STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Kas svarbu žinoti apie telefonų remontą

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai jau senokai tapo svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Jie ne tik padeda mums išlikti ryšyje su draugais ir šeima, bet taip pat atlieka daug kitų funkcijų, nuo darbo iki laisvalaikio pramogų. Tačiau kas nutinka, kai šie brangūs įrenginiai sugenda arba sulaužomi? Čia į pagalbą ateina telefonų remontas.

Dažniausi telefono gedimai?

Telefono ekrano skilimas: Dažniausia telefonų remonto priežastis yra skilęs ekranas. Tai gali įvykti dėl įvairių aplinkybių, nuo nelaimes atsitikimų iki netinkamo telefono naudojimo. Telefonų remonto specialistai gali greitai ir efektyviai pakeisti ekranus ir stiklus, suteikdami jūsų telefonui antrą gyvenimą.

Baterijos problemos: Niekas nenori, kad jų telefonas išsijungtų vidury dienos dėl baterijos problemų. Telefonų remonto meistrai gali pakeisti seną ar sugedusią bateriją nauja, leisdami jums vėl naudotis telefono funkcijomis visą dieną ar ilgiau nekraunant telefono.

Kameros remontas: Gera telefono fotokamera yra svarbus komponentas moderniame telefone. Jei jūsų telefono kamera neveikia, tai gali būti didelė problema. Telefonų remonto meistrai greitai sutaisys arba pakeis sugedusią kamerą, ir grąžins jūsų įrenginiui aukštą vaizdo kokybę.

Programinės įrangos problemos: Kartais telefono problemos kyla ne dėl fizinių pažeidimų, bet dėl programinės įrangos klaidų ar virusų. Telefonų remonto specialistai gali išspręsti šias problemas, atstatydami jūsų telefono našumą ir saugumą.

Profesionalus ir patikimas telefonų remontas

Rinkdamiesi telefono remonto paslaugą, svarbu pasitikėti tikrais specialistais. Čia yra keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Išsiaiškinkite jų patirtį: Patyrę remonto specialistai turi ilgametę patirtį ir žinių bagažą. Klauskite jų apie ankstesnius projektus ir klientų atsiliepimus.

Garantija: Patikimi telefono remonto centrai visada suteikia garantiją už atliktus darbus ir pakeistas dalis. Tai rodo, kad jie pasitiki savo darbu.

Kaina ir laikas: Palyginkite kainas ir taisymo laiką su kitais paslaugų teikėjais. Tai padės jums rasti geriausią pasiūlymą.

Klientų aptarnavimas: Svarbu, kad pasirinkta paslauga teiktų aukštą klientų aptarnavimo lygį. Jūs turėtumėte jaustis patogiai ir informuoti apie visą remonto procesą.

Telefonų remontas - Investicija Į Jūsų technologinį draugą

Kai jūsų brangus išmanusis telefonas patenka į telefono remonto specialistų rankas, tai yra investicija į jūsų kasdieninį gyvenimą. Tai leis jums toliau naudotis visomis telefonų funkcijomis ir išvengti brangių naujų telefonų pirkimo išlaidų. Pasirinkite patikimus ir profesionalius telefono remonto specialistus, kad jūsų įrenginys vėl taptų jūsų ištikimu technologiniu draugu.

Plačiau

Android gerbėjams: ką naudinga žinoti apie populiariausius Android ...

Telefonai - neatsiejama kasdienybės ir gyvenimo dalis. Juos naudojame darbui, pramogoms, komunikacijai, o išmanios ir modernios jų funkcijos palengvina mūsų kasdienybę. Tiesa, telefonų pasirinkimas šiandien yra be galo didelis ir įvairus. Telefonai skiriasi ne tik savo išvaizda ar gamintojais, bet ir naudojamomis operacinėmis sistemomis. Šiomis dienomis, mobiliųjų telefonų rinkoje „Android“ operacinę sistemą naudojantys telefonai yra vieni iš populiariausių. Tai pažangūs, inovatyvūs, neretai galingi ir stilingi telefonai, kurie pavergia naudotojų širdis savo patogiu, lengvu naudojimu ir puikiomis specifikacijomis. Nenuostabu, kad šią operacinę sistemą naudojančių telefonų ir juos gaminančių gamintojų yra tikrai daug. Na, o šiame straipsnyje aptarsime kelis populiariausius ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius „Android“ telefonų gamintojus.

Samsung - Android OS karalius
Ko gero, žymiausias ir populiariausias „Android“ operacinę sistemą naudojantis prekės ženklas - „Samsung“. „Samsung“ telefonai yra laikomi vienais pažangiausių ir geriausių išmaniųjų telefonų - pasaulyje. Ši milžiniška Korėjos kompanija yra žinoma dėl savo kokybiškų, modernių telefonų, kurie iš kitų išsiskiria ne tik naudojamomis, pažangiomis technologijomis, bet ir moderniais dizainais. Be kitą ko, „Samsung“ telefonai suteikia tikrai puikias, patogias naudojimosi patirtis, funkcionalumą ir praktiškumą. „Samsung“ asortimente randami telefonai gali būti labai skirtingi. Vieni - priskiriami aukštesnės klasės įrenginiams, kiti - pigesni, tačiau, ne ką mažiau prastesni. „Samsung“ telefonai, šiomis dienomis, garsėja galingais savo procesoriais, išskirtinės kokybės kameromis, saugos funkcijomis. Galbūt ne be reikalo jiems yra priskiriamas populiariausiųjų „Android“ telefonų vardas.

