STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Xiaomi Mi Mix 2 turės AMOLED ekraną

2017.03.07

Xiaomi Mi Mix prekyba buvo išties sėkminga, tačiau dar labiau pagerėjus telefono dizainui, atrodo, kad šis produktas kūrėjams atneš dar didesnį pelną. Pirmasis Mi Mix ekranas dengė 83% telefono paviršiaus, bet pasak kompanijos kūrėjo Lei Jun, Xiaomi siekiai yra sukurti telefoną visiškai neturintį rėmelių. Xiaomi naudos AMOLED ekraną, jis bus suapvalintais kampais, taip kompanija sieks padidinti ekrano paviršiaus plotą. 

Naujasis Mi Mix turėtų išlaikyti keletą panašumų su pirmuoju įrenginiu, bet šįkart telefone atsiras pirštų antspaudų skenavimo funkcija, šios ypatybės neturėjo pirmasis kompanijos gaminys. Daugumai pirmojo modelio naudotojų patiko, jog jame nebuvo viršutinio rėmelio. Panašu, kad ir naujajame įrenginyje išliks šis pagrindinis aspektas, tačiau apie dizainą šnekėti dar šiek tiek ankstoka, nes telefonas vis dar yra ankstyvoje stadijoje.

 

Plačiau

Naujos kartos Sony PlayStation 5 gali pasirodyti 2018 m. gale

2017.05.01

PlayStation 4 pasaulį išvydo 2013 metų lapkritį. Sony neseniai atskleidė, jog po pasirodymo buvo parduota daugiau nei 60 milijonų konsolių, o pagrindinis konkurentas - Xbox One, kuris buvo išleistas panašiu metu, buvo aplenktas. Nors ir praeitais metais kompanija atgaivino rinką, išleisdama PlayStation 4 Pro, panašu, kad kitais metais galime sulaukti visiškai naujos kartos Sony konsolės. Tokią informaciją paskleidė Macquarie Capital Securities analitikas Damian Thong. 

Pasak Thong, PlayStation 5 pasirodys antroje 2018 metų pusėje. Nereikėtų šių kalbų laikyti tik paprastais gandais, nes Damian Thong buvo teisus dėl PS4 Pro ir PS4 Slim išleidimo.

Netgi jei Thong spėlionės yra tikslios, oficialaus Sony patvirtinimo tektų laukti daugiau nei metus (ko gero E3 2018 parodoje).
Niekas, ką yra pasiūlę Microsoft neaplenkė PS4 serijos. Nors ir Microsoft pavyko laimėti keletą nuoseklių pardavimų prieš PS4 2016 metais, tai įvyko tik dėl Xbox One S pasirodymo ir kelių labai viliojančių kainų pasiūlymų. Microsoft šiemet mėgins pasipriešinti Sony, išleisdami Project Scorpio. Vis dar neaišku ar Project Scorpio aukšto oktano vaizdo plokštė bus pajėgi varžytis su dabartinės serijos PS4 pasiūlymais. Ir net jeigu Microsoft pasivys žaidimų entuziastus, jų lauks PlayStation 5, su kuriuo taip pat reikės konkuruoti.

 

Plačiau

iPad Pro 10.5 pasirodymo data, kaina ir parametrai

2017.06.17

Kaip ir tikėtasi, Apple pristatė naujuosius iPad Pro modelius WWDC 2017 parodoje. Daugiausiai dėmesio skirta 10.5 colių įrenginiui, kuris bus vienas geriausių planšetinių kompiuterių šiais metais. Čia apžvelgsime iPad Pro 10.5 naujienas, kaip pasirodymo datą, kainą ir parametrus.
"Šie planšetiniai kompiuteriai yra be abejonės galingiausi kokius esame sukūrę su pasaulio pažangiausiais ekranais, kurie turi ProMotion, galingąjį A10X Fusion čipsetą ir pažengusią iPhone 7 kameros sistemą" teigė Apple pardavimų viceprezidentas Greg Joswiak.


