STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

ASUS pagerins GeForce GTX 1080 vaizdo plokštę su 11 Gbps atmintimi, ...

2017.03.31

Kai Nvidia pristatė savo naujausią vaizdo plokštę GeForce GTX 1080 Ti, kompanija taip pat paminėjo, kad GTX 1080 ir GTX 1060 sulauks atnaujinimų, kurie paspartins atmintį – 11 Gbps GTX 1080, o GTX 1060 9 Gbps. ASUS formaliai pranešė, kad apsiims abiem OC Edition įrenginiais. ASUS GTX 1060 OC Edition palaikys 6 GB, kaip ir dauguma originalių vaizdo plokščių, tačiau sparta bus 9 Gbps (Originalios plokštės greitis buvo 8 Gbps). Prietaisas turės du didelius fenus ir daugybę šiluminių vamzdelių, kad plokštė išliktų kuo vėsesnė. 

GTX 1080 OC Edition turės šiek tiek smagesnių pagerinimų, kadangi priklausys STRIX serijai ir galės didžiuotis dideliu aušintuvu su trim fenais.

Nvidia Founders Edition aušintuvai yra žinomi dėl labai puikių vėsinimo galimybių, taigi ši vaizdo plokštė pagerins aušinimą visuose frontuose. STRIX serija taip pat turės ASUS AURA spalvų sistemą, kuri leis papuošti estetiką su gražiais RGB LED‘ais. Dėl AURA Sync galimybių, jūs galėsite sinchronizuoti spalvų schemą tarp šios vaizdo plokštės ir bet kokio kito AURA produkto. ASUS nepranešė kada pasirodys šie du gaminiai, tačiau manome, kad išleidimo data bus labai greitai. Deja, taip pat neturime ir informacijos apie produktų kainas.

 

Plačiau

Paviešinta iPhone 8 išvaizda, remiantis CAD failais

2017.05.12

iPhone 8 nebus išleistas bent jau iki šių metų rudens, tačiau tai nesustabdo didėjančių gandų apie naująjį įrenginį. OnLeaks ir Gear India atskleidė iPhone 8 išvaizdą, remdamiesi paviešintais CAD failais. Kol kas tai yra detaliausios pasirodysiančio Apple gaminio nuotraukos.
Sprendžiant iš nuotraukų, iPhone 8 išmatavimai bus 144 x 71 x 7.7 mm. Tokiu atveju, jis būtų šiek tiek didesnis už iPhone 7, mažesnis už iPhone 7 Plus ir storesnis už abu minėtus prietaisus.

 Nuotraukose taip pat matosi OLED ekranas, ant kurio nesimato jokių mygtukų. Mikrofonas ir dvigubas objektyvas yra vieni iš nuotraukose matomų pasikeitimų. Sklando gandai, jog priekinė kamera inkorporuos 3D jutimo technologiją, kuri potencialiai gali būti naudojama veido ar akies rainelės atpažinimui. Naujasis iPhone taip pat turės vertikaliai įmontuotą dvigubo objektyvo kamerą.
Žiūrint į pasirodžiusias nuotraukas, negalime pasakyti, kur bus Touch ID jutiklis. Kai kurie mano, kad iPhone 8 šios funkcijos neturės dėl techninių nesklandumų su OLED ekranu. Apple neatmeta galimybės jutiklį įmontuoti telefono gale.

iPhone 8 kiekis gali būti ribotas. Apple su Samsung atliko užsakymą dėl 70 milijonų OLED ekranų, tačiau pranešama, kad šiuo metu yra komponentų trūkumas. Taip pat sklando gandai, kad gali atsirasti trūkumų dėl 3D technologijos ir iPhone 8 gali būti neparuoštas pardavimui iki gruodžio mėnesio.
Apple taip pat atrodo susirūpinę, kad neparduos reikiamo kiekio iPhone 8, kadangi iPhone 7 nebuvo taip sklandžiai parduodamas, kaip buvo planuota. Manoma, kad kompanija siūlys nemokamus AirPod, kad priviliotų klientų. Nepaisant visų gandų, iPhone 8 pristatymas planuojamas rugsėjo mėnesį ir išleistas netrukus po pristatymo.

