STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

„Galaxy Note 10“ serija pasiekė naują pardavimų rekordą, kuria...

2019.09.17

Galbūt dėl aukštesnės kainos buvo galima manyti, kad „Galaxy Note 10“ serijos telefonai nesulauks tokio didelio populiarumo, kokio norėtų „Samsung“.

 Vis dėlto remiantis naujausia informacija iš kompanijos, tiek „Galaxy Note 10“, tiek „Galaxy Note 10 Plus“ sumušė naują rekordą.

Per 25 dienas buvo parduotas 1 milijonas „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ vienetų.

Remiantis naujausiu „Yonhap“ pranešimu, „Samsung“ po 25 dienų nuo „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ išleidimo peržengė 1 milijono pardavimų ribą. „Samsung“ netgi tikina, kad „Galaxy Note 10“ serijos pasirodymas pirmą mėnesį buvo sėkmingiausias iš visų „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ serijų telefonų. Per šį laikotarpį naujoji serija daugiau nei dvigubai pranoko savo pirmtako „Galaxy Note 9“ pardavimus.

Ankstesnio rekordo savininkas buvo 2017 metų flagmanas „Galaxy S8“. Pirmasis milijonas šio prietaiso parduotų vienetų buvo pasiektas per 37 dienas nuo pasirodymo. Antrą vietą užėmė „Galaxy S2“, o trečiąją - „Galaxy S10“. Nepaisant didelės „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ kainos, jie sugebėjo pagerinti pardavimų rekordą, kuris anksčiau priklausė pigesniam modeliui.

Pranešime rašoma, kad reguliarų „Galaxy Note 10“ variantą pasirinko 37% pirkusiųjų, o „Galaxy Note 10 Plus“ nusipirko net 63% pirkusiųjų vartotojų. Pamačius tokius skaičius, kyla abejonių, ar „Samsung“ kitais metais tikrai norės sujungti „Galaxy S“ ir „Galaxy Note“ į vieną seriją.

 

Plačiau

5 puikios programos asmeninio dienoraščio rašymui

2018.12.13

Rašykite savo mintis, idėjas ir patirtus įspūdžius, taip nieko nepamiršite.

1. Diaro

Ši programa gali tapti jūsų asmeniniu dienoraščiu, kelionių žurnalu arba tiesiog užrašų rinkiniu. Išsaugokite savo mintis ne tik kalendoriaus užrašuose, bet ir skirtingose kategorijose, geo-žymose, kas labai palengvins tolesnę paiešką.

Programa leidžia jums prie kiekvieno įrašo pridėti neribotą skaičių nuotraukų. Taip pat galite pažymėti savo nuotaiką, orą ir nustatyti priminimą, jei norite sukurti naują užrašą.

Apsaugokite visus duomenis nuo smalsių akių specialiu slaptažodžiu, kurį galima sukurti nustatymuose. Taip pat galite pakeisti šrifto dydį ir pasirinkti tamsią sąsajos temą. Mokamoje versijoje rasite duomenų kopijavimą ir sinchronizavimą per „Dropbox“.

2. Journey

„Journey“ - yra paprasta ir intuityvi priemonė asmeniniams įrašams saugoti. Programa automatiškai atpažįsta ir nurodo jūsų buvimo vietą, temperatūrą už lango ir tai, ką veikėte įrašo sukūrimo metu: galbūt jūs sėdėjote nejudėdami, bėgote ar tiesiog vaikščiojote.

Galite rankiniu būdu nustatyti nuotaiką, pridėti žymes ir įvairius failus: nuotraukas, vaizdo ar garso įrašus. Visi pridėtiniai vaizdai bus prieinami skirtuke „Atlasai“, kur jie bus rodomi pagal geografinius taškus, o tai labai patogu kelionių aprašymų išsaugojimui.

Daugybė kelionių funkcijų yra prieinamos tik mokamoje versijoje. Tarp jų - įrašų saugojimas „Google“ diske „Markdown“ formatu, naktinis sąsajos režimas, „Google Fit“ prijungimas, funkcija „Grįžimas į praeitį“, taip pat eksportas, atsarginių kopijų ir įrašų spausdinimas.