Kada pasirodys iPad Pro 10.5?
WWDC 2017 parodoje, Apple užsiminė, kad naujieji iPad Pro modeliai bus pradėti gabenti birželio 12-osios savaitę. Į šį gabenimą įeina naujasis 10.5 colių modelis ir atnaujintas 12.9 colių įrenginys.

Kiek kainuos iPad Pro 10.5?
Naujojo iPad Pro 10.5 kaina prasidės nuo 649 JAV dolerių Jungtinėse Valstijose ir nuo 619 svarų sterlingų Jungtinėje Karalystėje. Didesnis 12.9 colių modelis kainuos 799 JAV dolerius/769 svarus sterlingus. Čia pilnas sąrašas su iPad Pro kainomis:

iPad Pro 10.5
• 64GB - 649 JAV doleriai/619 svarų sterlingų
• 256GB - 749 JAV doleriai
• 512GB - 949 JAV doleriai

iPad Pro 12.9

 64GB - 799 JAV doleriai/769 svarai sterlingų
• 256GB - 899 JAV doleriai
• 512GB - 1099 JAV doleriai

4G LTE modeliai taip pat bus prieinami su 130 JAV dolerių/130 svarų sterlingų premija.
iPad Pro 10.5 parametrai
Pagrindinis skirtumas yra naujas ekrano dydis. Apple norėjo padaryti, kad naujasis planšetinis kompiuteris turėtų nežymiai didesnį negu 9.7 colių ekraną. Jis 20 procentų didesnis už ankstesnįjį modelį, bet vistiek sveria 453g.
Ekranas, taip pat kaip ir 12.9 iPad Pro, turi TrueTone technologiją, plačią spalvų gamą, ultra-žemą atspindį ir 600 nitsų šviesumą. Tai 50 procentų šviesiau ir be to, ekranas palaiko HDR vaizdo įrašus.
10.5 colių reiškia pilno dydžio klaviatūrą ekrane ir Smart Keyboard. Apple prižadėjo rašymą 30 kalbų.
Ekrane Apple taip pat padvigubino atnaujinimo dažnį iki 120Hz ir jis netgi gali dinamiškai prisitaikyti prie tam tikro turinio, taip pagerinant baterijos laiką. Apple Pencil dabar turės tik 20ms vėlavimą.
Viduje iPad Pro yra Apple A10X procesorius. 6 branduolių čipsetas siūlo 30 procentų geresnį efektyvumą už A9X ir 40 procentų geresnį darbą grafikų atžvilgiu dėl 12 branduolių vaizdo plokštės.
Apple išlaiko 10 valandų baterijos gyvavimo laiko ir taip pat pritaikė 12Mp kamerą iš iPhone 7 su OIS technologija bei 4K vaizdo įrašu filmavimu. Priekyje yra 7Mp FaceTime HD kamera.
Prie aksesuarų prisideda adapteriai, kadangi iPad Pro palaiko USB-C.

 

Plačiau

Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

2012.12.10

Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

Jei kada nors pirkote naują kompiuterį, tai turbūt jau susidūrėte su šiuo klausimu. Pamėginsime trumpais patarimais Jums padėti apsispręsti renkantis naują nešiojamą arba stalinį kompiuterį.

 

 

Kaip išsirinkti naują nešiojamąjį kompiuterį?

Taigi, kaip neapsirikti renkantis nešiojamąjį kompiuterį, juk jų tokia gausybė. Visų pirma Jūs turite apsispręsti kokią pinigų sumą galite skirti kompiuteriui. Tenka susidurti su tokiais pirkėjais kurie ieško pačio pigiausio kompiuterio. Šito daryti nerekomenduočiau net ir tada jei kompiuteris reikalingas tik naršymui po internetą. Čia visada suveikia taisyklė, jog skūpus moka du kartus. Tokie kompiuteriai tikrai yra niekam tikę, jie nepajėgia susidoroti su paprasčiausiomis užduotimis, ir anksčiau ar vėliau tokių kompiuterių savininkai nusprendžia juos parduoti, ir vis tiek perka brangesnį kompiuterį.>>>