OnePlus - išskirtinių techninių specifikacijų garantas
Didelio naudotojų dėmesio ir populiarumo sulaukia ir „OnePlus“ telefonai. Tai kinų kompanija, kuri itin greitai tapo žinoma dėl savo gaminamų inovatyvių, aukštos kokybės telefonų. Įmonės tikslas - suteikti naudotojams platų ir įvairų, galingų, stilingų ir kokybiškų telefonų pasirinkimą. Viena iš svarbiausių „OnePlus“ telefonų savybių - išskirtinės techninės specifikacijos. „OnePlus“ telefonai naudoja galingus, pažangius procesorius, yra aprūpinami didele RAM ir vidine atminties talpa. Šie aspektai padeda užtikrinti efektyvų ir greitą telefonų veikimą, sklandų programų naudojimą ir paties įrenginio daugiafunkciškumą. Be kitą ko, „OnePlus“ telefonai yra žinomi ir dėl savo talpių, ilgą veikimo laiką suteikiančių baterijų. Dėka jų, „OnePlus“ telefonai gali būti naudojami ištisą dieną, be poreikio įrenginį įkrauti. Žinoma, dėmesio reikėtų skirti ir „OnePlus“ telefonų dizainui. Dažnu atveju, šie telefonai pasižymi tikrai modernia, bet savotiškai elegantiška išvaizda. Na, o jų gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina ir šių įrenginių patvarumą. Būtina pabrėžti, kad „OnePlus“ telefonai naudoja „Android“ operacinę sistemą, tačiau, naudotojo sąsaja šiuose telefonuose yra „OxygenOS“. Ši sąsaja yra laikoma viena iš artimiausių originaliai „Android“ OS.

Sony - funkcionalumas ir modernumas
Dar vienas populiarus ir daug naudotojų dėmesio sulaukiantys gamintojas, kuris naudoja „Android“ operacinę sistemą - „Sony“. Tai Japonijoje gaminami telefonai, kurie pasižymi aukšta kokybe, elegantiškais dizainais ir plačiu funkcijų spektru. Itin plačiai „Sony“ telefonai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės kamerų. Kadangi, „Sony“ gamintojas yra vienas iš pirmaujančių gamintojų, fotoaparatų ir kamerų technologijų srityje, tai puikiai atsispindi ir šio gamintojo telefonuose. Šių telefonų kameros pasižymi ne tik aukšta raiška, bet ir dideliais jutikliais, įvairiomis vaizdo stabilizavimo, fokusavimo funkcijomis. Taip pat, laikomasi nuomonės, kad „Sony“ telefonai suteikia, ko gero, geriausią garso kokybę. Telefonuose dažnai naudojami galingi garsiakalbiai, specialios garso technologijos, kurios suteikia aukštos kokybės garso atkūrimą ir puikias naudojimosi patirtis. Modernūs, išskirtiniai jų dizainai suteikia „Sony“ telefonams atpažįstamumo, originalumo. Na, o puikios baterijos, našūs procesoriai taip pat garantuoja patogų ir efektyvų įrenginio naudojimą.

Xiaomi telefonai - puikia kaina džiuginantys įrenginiai
Galiausiai, būtina paminėti ir „Xiaomi“ telefonus. „Android“ telefonų rinkoje, jie yra vieni iš populiariausių ir draugiškiausia kaina pasižyminčių įrenginių. „Xiaomi“ telefonai yra gaminami Kinijoje, o savo plačiu asortimentu naudotojus džiugina visame pasaulyje. „Xiaomi“ telefonai garsėja ne tik puikiomis kainomis, bet ir technologiniu pažangumu. Aukščiausios klasės „Xiaomi“ telefonai yra aprūpinami galingais procesoriais, išskirtinės kokybės kameromis ir specifikacijomis, kurios garantuoja efektyvų veikimą bei patogų naudojimą. Nors ir turi savitą, originalią naudotojo sąsają „MIUI“, šie telefonai yra puikiai vertinami „Android“ OS bendruomenės.
Patikimi, lengvai naudojami ir labai populiarūs, „Android“ operacinę sistemą naudojantys telefonai yra vieni iš telefonų rinkos lyderių. Itin platų ir įvairų jų pasirinkimą bei puikias kainas ir akcijas galite rasti Varle.lt internetinėje parduotuvėje. Čia visada žemos kaino

Plačiau

Kaip sugedus telefonui neprarasti jame esančių duomenų?

Sugedus telefonui žmonės dažnai patiria didelį nerimą dėl savo svarbių duomenų, kurie yra saugomi telefone. Tai suprantama, nes šiais laikais mes daugiau nei bet kada priklausome nuo savo mobiliojo ryšio įrenginių. Tačiau nevisada verta panikuoti ar jaudintis, nes egzistuoja telefonų servisų paslaugos, kurios gali padėti atkurti prarastus duomenis arba taisyti sugedusį telefoną.

Telefonų remontas Klaipėdoje

Telefonų servisai yra specializuoti techniniai centrai, kuriuose dirba ekspertai, specializuojantysis mobiliųjų telefonų taisyme. Šie profesionalai turi žinių ir patirties, kad būtų galima susidoroti su įvairiomis telefonų gedimo problemomis, pradedant ekranų taisymu, baterijų keitimu, jungčių remontu ir baigiant pažeistų telefono dalių atkūrimu. Be to, jie taip pat gali atkurti prarastus ar sugadintus duomenis, tokius kaip nuotraukos, kontaktai, tekstiniai pranešimai ir kt.

