti savo "iPhone X".

Norėdami išjungti savo "iPhone X", palaikykite šoninį mygtuką ir taip pat laikykite nuspaudę bet kurį garso mygtuką. Ekrane bus rodomas slankiklis. Vilkite slankiklį "slide to power off" link, kad išjungtumėte įrenginį. Kai ekranas bus visas juodas, tiesiog laikykite nuspaustą mygtuką, kad vėl įjungti įrenginį.

Veido ID funkcija turėtų gerai pradėti veikti tik po telefono perkrovimo. Tačiau, jei vis dar nepavyksta prisijungti prie šios funkcijos, rekomenduojame kreiptis į "Apple".

"Apple" išleido "iOS 11.2" plačiai visuomenei ir atnaujinime yra naujų priedų, įskaitant "iPhone 8" ir "iPhone X" greitą pakrovimą. Patikrinkite greitą "iPhone 8", " iPhone X" krovimą palygindami jį su "Android" telefonais.

 

Plačiau

„Honor 7X” jau prekyboje

2017.12.21

5,93 be rėmelių bekraštis ekranas. Šiandien paskelbtas naujausias produktas pirmaujančioje "Honor X" serijoje, už gana gerą 299 eurų kainą.

"Honor 7X" yra pirmasis telefonas, turintis "Honor FullView" 5,93 colių ekraną, kuris eina nuo krašto iki krašto, sudarydamas bekraštį vaizdą ir užtikrinantis gerą ekrano kokybę bei sudarantis nepaprastą didelio ekrano ir korpuso santykį, o tai reiškia, kad vartotojai gali mėgautis puikiais vaizdais  blizgančiame, kompaktiškame telefone, kuris patogiai telpa į rankos delną.

Be to, "max-ed bezel-less" ekranas ir dvigubos lęšis 16MP + 2MP galinėje kameroje su didele diafragma ir greito fokusavimo funkcija užtikrina DSLR lygio nuotraukų kokybę ir fotografavimo savybes. "Honor 7X" kartu su galingu aštuonių branduolių "Kirin 659" ir grafikos procesoriumi (GPU) užtikrina aiškumą ir komfortišką vaizdą, nors kaina yra labai konkurencinga.

"Honor 7X" turi 5,93 colių FHD + ekraną su 2160 X 1080 skiriamąją geba, užtikrinančia itin aukštą rezoliuciją. Jame yra metalinis korpusas su apvaliais kraštais ir 18:9 ekranas. Teigiama, kad 18: 9 ekrano santykis yra artimas 21: 9 lygiui, kuris naudojamas kino teatruose, o tai reiškia, kad ekranas vartotojams suteikia išskirtinai artimą jausmą kino teatrui - tarsi eitumėt į kino teatrą su "šešių colių ekranu".

Įrenginys turi dvigubo lęšio 16MP + 2MP galinę kamerą su fazės aptikimo automatine fokusavimo funkcija (PDAF), leidžiančia fokusuoti greitai, kas 0,18 sekundes, tai atliekant kartu su didele diafragma (F / 0.95 - F / 16), kuri vaizdams suteikia DSLR lygį.

"Honor 7X" maitinamas iš aštuonių branduolių "Kirin 659" procesoriaus su 2,36 GHz ir turi 4 GB RAM ir EMUI5.1.

256 GB "microSD" kortelė gali būti naudojama duomenų saugojimui, kad būtų galima atsisiųsti ir saugoti šimtus TV epizodų, ir juos būtų galima peržiūrėti neprisijungus. Sumanios optimizavimo ir failų tvarkymo funkcijos neleidžia ilginti "Android" našumo.

Net su didesniu "FullView" ekranu, 3,340 mAh akumuliatoriaus įkrovimas leidžia "Honor 7X" išlaikyti pakrautą ilgiau nei dieną. Dėl energijos taupymo technologijų ir "Ultra Power Saving" rėžimo žmonės dabar gali mėgautis savo mėgstamų serialų sezonu arba 91 valandą klausytis muzikos, būdami tame pačiame rėžime.

"Honor" prezidentas George'as Dhauas sakė: "Honor 7X" yra pagrindinis pasirinkimas vartotojams, kurie nori mėgautis turtingu funkcionalumu, naudodamiesi berėmio ekrano telefonu, tuo pat metu turėdami ribotą biudžetą. Be to," Honor "labai didžiuojasi kokybės kontrole, ji įsipareigoja testuoti kiekvieną telefoną - "Honor 7X" laboratorijoje bandymų metu buvo išmesta daugiau kaip 4800 įrenginių, todėl vartotojai gali būti tikri, kad geresnis kainos santykis  nekels pavojaus mūsų aukščiausios klasės kokybei. "

 

 

Plačiau

Manoma, kad iPhone SE 2 palaikys belaidžio krovimo funkciją | Prieta...