Taigi, kai apsisprendėte su pinigų suma kurią galite sau leisti naujam pirkiniui, gerai pagalvokite kokio dydžio ekranas turėtų būti Jūsų nešiojamojo kompiuterio. Jei šiuo kompiuteriu dažniausiai naudositės namuose, tai patarčiau žvalgytis 15.6 arba net 17.3 colių ekranų įstrižainės. Na kalbant apie 15.6 įstrižainę, tai ji yra universali, toks kompiuteris tinka ir kelionėms, bet kur kas patogesnis kelionėms kompiuteris bus jei jo ekrano įstrižainė bus nuo 12.1 iki 14.1. Asmeniškai aš kelionėms rinkčiausi 14.1 įstrižainę  turintį kompiuterį. Yra ir dar mažesni nešiojamieji kompiuteriai kurių ekrano įstrižainės yra nuo 10.1, bet tokius rekomenduočiau rinktis tik tuomet jei kelionėje Jums reikia pasiskaityti paštą. Taigi, kai jau apsisprendėte dėl kompiuterio kainos ir ekrano dydžio pereikime prie gamintojų. Reikia įsikalti į galvą, kad kiekvienas kompiuterių gamintojas gamina aukštos ir žemos klasės kompiuterius. T.y gamintojas orientuojasi ir į mažiau pasiturinčius, ir į didesnes pajamas gaunančius vartotojus. Šiai dienai siūlyčiau nepirkti nešiojamo kompiuterio, jei jo kaina yra žemesnė nei 1000 Lt. Ir visai nesvarbu jei tokio kompiuterio sudedamosios dalys yra palyginti geros, tai tik reiškia, kad gamintojas pataupė kitoje vietoje, pvz. tokio kompiuterio korpusas bus niekam tikęs, Jums pasinaudojus kompiuteriu pusę metų pradės lūžti vyriai, nebeatlaikys varžtus laikantys mechanizmai, ir kas pikčiausia su tokiais gedimais negalite kreiptis į garantinį aptarnavimą. Jei šis straipsnis Jums sukėlė daugiau klausimų nei atsakymų, kreipkitės į mus nurodytais kontaktais, pasistengsime Jums padėti.

Kaip išsirinkti naują stalinį kompiuterį?

Na apie stalinių kompiuterių pirkimą daug nekalbėsime, nes su jais viskas kur kas paprasčiau. Visų pirma ką noriu patarti tiems, kas neapsisprendžia kurį kompiuterį pirkti, stalinį ar nešiojamą. Šioje vietoje viskas labai paprasta, jei su kompiuteriu bus žaidžiami žaidimai, tai vienareikšmiškai reikia rinktis stalinį kompiuterį. Kokių gerų parametrų būtų nešiojamas kompiuteris, jis vis tiek nėra sutvertas žaidimams. Nešiojamiems kompiuteriams dar nėra, sukurta tokia aušinimo sistema, kuri būtų pajėgi pakankamai gerai aušinti kaistančią nuo žaidimų vaizdo plokštę, ir kaip labai dažnai atsitinka su nešiojamais kompiuteriais, jie nuo žaidimų tiesiog genda. Na bet mes ne apie nešiojamus dabar kalbame, o apie tai kaip išsirinkti stalinį kompiuterį. Taigi, jokių būdu nepirkite jau surinkto stalinio kompiuterio kokiame nors prekybos centre. Mes tiesiog primygtinai rekomenduojame kompiuterį susirinkti patiems. Žinoma, kad ne visi tai gali, bet tam esame mes. Jūs tiesiog susisiekiate su mumis, pasakote kam dažniausiai bus naudojamas kompiuteris, ir mes Jums pasiūlysime kelis variantus. O kas svarbiausia, kad mes Jūsų kompiuteriui parinksime pačių žinomiausių gamintojų komponentus kuriems yra taikoma trijų metų garantija. Pas mus surinkti kompiuteriai prieš atiduodant juos vartotojui yra testuojami, ir tik tada atiduodami naudojimui.

Sugedo.lt
Plačiau