Telefonų ekranų keitimas Klaipėdoje

Vienas iš pagrindinių būdų atkurti duomenis yra naudoti specialią programinę įrangą, kuri gali nuskaityti sugedusio telefono atmintį ir išgauti svarbius duomenis. Telefonų servisai dažnai turi tokias priemones ir žinias, kad būtų galima atlikti duomenų atkūrimo procedūras. Tačiau reikėtų paminėti, kad ne visada yra garantija, jog visi duomenys bus atkurti, ypač jei telefono aparatinės dalys yra labai pažeistos.

Norint atkurti duomenis, daugelis telefono servisų dirba su aukštos kokybės duomenų atkūrimo specialistais, kurie gali išgauti prarastus duomenis net iš pažeistų ar sugedusių telefonų. Šie specialistai dažnai naudoja specializuotas priemones ir technologijas, kurios gali padėti atkurti net ištrintus duomenis iš telefono atminties.

Svarbu suprasti, kad kuo greičiau kreipsitės į telefono servisą, tuo didesnė tikimybė atkurti duomenis arba pataisyti sugedusį telefoną. Taigi, jei jūsų telefonas sugedo, geriausia nedelsiant kreiptis į patikimą telefonų servisą.

Plačiau

Ką daryti, kad kavos aparatas tarnautų kuo ilgiau

Kavos aparatai yra nepakeičiama daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalis. Tačiau, kaip ir bet koks kitas elektroninis prietaisas, jie gali sugesti. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindines priežastis, dėl kurių kavos aparatai gali sugesti.

1. Vandens kietumas - viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių kavos aparatai gali sugesti, yra vandens kietumas. Kai vanduo yra per kietas, jis gali sukaupti kalkių ir kitų mineralų nuosėdas, kurios gali susidaryti ant kavos aparato vidinės dalies, tokių kaip vandens srauto jutiklis, vandens filtrai arba kavos aparato kaitinimo elementai. Tai gali sukelti tokias pasekmes kaip blogas kavos skonis, prasta kavos išvaizda arba netgi kavos aparato sugedimą.

2. Netinkamas kavos aparato priežiūros ir valymo režimas - kavos aparatai turi būti reguliariai valomi ir prižiūrimi, kad jie veiktų gerai. Jei jie nėra tinkamai valomi, tai gali sukelti kavos aparato sugedimą. Pavyzdžiui, kavos aparato kaitinimo elementai gali užsikimšti nuosėdomis, jei jie nėra reguliariai valomi, o tai gali sukelti kavos aparato perkaitimą ir sugedimą.

3. Netinkamas kavos pupelių arba malimo būdas - kavos aparatai gali sugesti, jei kavos pupelės yra per stambios arba per smulkios, arba jei jos nėra tinkamai sumaltos. Tai gali sukelti blogą skonį arba netgi kavos aparato sugedimą.

4. Netinkamas vandens temperatūros nustatymas - kavos aparatai turi būti tinkamai nustatyti vandens temperatūrai, kad kava būtų tinkamai paruošta.Jeigu vandens temperatūra yra per aukšta ar per žema, tai gali sukelti blogą skonį arba netgi kavos aparato sugedimą.

5. Elektros įtampos problemos - kavos aparatai yra elektroniniai prietaisai, todėl jie gali sugesti dėl elektros problemų. Tai gali būti dėl netinkamai prijungtų laidų, perkaitimo ar elektros gedimo.

6. Senas arba pažeistas kavos aparato komponentas - kavos aparatai gali sugesti dėl senų arba pažeistų komponentų, tokių kaip kaitinimo elementai, vandens filtrai arba vandens srauto jutikliai. Tokiais atvejais, reikia pakeisti pažeistus komponentus, kad kavos aparatas vėl veiktų gerai.

Kavos aparatų remontas Klaipėdoje

7. Per dažnas naudojimas - kavos aparatai yra skirti naudoti tam tikru kiekiu kavos per dieną. Jei jie naudojami per daug, tai gali sukelti kavos aparato sugedimą arba perkaitimą.

8. Netinkamas kavos aparato naudojimas - kavos aparatai turi būti naudojami pagal gamintojo instrukcijas. Jei jie naudojami netinkamai, tai gali sukelti kavos aparato sugedimą. 

Išvados

Kavos aparatai yra nepakeičiama dalis daugelio žmonių kasdienio gyvenimo, todėl svarbu žinoti, kodėl jie gali sugesti ir kaip to išvengti. Reguliariai valykite ir prižiūrėkite savo kavos aparatą, naudokite tinkamą kavos pupelių arba malimo būdą, tinkamai nustatykite vandens temperatūrą ir naudokite kavos aparatą pagal gamintojo instrukcijas. Jei kavos aparatas vis tiek sugedo, kreipkitės į specialistus, kad jie galėtų įvertinti situaciją ir atlikti reikiamus remonto darbus. Laiku atliekama priežiūra ir remontas padės išvengti kavos aparato gedimų  ir užtikrinti, kad jūs galėtumėte mėgautis gardžiu kavos skoniu ilgą laiką.