3.  Užrašinė - žurnalas su slaptažodžiu

Tai visiškai nemokama dienoraščio programa, apimanti tik būtiniausias funkcijas. Ji neperkrauta nustatymais ir funkcijomis. Pagrindinis ekranas yra pateiktas su keturiais skirtukais: įrašai, vaizdai, paieška ir nustatymai. Nėra didelio ir išplėsto meniu.

Kiekvieną užrašą galima papildyti tik nuotrauka ir viena emocija (jų yra daugiau nei 30), apibūdinančia jūsų nuotaiką. Žymos ir skirsniai nėra pateikiami, o paieška atliekama pagal žodžius.

Nustatymuose galima pakeisti šrifto dydį, pasirinkti sąsajos spalvų akcentą, nustatyti priminimą, eksportuoti įrašus į PDF, atlikti bendrąjį atstatymą ir nustatyti slaptažodį, nurodant kaip jį atkurti.

4. Day One Journal 

Dar vienas paprastas ir patogus pritaikymas. Jame kiekvieną įrašą papildo geografinė žyma, informacija apie orą, taip pat dienos statistiniai duomenys ir įrenginio iš kurio buvo sukurtas įrašas, duomenys.

Mokamoje versijoje galite pridėti neribotą nuotraukų skaičių ir sukurti keletą žurnalų su skirtingomis spalvų schemomis ir pavadinimais. Taip pat yra atsarginio kopijavimo funkcija, kuri eksportuojama į PDF.

Žurnalo „Day One“ „Android“ versija atsilieka nuo „iOS“ versijos, tačiau kūrėjai žada tai ištaisyti visiškai atnaujindami programą.

5. Daylio

„Daylio“ programoje žymėtis įvykius ir emocijas galima nevartojant žodžių, o tik naudojant specialias piktogramas.

Žinoma, jei pageidaujate kiekvieną įrašą galima papildyti pageidaujamu tekstu. Aktyviausiems vartotojams pateikiama pasiekimų sistema.

Nemokamoje „Daylio“ versijoje įrašus galima eksportuoti į CSV failą, o mokamoje versijoje - taip pat į PDF formatą su spausdinimo galimybėmis. Galite pridėti įėjimo į programą PIN kodą, priminimus, spalvų schemas ir piktogramų rinkinius, kurių yra gana daug.

 

Plačiau

One Plus 5T turės pažangiausią procesorių Snapdragon 835

2017.10.24

Kadangi šiuo metu nėra greitesnės negu 83x versijos

Naujajame "One Plus 5T" telefone įdiegtas procesorius Snapdragon 835 ir jis taps greičiausiu Snapdragon, pasirodžiusiu šiais metais."The One Plus" berėmis ekranas ( "bezel-less") nuolat keičiasi, pagal rinkos norus. Ironiška, kad tai buvo ne didieji žaidėjai, kurie pradėjo šią ekranų keitimų tendenciją; tai buvo "Xiaomi MI MIX", kuris pradėjo visa tai beveik šešis mėnesius iki to, kol "Samsung" buvo pasirengęs pristatyti savo Galaxy S8.

"Apple" turi siekį turėti berėmį ("bezel less'") ekraną taip pat, tai įrodė su pernelyg dideliu "iPhone X", todėl dabar visi kiti pramonės atstovai norės eiti šiuo keliu, siekdami kurti berėmius didžiulius ekranus. Tai ateities tendencija, ir nepamirškite, kad  ekrane taip pat yra kuriami ir pirštų atspaudų skaitytuvai, tačiau ši technologija pilnai bus parengta 2018 m., o ne rudenį pristatomiems telefonams, įskaitant "OnePlus 5T".

"One Plus 5" puikiai padirbėjo, sukurdama dvigubą kamerą, procesorių "Snapdragon 835" su 6 GB RAM + 64 GB saugykla už 479 $/ 499 EUR ir "Snapdragon 835 su 8GB RAM + 128 GB" saugykla už 539 $ / 559 EUR."One Plus 5T" greičiausiai turės 16: 9 ekraną.

 

Žmonės pamiršta, kad "One Plus" turi puikų garso palaikymą, įskaitant "Bluetooth 5.0" ir "aptX " bei " aptX HD". Daugelis mano, kad "ApteX HD" yra ateitis, kuri geriau perteiks garsą, o bevielis ryšys bus stipresnis. 5T toliau tęs šią tradiciją, palaikydama gerą garso sistemą.