2018.01.09

Sklido gandai, kad iPhone SE 2 bus pristatytas antroje metų pusėje. Prietaisas turės praeitos generacijos čipsetą, todėl to pakaks darbui atlikti, juolab, kad jis bus galingesnis už savo pirmtaką.

 Šiandien pasirodė paveiksliukas, atskleidžiantis, kad iPhone SE 2 palaikys belaidžio krovimo funkciją, o tai reiškia, kad ateityje pamatysime dizaino pakeitimą.

MANOMA, KAD IPHONE SE 2 TURĖS STIKLINĮ GALĄ BELAIDŽIO KROVIMO FUNKCIJAI, BET NETURĖS DVIGUBOS KAMEROS

Paveiksliukas, patalpintas Weibo svetainėje, parodo, kad stiklinis galas gali būti inkorporuotas iPhone SE 2 telefone. Taip pat paveiksliuke matyti, jog prietaisą bus galima įsigyti kelių spalvų. Stiklinis galas padės telefonui įgauti belaidžio krovimo funkciją, tačiau dar reikia sulaukti patvirtinimo iš Apple, ar šis modelis išlaikys ausinių lizdą.
Jeigu norite sužinoti prietaiso parametrus, sklinda kalbos, kad tai bus mažesnio ekrano iPhone 7 versija, todėl įrenginys gali turėti Apple A10 Fusion čipsetą, kuris turi du našumo ir du efektyvumo branduolius. Deja, priešingai negu A11 Bionic, tik du iš šių branduolių gali veikti vienu metu.

Taip pat manoma, kad telefonas turės 2GB RAM atminties bei 32GB/128GB vidinės atminties. Manome, kad iPhone SE 2 neturės dvigubos kameros, kadangi Apple galimai vėl taikosi prietaisą parduoti už mažesnę kainą, todėl kompanijai tektų atlikti kelis kompromisus.

 

Plačiau

„Apple” teigia, jog galėtų pakeisti sugedusius „iP...

2018.01.23

Jei esate "iPhone 6 Plus" naudotojas, kuriam sugedo telefonas ir jei šis aparatas patenka į pakeitimo programą, vietoj to, kad keičiant gautumėte tokį patį išmanųjį telefoną, "Apple" dabar suteiks jums galimybę gauti patobulintą naujesnį įrenginį. Jei jūs norėsite, už patirtus nemalonumus sugedus ''iPhone 6 Plus'' telefonui, jūs galėsite gauti ''iPhone 6s Plus'' išmanųjį.

"Apple" klientams siūlo "iPhone 6s Plus", dėl keičiamų "iPhone 6 Plus" naujų baterijų stokos

Jei turite sugedusį "iPhone 6 Plus", kuris reikalauja viso prietaiso keitimo, "Apple" gali pakeisti "iPhone 6 Plus" per kovo mėnesį, ir tai įvyks dėka vidinio dokumento, kuris, kaip tvirtina "MacRumors", garantuoja sugedusių įrenginių pakeitimą.

Remiantis naujausia informacija apie šių įrenginių keitimus, ''Apple'' teigia, kad kai kurie "iPhone 6 Plus" modeliai gali būti pakeisti į "iPhone 6s Plus" telefonus iki 2018 m. kovo mėnesio pabaigos. Žmonės, pateikę vidinį dokumentą, kurį gavo įsigydami telefoną ir parašę prašymą, paprašė, kad jų vardai dėl asmeninių priežasčių liktų anonimiški.

Taigi iškyla klausimas, kodėl "Apple" teikia naujesnę "iPhone" pakeitimo versiją? Galbūt tam turi įtakos "iPhone 6 Plus" baterijų stygius. Turint omenyje, kad "Apple" nebegamina "iPhone 6" ir "iPhone 6 Plus", atsarginių dalių šiems įrenginiams tikrai būtų sunku surasti.

"Apple" ir dauguma "Apple" įgaliotųjų paslaugų teikėjų gali pakeisti "iPhone" ekraną, bateriją, garsiakalbius, galinę kamerą ar kiekvieną dalį atskirai, tačiau kitos dalys, pvz., sugadinta "Lightning" jungtis, sugedusi vaizdo plokštė ar kitas ''didesnis'' remontas, reikalauja, kad bendrovė ar jos personalas užtikrintų visapusišką prietaiso pakeitimą.

Susiklosčiusi situacija yra tikrai naudinga "iPhone" savininkams, nes dabar savo rankose jie gali turėti greitesnį "iPhone", jau nekalbant apie tai, kad su nauju išmaniuoju telefonu jie gauna daugiau operatyvios atminties (RAM) ir gali atlikti daugiafunkcines operacijas telefone, bei užtikrinti spartesnį jų darbą.

 

Plačiau