Kavos aparatų meistrai Klaipėdoje

Plačiau

Naujas kompiuteris, nebūtinai geriau už senąjį

Jeigu jūsų kompiuteris sulėtėjo, tai nereiškia, kad jums reikia pirkti naują. Yra daugybė būdų, kaip paspartinti seną kompiuterį ir padaryti jį veiksmingesniu. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl verta paspartinti seną kompiuterį, kokios būna kompiuterio sulėtėjimo priežastys ir kokios yra kompiuterio spartinimo galimybės.

Kodėl verta paspartinti seną kompiuterį?

Jeigu jūsų kompiuteris sulėtėjo, tai nereiškia, kad jums reikia pirkti naują. Yra daugybė būdų, kaip paspartinti seną kompiuterį ir padaryti jį veiksmingesniu. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl verta paspartinti seną kompiuterį, kokios būna kompiuterio sulėtėjimo priežastys ir kokios yra kompiuterio spartinimo galimybės.

Kodėl verta paspartinti seną kompiuterį?

Seną kompiuterį spartinti verta todėl, kad tai yra pigesnis variantas nei pirkti naują. Jeigu jūsų kompiuteris yra pakankamai geros konfigūracijos, tai jūs galite paspartinti jį už mažesnę kainą, nei pirkti naują kompiuterį. Be to naujas, tai nebūtinai geras. Tam kad nusipirktumėte tikrai gerą naują kompiuterį turėtumėte išleisti nemažą pinigų sumą. O jei pirksite naują ir sąlyginai nebrangų kompiuterį, tai skirtumo tarp naujo ir seno ko gero net nepajusite.

Kompiuterių remontas Klaipėdoje

Kompiuterio sulėtėjimo priežastys

Kompiuterio sulėtėjimas gali būti sukeltas daugybe priežasčių. Kai kurios iš jų yra:

1. Per daug programų paleidžiama tuo pačiu metu - kuo daugiau programų paleidžiama tuo pačiu metu, tuo daugiau resursų reikia kompiuteriui, kad jis veiktų.

2. Neefektyvus arba senas operacinės sistemos (OS) versijos - senesnės OS versijos gali būti lėtesnės ir reikalauti daugiau resursų.

3. Neefektyvus arba senas kompiuterio apsaugos programinės įrangos - jeigu jūsų antivirusinė programa yra sena arba neefektyvi, tai ji gali sulėtinti jūsų kompiuterio veikimą.

4. Per daug laikomų failų ir programų - jeigu jūsų kompiuteris yra perkrautas failais ir programomis, tai tai gali sukelti sulėtėjimą.

5. Neefektyvus arba senas kompiuterio aparatūros komponentas - senesni kompiuterių komponentai gali būti lėtesni ir reikalauti daugiau resursų.

Kompiuterio spartinimo galimybės

1. Išvalykite kompiuterio disko vietą - pašalinkite nereikalingus failus ir programų instaliacijas, kad atsirastų daugiau vietos diske.

2. Atnaujinkite operacinę sistemą - naujesnės OS versijos gali būti efektyvesnės ir reikalauti mažiau resursų.

3. Atnaujinkite kompiuterio apsaugos programinę įrangą - naujesnės ir efektyvesnės antivirusinės programos gali padėti išvengti virusų ir kitų kenksmingų programų, kurios gali sulėtinti jūsų kompiuterio veikimą.

4. Atsikratykite nereikalingų programų - pašalinkite programas, kurios jums nereikalingos arba kurios jūs naudojate labai retai.

5. Įdiekite papildomą RAM atmintį (rekomenduojame kreiptis į specialistus) - dauguma senų kompiuterių turi ribotą RAM atminties kiekį, todėl įdiegus papildomą RAM atmintį, jūs galite pagerinti kompiuterio veikimą.

6. Įdiekite SSD diską (rekomenduojame kreiptis į specialistus) - SSD diskai yra greitesni ir efektyvesni nei tradiciniai HDD diskai, todėl jų įdiegimas gali padėti pagerinti kompiuterio veikimą.

7. Atlikite sisteminius patikrinimus (rekomenduojame kreiptis į specialistus) - reguliariai darykite sisteminius patikrinimus, kad būtų galima aptikti ir išspręsti bet kokias problemas, kurios gali sulėtinti jūsų kompiuterio veikimą.

8. Atnaujinti programinę įrangą: Užtikrinkite, kad visos idiegtos programos ir programinė įranga būtų naujausios versijos. Dažnai naujesnės programinės įrangos versijos gali būti geriau optimizuotos ir veikti efektyviau.

Kompiuterio sulėtėjimas gali būti įvairių veiksnių rezultatas, tačiau daugeliu atvejų tai nereiškia, kad reikia pirkti naują kompiuterį. Paspartinant seną kompiuterį galima sutaupyti pinigų, prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir pasiekti gerų veikimo rezultatų. Būtina atkreipti dėmesį į kompiuterio priežiūrą, optimalų programinės ir aparatūrinės įrangos valdymą bei periodiškai atnaujinti kompiuterio komponentus, kad išlaikytumėte gerą veikimo greitį ir efektyvumą.

Kompiuterių meistrai Klaipėdoje

Plačiau

Ar verta pirkti išmanųjį televizorių? – Privalumai ir trūkumai

Šiais laikais išmanieji televizoriai yra labai dažni. Klasikiniai televizoriai turi pradinį ekraną televizijos kanalams ir kelis lizdus kitiems prietaisams prijungti. Su išmaniaisiais televizoriais galima naudoti Wi-Fi, todėl žiūrėjimo ar net muzikos klausymo patirtis tampa dar turiningesnė. Tačiau kyla klausimas, ar visiems žmonėms reikia tiek daug funkcijų, kurias suteikia išmanieji televizoriai? Šiame gide pateiksime išmaniųjų televizorių privalumus ir trūkumus, kurie padės apsispręsti, ar išmanusis televizorius yra tai, ko jums reikia, ar visgi klasikiniai televizoriai yra tinkamesnis variantas.