 

Plačiau

„Windows 10” lapkričio atnaujinimai gauna dar keletą gyv...

2017.11.17

Pirmieji atnaujinimai, išsiųsti  "Windows 10" programai, galbūt nebus "negyvi". Naudodamas "Windows", kaip naują "paslaugų modelį" (WaaS) "Microsoft" pasidalijo aiškia strategija su "Enterprise", "Education" ir "Home" vartotojais apie tai, kada tikėtis, kad jų versijos nustos veikti.

 Originali "Windows 10" versija 1507 turėjo "mirti" šių metų kovo mėnesį, tačiau gavo paslaugos pratęsimą iki gegužės. Po to įvyko "Windows 10" lapkričio atnaujinimas aka 1511. Atnaujinimas ,prasidėjęs spalio 10 d., baigėsi mėnesio pabaigoje, bendrovė nustojo "palaikyti" vartotojus, kurie vis dar dirba su 1511 versija. Tačiau atrodo, kad "Enterprise" ir "Education" ir toliau gaus atnaujinimus dar keletą mėnesių.

Praėjusį mėnesį bendrovė sakė:
Jei ir toliau naudosite 1511 versiją, jūsų kompiuteris vis tiek veiks, bet jei nesiimsite naujų saugumo atnaujinimų ar kitų kokybiškų naujinių, jis gali tapti labiau pažeidžiamas dėl saugumo ir virusų pavojaus. Dėl šios priežasties primygtinai rekomenduojame atnaujinti naujausią "Windows 10" versiją. "Microsoft" siūlo nemokamą pagalbą, kad jūsų įrenginyje būtų įdiegtas naujausias atnaujinimas, ir reikalauja, kad jūsų įrenginys būtų atnaujintas.

Šiandien "Redmond" programinės įrangos kūrėjas paskelbė apie "Windows 10" lapkričio atnaujinimų palaikymą visam šešių mėnesių laikotarpiui. Pasiūlymas taikomas tik tiems, kurie naudojasi kompiuteryje "Education" arba "Enterprise" . Bus įdomu sužinoti, ar "Microsoft" pratęs " Windows 10 Anniversary aka" 1607 versijos palaikymo pasiūlymą.

"Klientai, turintys didelę, sudėtingą IT aplinką, vis dar pereina į" Windows" kaip į "paslaugų modelį", - sakė bendrovės atstovas spaudai. "Mūsų besimokantieji klientai aktyviai žengė į priekį ir paprašė dar keletos papildomų mėnesių , kad galėtų atlikti atnaujinimus".

"Papildomi aptarnavimo saugos naujinimai yra atsakas į "Enterprise" ir "Education" naudotojus, kurie priima" Windows 10 ",ir aktyviai pereina į" Windows" kaip į "paslaugą."

Tai gali šiek tiek palengvinti darbą sistemos administratoriams, tačiau iš naujo sukuria tam tikro lygio neaiškumą dėl išsamios paramos strategijos. Su "Windows 10 " 1511" palaikymu (bent jau tam tikros jų versijos), šiuo metu kompanija siūlo šias "Windows 10" versijas: "Windows 10" 1511" ir "1607", kartu su  "Creators" ir "Fall Creators" atnaujinimais .

 

Plačiau

„Apple” išleidžia „iOS 11.2” beta 5 versiją...

2017.11.29

"Apple" neseniai išleido "iOS 11.2 Beta 5" versiją, skirta autorizuotiems  "iPhone" arba "iPad" kūrėjams. Štai kaip jūs ją galite gauti.

Pasirodė "iOS 11.2" beta 5 versija su klaidų taisymais ir našumo padidėjimu, skirta programuotojams

Mes tikėjomės, kad "Apple" pateiks galutinį "iOS 11.2" kūrimą, tačiau pasirodė, kad mūsų prognozės buvo neteisingos. Panašu, kad "iOS 11.2" vis dar yra vystymosi stadijoje, nes penktoji programinės įrangos beta versija buvo prieinama  tik registruotoms kūrėjams. Ir vietoj to, kad ji būtų papildoma kai kuriomis naujomis funkcijomis, vartotojai šioje versijoje neturėtų tikėtis nieko daugiau kaip tik klaidų ištaisymo, stabilesnio "iOS 11.2" veikimo įrenginiuose.