 

Plačiau

Windows 10 rudens Creators atnaujinimas gali daugiau nesulaukti stambi...

2017.07.21

Microsoft dirba ties naująja Windows 10 versija - rudens Creators atnaujinimu. Buvo daug Insider Preview konstrukcijų, kurias kompanija kruopščiai siuntė Windows Insider bendruomenei. Sulaukėme kelių stambių atnaujinimų, kurie pasirodė kartu su Insider konstrukcijom, tačiau naujausi pranešimai praneša, kad tai gali būti pabaiga visoms džiuginančioms naujovėms.
Pasak Windows Central šaltinių "Windows 10 rudens Creators atnaujinimas dabar yra paskutinėje plėtojimo stadijoje, tai reiškia, kad paskutinius likusius mėnesius bus taisomos klaidos". 

Tai iš esmės reiškia, kad daugiau galime nesulaukti jokių džiuginančių naujovių pasirodančių Insider bendruomenėje, kadangi kompanija pradės skirti dėmesį klaidų taisymui ir našumo stabilizavimui. Tačiau, žinoma, dar sulauksime smulkių pasikeitimų, kadangi dar liko daugiau nei mėnesis iki rudens Creators atnaujinimo.
Windows 10 rudens Creators atnaujinimas turės labai laukiamą sklandų dizainą kartu su MyPeople, Onedrive vietos laikiklį, Story Remix, Mixed Reality pagerinimus, ir daugiau naujovių. Kaip bebūtų, kompanija atidėjo kelias laukiamas naujoves, kaip Timeline and Cloud Clipboard.
Kai Creators atnaujinimas kovo mėnesį buvo pirmą kartą baigtas, buvo labai tikėtina sulaukti rudens Creators atnaujinimo, kuris bus milžiniškas pagerinimas su labiausiai laukiamom naujovėm. Pasirodo, kad rudens atnaujinimas ne toks jau ir didis kaip manyta. Sulauksime laukiamų naujovių, tačiau jos buvo tikėtinos netgi iš smulkių atnaujinimų.
Dar pamatysime ar šie pranešimai apie Microsoft pradžią sudaryti konstrukcijas yra teisingi, ar ne, bet, deja, atrodo, kad nesulauksime jokių didesnių naujovių rudens Creators atnaujinime. The Redmon programinės įrangos kūrėjas jau pradeda dirbti su kitu atnaujinimu - Redstone 4. Deja, bet nieko nežinosime apie Redstone 4 iki rugsėjo mėnesio, kai bus baigtas rudens Creators atnaujinimas.

 

Plačiau

Jei sugedo Jūsų elektroninė technika

2013.09.15

Sveiki, norime Jums padėti išspręsti iškilusius klausimus neišėjus Jums iš namų. Žemiau pateikiami dažniausiai pasitaikantys elektroninės technikos gedimai. Jei Jums atsitiko tokia bėda, ir Jūs norite tiesiog patarimo, užduokite klausimą mūsų specialistams čia ir į visus klausimus sulauksite atsakymo. 

Dažniausiai pasitaikantys elektroninės technikos gedimai

Nešiojamų kompiuterių dažniausiai pasitaikantys gedimai:

Operacinės sistemos sutrikimai: Kompiuteris pradeda lėčiau dirbti, reikia ilgai laukti kol atidaro svetaines, kompiuteris ilgai užsikrauna, kompiuteris ilgai išsijunginėja, atsiranda visokios iššokančios lentelės, kartas nuo karto atsiranda pranešimai apie įvairias klaidas (error), atsiranda neaiškios programos kurios skenuoja kompiuterį ir praneša apie virusus, naršant po svetaines pastoviai atsiranda įvairios reklamos, Jūsų paieškos sistemoje atsirado daug iš kažkur atsiradusių papildomų nereikalingų įrankių. Kompiuteryje dingo garsas, kompiuteryje dingo internetas...šiuos ir daugelį kitų programinių gedimų šaliname per vieną dieną.Skambinkite 8-670-93346