Išmaniųjų televizorių privalumai

 1. Paprastesnis turinio žiūrėjimas

Vienas didžiausių išmaniųjų televizorių privalumų yra didelis turinio pasirinkimas. Išmaniuosiuose televizoriuose galite parsisiųsti tokias programėles kaip „Netflix“ ar „YouTube“, kur rasite daugybę pasirinkimų, ką žiūrėti ir nebūsite apriboti klasikiniais TV kanalais. Su išmaniaisiais televizoriais taip pat galite naršyti internete nenaudojant kompiuterio.

 1. Lengvas įrengimas

Išmaniuosius televizorius labai paprasta įrengti – viskas ko reikia, tėra elektros lizdas. Kadangi išmanieji televizoriai veikia Wi-Fi pagalba, jums nereikės sukti galvos kur sutalpinti televizorių kartu su kabeline dėže.

Išmaniųjų televizorių trūkumai

 1. Mažiau patikimas veikimas

Nors išmanieji televizoriai suteikia kur kas daugiau galimybių negu klasikiniai televizoriai, jie taip pat labai priklauso nuo jūsų interneto ryšio, kas gali sukelti šiokių tokių problemų. Pavyzdžiui, jei sulėtėja jūsų interneto ryšys, gali suprastėti jūsų žiūrimo filmo ar vaizdo įrašo kokybė (jei juos žiūrite internetu). Kartais dėl sulėtėjusio interneto ryšio gali sulėtėti ir pats televizorius.

 1. Saugumo problemos

Kadangi išmanieji televizoriai naudoja Wi-Fi ryšį, jie gali būti jautresni saugumo problemoms. Naudojant išmaniuosius televizorius, reikėtų susipažinti su saugumo rizikomis, pavyzdžiui, duomenų nutekėjimais. Visgi, to galima nesunkiai išvengti. Patartina nenaudoti jautrių duomenų televizoriaus naršyklėje ir naudoti kuo įmanoma saugesnius slaptažodžius savo programėlėse.

 1. Sudėtingesnė vartotojo sąsaja

Senesniems žmonėms išmaniojo televizoriaus vartotojo sąsaja gali pasirodyti per daug komplikuota. Senesni žmonės kur kas greičiau pripranta prie išmaniųjų telefonų ar kompiuterių negu prie išmaniųjų televizorių. Taip yra dėl to, nes su telefonais ar kompiuteriais yra gana paprasta ieškoti norimos informacijos, o su televizoriais reikia naudoti pultelį, todėl kursoriaus valdymas ir rašymas tampa labai varginantys.

Plačiau

Kodėl verta rinktis „Telegram” programėlę

"Telegram" yra internetinė žinučių programėlė, kuri tapo labai populiaru dėl savo saugumo ir privatumo funkcijų, taip pat galimybių, kurias pasiūlo naudotojams. "Telegram" buvo įkurtas 2013 metais ir per pastaruosius kelis metus tapo populiariausia alternatyva populiarioms žinučių programėlėms kaip WhatsApp, Messenger ir kitos.

Vienas iš "Telegram" privalumų yra didesnė saugumo ir privatumo garantija, palyginti su kitomis žinučių programėlėmis. Pavyzdžiui, "Telegram" turi „Secret Chat“ funkciją, kuri užtikrina end-to-end šifravimą ir galimybę nustatyti, kad žinutės turi būti naikinamos po tam tikro laiko. Be to, "Telegram" turi duomenų centrų pasirinkimą, kuris leidžia vartotojams pasirinkti, kurioje šalyje jų duomenys bus saugomi.

Be saugumo ir privatumo funkcijų, "Telegram" siūlo ir kitas galimybes. Naudojantis programėle, vartotojai gali kurti grupes iki 200 tūkstančių narių, dalintis failais iki 2 GB dydžio, skambinti ir siųsti vaizdo įrašus, garso pranešimus ir netgi naudoti botus, kurie gali atlikti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, gauti naujienas ar žaisti žaidimus.

Taigi, kodėl mes rekomenduojame pradėti naudoti "Telegram"? Pirma, kaip jau minėjau, "Telegram" yra saugesnė ir privatesnė žinučių programėlė, palyginti su kitomis populiariomis programėlėmis. Antra, "Telegram" turi daugiau galimybių nei kai kurios kitos žinučių programėlės. Galiausiai, "Telegram" turi platus naudotojų ratas, o tai reiškia, kad jūs turite didelę tikimybę rasti savo draugų ir artimųjų sąraše.

Norint pradėti naudoti "Telegram", reikia parsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį ir sukurti paskyrą. Po to galite pridėti savo draugus ir pradėti siųsti jiems žinutes. Be to yra daugybė kitų "Telegram" funkcijų, kurias galite išmėginti ir naudoti, kai tik pradėsite naudotis šia puikia programėle.