Jūs galite atsisiųsti "iOS 11.2 Beta 5" versiją, įdiegimo veiksmai lieka tokie patys, kaip ir visada. Pirmiausia įsitikinkite, kad liko daugiau nei 50% akumuliatoriaus, jei ne, tuomet prijunkite savo iPhone ar iPad prie įkroviklio. Po to prisijunkite prie "Wi-Fi" tinklo, tada pereikite prie "Nustatymai"> "Bendrieji nustatymai"> "Programinės įrangos atnaujinimas". Kai tik pamatysite programinės įrangos naujinimą, paspauskite "Atsisiųsti ir įdiegti" . Visas procesas neturėtų trukti ilgiau nei 15 minučių. Kai baigsite, galite pradėti naudotis savo įrenginiu.

Šis atsisiuntimo atnaujinimas pateikiamas tiesiai iš "Apple Developer Program" svetainės, kad būtų galima atlikti "švarų" atkūrimą. Žinoma, kaip ir buvo galima tikėtis, vaizdas prieinamas tik tuo atveju, jei turite teisėtą ir pilnai veikiančią "Apple" narystę.

Taigi atnaujinkite savo įrenginį, kai tik gausite pirmąją galimybę.

 

Plačiau

„Synaptics Clear ID FS9500” yra pirmasis pirštų atspaud...

2017.12.14

Daugiau nereikės naudotis pirštų atspaudų skaitytuvu esančiu galinėje išmaniojo telefono pusėje. "Synaptics" šiandien paskelbė pirmąjį pasaulyje pirštų atspaudų jutiklį, kuris eina po ekranu, todėl ateityje gamintojai ir toliau galės pasiūlyti mobiliuosius telefonus, kurie yra  plonais rėmais, ir tuo pačiu leis vartotojams atrakinti įrenginius, nepriimant netinkamų pozicijų pirštui.

"Top 5" išmanieji naudos  naujausią "Synaptics" technologiją

Šiuo metu "Apple" pakeitė "Touch ID" į "Face ID", ir ateityje mes tikriausiai išvysime dar daugiau "iPhone", kurie bus atrakinami pagal veido atpažinimą. Tačiau "Samsung" planuoja ir toliau teikti vartotojams pakankamai saugumo funkcijų, kuriomis jie galėtų pasinaudoti, ir mes nemanome, kad pirštų atspaudų skaitytuvas iš bendrovės mobiliųjų įrenginių serijos ketina greitai išnykti.

Mes taip pat tikime, kad būsimi "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" užsiims saugumo sprendimu. "Exynos 9810" ir "Snapdragon 845" oficialiai jau buvo pristatyti, dar  liko pristatyti vieną dalyką - "Synaptics" ekrano pirštų atspaudų daviklį.

Šis jutiklis integruoja pilną saugumą su AES šifravimu bei įvairias autentifikavimo funkcijas, kurias įmonės galės pasirinkti. Kitas įspūdingas bruožas yra tas, kad jis gali būti įjungiamas arba išjungiamas pagal pageidavimą, o tai reiškia, kad skirtingai nuo tradicinių jutiklių, tokiu būdu nebus užimta nereikalinga vieta telefono korpuse, todėl gamintojams suteikiama papildoma laisvė įtraukti daugiau naudingų komponentų.


"Vienas iš pirmaujančių sprendimų kūrėjų, šiandien paskelbė masinę gamybą su penkiais naujausiais "OEM" "Clear ID FS9500" optinių ekranų pirštų atspaudų jutikliais. Tai sukurta išmaniesiems telefonams su beribiais ekranais. Synaptics "Clear ID" ekrane rodomas pirštų atspaudų jutiklis stebuklingai įjungia ekraną tik tada, kai to reikia. "Clear ID" yra greitesnis už alternatyvius biometrinius duomenis, pvz., "3D" veido atpažinimą. Jis labai saugus naudojantis "SentryPoint" technologija ir labai patogus naudojant vienpusį vieno žingsnio biometrinį autentifikavimą  išmaniųjų telefonų jutiklinių ekranų srityje.