Mechaniniai gedimai: Nešiojamas kompiuteris veikia tik stipriai prispaudus kroviklio laidą, nebekrauna baterijos, skilo nešiojamo kompiuterio ekranas, nebeveikia kai kurie klaviatūros klavišai arba visai nebeveikia klaviatūra, kompiuteris išsijunginėja arba persikraudinėja, kompiuterio ventiliatorius garsiai ūžia, kompiuteris kaista, kompiuterio ekranas nebesilaiko, sulūžo kompiuterio vyriai, nebeveikia kompiuterio kroviklis, sugadintas kompiuterio kroviklio laidas, išlūžę kompiuterio USB lizdai, išlūžęs kompiuterio maitinimo lizdas, perdegė nešiojamo kompiuterio vaizdo lustas, perdegė kompiuterio šiaurinis tiltas (lustas), apliejote kompiuterį, numetėte kompiuterį, šiuos ir daugelį kitų mechaninių gedimų šaliname per 1-3 d.d, kai kurie gedimų šalinimo darbai gali užtrukti ilgiau.                           

Televizorių gedimai kurie pasitaiko dažniausiai:

Televizorius pastoviai įsijungia ir tuoj pat išsijungia, televizorius kartais pats perjunginėja kanalus arba išjungtas televizorius pats įsijungia, televizoriaus spalvos pasidarė nenatūralios, televizoriaus ekrane atsirado drūžės, televizorius neįsijungia, televizorius įsijungia tik iš keliolikos bandymų jį įjungti, televizorius skleidžia keistą garsą, televizorius kaista, dingo televizoriaus garsas, televizorius nekreguoja į pultelio paspaudimus, išlūžo televizoriaus antenos lizdas, išlūžo televizoriaus USB arba HDMI lizdas. Šiuos ir daugelį kitų gedimų šaliname per 1-5 d.d. Jei reikia užsakinėti detales, televizoriaus remontas gali užtrukti ilgiau. Skambinkite 8-670-93346

Telefonų gedimai kurie pasireiškia dažniausiai:

Suskilo telefono stikliukas, skilo telefono ekranas, išlūžo telefono maitinimo lizdas, trumpai laiko telefono baterija, nebekrauna telefono baterijos, sugedo telefono kroviklis, telefono liečiamasis ekranas nekreguoja į paspaudimus, skambinant nesigirdi pašnekovas, skambinant pašnekovas negirdi Jūsų, telefonas nebegaudo interneto, telefonas silpnai gaudo operatoriaus tinklą. Šiuos ir daugelį kitų gedimų šaliname per 1-3 d.d. Skambinkite 8-670-93346

Fotoaparatų ir vaizdo kamerų dažniausiai pasitaikantys gedimai:

Nebevaikšto fotoaparato objektyvas, nupaveikslavus nuotraukos gaunasi blankios, neryškios, išplaukusios, į fotoaparatą pateko smėlio ar vandens, fotoaparatas nefokusuoja vaizdo, fotoaparatui dingo stabilizacija, iš fotoaparato sklinda garsai kurių anksčiau nebuvo, sudužo fotoaparato objektyvas, fotoaparatas paveiksluoja, bet ekranėlyje nėra vaizdo, fotoaparato ekranėlyje atsirado drūžės, fotoaparatas „nebemato“ atminties kortelės. Vaizdo kameros kasečių mechanizmas nebeveikia, nufilmavus video su vaizdo kamera vaizdo kokybė pasidarė blogesnė, užstringa vaizdo kameros kasetė, vaizdo kamera nustojo filmuoti, nebesimato vaizdas per vaizdo kameros ieškiklį. Šiuos ir kitus gedimus šaliname per 1-3 d.d. Skambinkite 8-670-93346

Plačiau