Taip pat verta paminėti, kad "Telegram" turi paprastą ir naudotojui draugišką sąsają. Naujus vartotojus tikrai nustebins lengvumas naudojant programėlę, kadangi ji yra lengvai suprantama ir naudojama. Be to, "Telegram" leidžia vartotojams prisijungti su viena paskyra įvairiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar stacionariuose kompiuteriuose.
Kai tik išbandysite "Telegram", mielai kviečiame prisijungti prie mūsų grupės "Telegram’e". Ten skelbiamos neįtikėtinos akcijos mūsų paslaugoms.

Norėdami prisijungti prie mūsų grupės, spauskite šią nuorodą: https://t.me/sugedo_lt

Plačiau

Kodėl telefonas lėtai kraunasi?

Ar esate susidūrę su situacija, kai paliekate telefoną krautis ilgam laikui, tačiau jis nebūna pasikrovęs? Neįprastai ilgas telefono krovimas gali nutikti dėl įvairių priežasčių. Jų identifikavimas gali būti kritinis žingsnis, norint išspręsti problemas su krovimu. Šiame gide susipažinsite su dažniausiomis priežastimis, kurios trikdo sklandų jūsų prietaiso krovimą.

Netinkamas jungimas

Kone dažniausia priežastis, kodėl telefonas lėtai kraunasi yra blogas prijungimas. Patikrinkite, ar kroviklį tinkamai įkišote į rozetę. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar krovimo kabelis tinkamai įkištas į jūsų telefono lizdą.

Pažeistas kabelis arba kroviklis

Dar viena gan dažna priežastis yra pažeistas kabelis arba kroviklis. Jei vienas iš šių komponentų yra pažeistas, tai gali turėti įtakos voltažui ir amperažui, todėl įdėmiai patikrinkite, ar galite aptikti matomos žalos, pavyzdžiui įplyšimų. Jeigu kroviklis arba kabelis yra pažeistas, rekomenduotina įsigyti naują.

Telefono naudojimas jam kraunantis

Kaip jau minėjome ankstesniame gide, jeigu naudojate telefoną kol jis kraunasi, jo baterija kraunasi ir senka vienu metu. Tai ne tik kenkia pačiai baterijai, tačiau ir sulėtina krovimo procesą. Rekomenduotina nesinaudoti telefonu, kol jis kraunasi, o jei norite procesą dar labiau pagreitinti, galite pamėginti įjungti lėktuvo rėžimą.

Aukšta temperatūra

Kai telefonas kraunasi aplinkoje su aukšta temperatūra, jo baterijos našumas suprastėja ir sulėtėja krovimas. Nepalikite telefono krautis ten, kur jį veikia tiesioginiai saulės spinduliai, kad nerizikuotumėte baterijos temperatūros išaugimu.

Dulkėtas krovimo lizdas

Per tam tikrą laiką telefono krovimo lizde gali susikaupti nemažai dulkių. Jas pašalinus, tikėtina, kad jūsų prietaisas vėl krausis normaliai. Kad jas pašalintumėte, naudokite suspaustą orą ir dantų krapštuką.

Kartais tą daryti jau būna per vėlu, kadangi krovimo lizdas jau gali būti nusidėvėjęs ar surūdijęs. Tokiu atveju, rekomenduojame telefoną atnešti mums, kur efektyviai ir patikimai išspręsime šią bėdą.

Sena baterija

Šiuo metu baterijos pagamintos iš ličio yra plačiausiai naudojamos telefonų industrijoje. Deja, po tam tikro laiko šių baterijų našumas suprastėja. Tokie pokyčiai gali būti pastebimi po kelerių metų nuo telefono įsigijimo. Jeigu jūsų telefono baterija greitai išsenka, tačiau ilgai kraunasi, tai signalizuoja, kad jūsų baterija yra jau pasenusi. Taisyti brokuotą bateriją nėra pats geriausias sprendimas – geriausia yra ją pakeisti į naują.

Plačiau

Kodėl sugedus telefonui neverta pirkti naujo

Telefonų remontas yra labai svarbi tema, nes daugelis žmonių naudoja išmaniuosius telefonus kasdien, tačiau tik nedaugelis yra susipažinę su jų vidine struktūra ir gedimų taisymu. Atsiradus išmaniems įrenginiams, pasaulis labai pasikeitė, nes dabar mums nereikia nešioti atskirų prietaisų, kad galėtume naudoti skambinimą, internetą, kamerą, GPS ir daugelį kitų funkcijų. Visi šie dalykai yra sujungti viename įrenginyje, todėl mobilusis telefonas tapo nepakeičiama mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi.

Tačiau, kaip ir bet koks elektroninis įrenginys, išmanusis telefonas turi trūkumų ir gali sugesti dėl įvairių priežasčių. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra ekranų dūžiai. Tai gali atsitikti, jei telefonas iškrinta iš rankų ar nutinka kitoks nelaimingas atsitikimas. Be to, telefonas gali sugesti dėl baterijos gedimų, pažeistų jungčių, vandens pažeidimų ir kitų priežasčių.

Kai telefonas sugenda kai kurie žmonės perka naują, tačiau yra daug būdų kaip sutaupyti savo pinigus, ir išlaikyti savo išmanųjį telefoną tvarkingą kuo ilgiau. Telefonų remontas yra viena iš jų.
Kai kurios bendrovės teikia garantijas, kad prireikus jie sutvarkys jūsų telefoną, tačiau dauguma jų tai padaro tik per tam tikrą laikotarpį po pirkimo. Todėl, jei jūsų telefonas sugedo po garantinio laikotarpio, jums reikės kreiptis į telefonų remontu užsiimančią įmonę.

Kai kurie gedimai, tokie kaip ekrano pakeitimas, baterijos pakeitimas, dažniausiai pašalinami greitai, todėl tai dar viena priežastis kodėl sugedus telefonui neverta pirkti naujo.

Vienas iš patarimų, kaip išvengti savo telefono sugadinimo, yra rūpintis savo telefono saugumu ir apsaugoti jį nuo bet kokių potencialių pažeidimų. Štai keletas patarimų, kaip padaryti savo telefoną saugesnį:

 1. Pirkite apsauginį dėklą, tai gali padėti apsaugoti telefono korpusą nuo smūgių, o ekraną nuo skilimo. Taip pat apsauginis dėklas gali apsaugoti telefoną nuo nešvarumų, dulkių ir kitų potencialių pavojų.
 2. Įsigykite apsauginį ekrano stikliuką. Šis priedas gali apsaugoti jūsų telefono ekraną nuo įbrėžimų, kuriuos gali sukelti smulkūs įvairių daiktų paviršiai, tokių kaip namų raktai, ar monetos.
 3. Stenkitės išvengti vandens ar drėgmės kontaktų su telefonu. Vanduo gali sukelti didelius pažeidimus jūsų telefono viduje, dėl kurių gali būti sunku arba neįmanoma jį sutaisyti.
 4. Laikykite savo telefoną atokiau nuo magnetinių laukų. Šie laukai gali sukelti pažeidimus telefono komponentams ir sukelti kitas problemas.
 5. Venkite per didelio slėgio ant telefono ekrano. Tai gali sukelti įbrėžimus arba padaryti žalą ekranui.
 6. Vengkite naudoti telefoną pernelyg intensyviai. Tai gali sukelti didelę apkrovą telefonui ir sutrumpinti baterijos tarnavimo laiką.

Naudodamiesi šiais patarimais, galite išlaikyti savo telefoną tvarkingą ilgiau, o tai gali sutaupyti jums daug pinigų ilgainiui. Todėl jei jūsų telefonas sugedo, neskubėkite jo išmesti ir pirkti naujo. Dažnai galima sutaisyti įvairias problemas, o tai yra daug pigiau nei pirkti naują telefoną. Jei turite problemų su savo telefonu, geriausia kreiptis į patyrusius technikus, kurie gali atlikti remonto darbus greitai ir efektyviai.

Jei reikia skubios pagalbos jūsų telefonui: www.sugedo.lt

Plačiau

Ką daryti jei kaista kompiuteris?

Kaista kompiuteris? – Pabandykite šiuos 5 būdus jam atvėsinti

Jeigu pastebėjote, kad kaista jūsų kompiuteris, nebūtina iškart sunerimti. Yra keli būdai,
kurie gali padėti atvėsinti jūsų įrenginį ar išvengti šios problemos ateityje.

 1. Neužblokuokite kompiuterio ventiliatorių

  Kompiuteryje yra ventiliatoriai, kurie padeda palaikyti optimalią įrenginio temperatūrą. Kai tie
  ventiliatoriai yra užblokuojami, yra sutrikdoma oro srovė, todėl kompiuteris ima kaisti.
  Įsitikinkite, kad ant paviršiaus, kur laikote kompiuterį, yra pakankamai vietos. Pavyzdžiui,
  jeigu naudojate nešiojamą kompiuterį ir jį laikote ant kaldros, kaldra trikdo kompiuterio
  ventiliaciją, todėl patartina nešiojamus kompiuterius laikyti ant kieto, lygaus paviršiaus.

 2. Naudokite vėsinamuosius kilimėlius

  Vėsinamieji kilimėliai veikia tarsi išoriniai ventiliatoriai nešiojamiems kompiuteriams. Jie nėra
  brangūs, tačiau nepamirškite, kad jie vėsina tik kompiuterio išorę, o įrenginio vidui įtakos turi
  mažai.

 3. Išvalykite kompiuterio ventiliatorius

  Kompiuterio ventiliatorių veiklą gali trikdyti ne tik daiktai ir netinkami paviršiai, tačiau ir
  dulkės. Laimei, su tinkamais įrankiais juos išvalyti nėra sunku. Dulkes iš mažų plyšių galima
  išvalyti su medvilne. Taip pat dulkėms išpūsti gali būti naudojamas suspaustas oras. Šis metodas tinka tik tuo atveju jei kompiuterio ventiliatorius dar nėra stipriai užsikimšęs. Kai kompiuterio ventiliatorius užsikimšęs stipriai, suspausto oro balionėlis gali net pakenkti. Kai kompiuteris stipriai kaista, rekomenduojame kreiptis į kompiuterių servisą.

 4. Pakeiskite kompiuterio nustatymus, kad pagerinti jo našumą

  Kai kuriuose kompiuteriuose įmanoma pakeisti prietaiso nustatymus, jog jis nepradėtų kaisti
  taip greitai. Internete galite paieškoti, kokie nustatymai labiausiai padidina jūsų konkretaus
  modelio našumą. Pakeitus šiuos nustatymus, kompiuterio vidiniai komponentai patirs mažiau
  apkrovos, todėl kompiuteris mažiau kais.

 5. Išjunkite kompiuterį

  Visai kaip ir žmonėms, kompiuteriams taip pat reikia poilsio, todėl vienas paprasčiausių ir
  efektyviausių būdų atvėsintį kaistantį kompiuterį yra jį išjungti kelioms valandoms.
Plačiau

Kodėl stringa net nauji telefonai?

Stringa telefonas? – 5 dažniausios priežastys, sulėtinančios jūsų telefono darbą

Telefonas gali lėtai dirbti dėl įvairių priežasčių. Laimei, kai kurios iš jų gali būti nesunkiai išsprendžiamos. Net jeigu jūsų telefonas dirba be priekaištų, šios priežastys gali jums padėti išvengti suprastėjusio įrenginio našumo ateityje net nesikreipiant į telefonų taisyklą.

1. Vietos trūkumas telefone

Kai telefone turite per daug nuotraukų ar programėlių, jūsų telefone mažėja atminties, o tai apkrauna įrenginio procesorių. Būtent dėl to per didelis kiekis failų telefone gali sulėtinti jo darbą. Jeigu jūsų telefone nėra daug atminties, stenkitės siųstis tik būtiniausias programėles, ištrinkite tas, kurių nebenaudojate.

2. Prastas Wi-Fi ryšys

Kartais dėl lėto telefono darbo gali būti kaltas Wi-Fi ryšys. Tai dažniausiai pasitaiko su nemokamais ar viešais Wi-Fi tinklais. Patikrinkite ar jų signalas yra geras. Telefonas nuolat mėgina atnaujinti programėles ir internetinius puslapius, tačiau jei interneto ryšys yra prastas, šis procesas sulėtėja.

3. Pasenusi operacinė sistema

Telefonų operacinės sistemos atnaujinimai dažnai ištaiso įvarias klaidas ar problemas, kurios prieš tai apsunkino telefono darbą. Šie atnaujinimai taip pat patobulina telefono apdorojimo funkcijas, kad prietaisas veiktų greičiau. Dėl šių priežasčių, patartina visuomet atnaujinti savo telefono operacinę sistemą, kai telefonas to prašo.

4. Perpildyta telefono talpykla arba RAM atmintis

Kuo daugiau naudojate savo telefoną, tuo daugiau duomenų atsiranda jo talpyklėje ir RAM atmintyje. Šie duomenys atsiranda iš paprasčiausio programėlių naudojimo ar naršymo internete. Po kurio laiko šios duomenų dalelytės susikaupia ir užima vis daugiau telefono atminties ir telefono procesorius yra apkraunamas.

5. Sena telefono baterija

Kai kuriuose telefonuose sena baterija gali apsunkinti įrenginio darbą. Dėl senesnės baterijos telefono operacinė sistema sulėtina jo našumą ir apdorojimo greitį. Kai kurie žmonės mano, kad telefonų gamintojai tai daro sąmoningai, jog vartotojai dažniau pirktų naujus telefonus, tačiau kita pusė žmonių tikina, kad tai prailgina telefono gyvavimo ciklą, nes telefonas išnaudoja mažiau energijos ir apsaugo bateriją.

Plačiau

Kokį kavos aparatą išsirinkti?

Kavos aparatų rūšys. Kaip išsirinkti?

Šiais laikais galime rinktis iš daugybės skirtingų kavos aparatų, kurie supaprastina kavos ruošimą ir padaro kavą skanesnę. Visgi turint tokį didelį kiekį pasirinkimų, tampa sunku apsispręsti, kuris kavos aparatas labiausiai tinka jūsų poreikiams. Šis gidas jus supažindins su trimis kavos aparatų rūšimis ir padės išsirinkti jums tinkamiausią.

Filtriniai kavos aparatai

Filtriniais kavos aparatais naudotis yra labai paprasta ir jie yra ganėtinai pigūs. Šie aparatai lėtai pila vandenį ant maltos kavos į puodelį. Žema šių aparatų kaina nereiškia, kad kava bus neskani, tačiau jie neturi pažangesnių funkcijų ir gali paruošti tik juodą kavą. Be žemos kainos, dar vienas filtrinių kavos aparatų privalumas yra tas, kad jie tinkami ruošti kavą daugybei žmonių vienu metu. Dauguma modelių gali paruošti iki 12 puodelių kavos per vieną ciklą, taigi, tai puikus pasirinkimas didelėms šeimoms ar susitikimams su draugais.

Kapsuliniai kavos aparatai

Kapsuliniai kavos aparatai yra puikus pasirinkimas norintiems greitai paruošti kavą ir turėti platų kavos rūšių pasirinkimą. Norint mėgautis pasirinkta kava, tereikia įdėti kavos kapsulę į aparatą, paspausti mygtuką ir laukti kol kava bus paruošta.

Didžiausias kapsulinių kavos aparatų trūkumas yra tas, kad galite naudoti tik tas kapsules, kurias pagamino to kavos aparato gamintojas. Pačios kapsulės taip pat yra gana brangios. Jei kavos labai dažnai negeriate, kapsulinis kavos aparatas gali būti puikus pasirinkimas.

Espresso kavos aparatai

Kavos gamybai iš kavos pupelių, espresso aparatai yra puikus pasirinkimas. Priešingai nei su kapsuliniais kavos aparatais, su espresso aparatais galite naudoti bet kokio gamintojo kavos pupeles.

Espresso aparatas leidžia personifikuoti savo kavą. Galima pasirinkti norimus vandens ir kavos kiekius. Tai didelis privalumas kavos entuziastams, tačiau norintiems greitos kavos, kapsulinis aparatas gali būti tinkamesnis variantas.

Plačiau