Naujieji "Synaptics Clear ID" optiniai pirštų atspaudų jutikliai užtikrina vienu paspaudimu didelės raiškos nuskaitymą per visą dengiamąjį stiklą ir įjungia be mygtukų   beribius ekranus. "Synaptics" aukšto efektyvumo "Clear ID FS9500" optinis sprendimas puikiai atlieka savo funkciją, liečiant tiek drėgnu, sausu ar šaltu pirštu, nes jis yra apsaugotas stiklu, yra patvarus, atsparus įbrėžimams ir atsparus vandeniui. Pirštų atspaudų technologija leidžia vartotojams saugiai atrakinti prietaisą įvairiose situacijose, įskaitant, kai jis padėtas ant stalo bet kokiu kampu arba automobilio laikiklyje. "Synaptics" "Clear ID" našumas yra dvigubai greitesnis nei 3D veido atpažinimas, todėl norint atrakinti savo išmanųjį telefoną reikia tik vieno paspaudimo. "

Galbūt "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" bus pirmieji pasaulyje, turintys "Synaptics" ekrano pirštų atspaudų jutiklius?

 

Plačiau

2018 m. ”Samsung” ketina parduoti apie 320 mln. išmaniųj...

2018.01.03

Akumuliatoriaus problemos, kurias turėjo "Galaxy Note7" negresia "Galaxy S8", "Galaxy S8 +" ir "Galaxy Note 8'' įrenginiams (bent jau ne tokios, kuomet  "Samsung" inicijavo visų ''Note 7'' prietaisų atšaukimą).Naujausioje ataskaitoje yra pateikiama patobulinta įrenginių konstrukcija ir geriausia išmaniųjų telefonų techninė įranga, kurią šiuo metu galima įsigyti.

 Taip pat teigiama, kad "Samsung" tikisi, jog 2018 metai bus puikūs, nes planuojama parduoti 320 mln. išmaniųjų įrenginių.

"Samsung" planuoja 320 milijonų išmaniųjų įrenginių pardavimų, bet iš jų planšetinių kompiuterių pardavimai sudarys tik nedidelę dalį

Remiantis gamybos šaltiniais, "Samsung" 2018 m. ketina parduoti tiek išmaniųjų įrenginių (išmaniųjų telefonų tikimasi parduoti didžiausią skaičių) :

  • 320 mln. išmaniųjų telefonų
  • 40 mln. funkcionalių telefonų
  • 20 mln. planšetinių kompiuterių
  • 5 mln. nešiojamų prietaisų

Tikimasi, kad didžiąją išmaniųjų telefonų pardavimų dalį sudarys "Galaxy S9", "Galaxy S9 +" ir "Galaxy Note 9" įrenginiai. Turėkite omenyje, kad bendrovė išleidžia didžiulę išmaniųjų telefonų liniją, kai kurie modeliai yra išskirtiniai ir skirti tik tam tikrų šalių rinkoms.

Deja, apie planšetinius kompiuterius to pasakyti negalime, nes šiuo metu šioje srityje "Apple" yra pagrindinis gamintojas. Gali būti, kad vartotojai nėra suinteresuoti "Android" planšetiniais kompiuteriais, nes "Apple" šioje kategorijoje tapo dominuojančiu ženklu, "iPad" tapo patrauklesni, nepaisant aukštos šių įrenginių kainos.

Kita vertus, Kalifornijoje įsikūrusi milžinė susidurs su itin galingais konkurentais ne tik tokiais, kaip "Samsung", bet ir "Huawei". Kinijos milžinas paskelbė, kad jis pateks į JAV rinką, o tai tik dar labiau sustiprins abiejų šių technologijų gigantų konkurenciją. 

Manoma, kad "Galaxy S9 +" dėl savo išskirtinių funkcijų pritrauks daugelį vartotojų.Būtų naudinga, kad potencialūs klientai "Galaxy S9" įrenginyje rastų kažką, kas galėtų suteikti jiems daugiau naudos.

 

Plačiau

„Samsung Galaxy Note 8” dabar siūloma įsigyti su 25% nuo...

2018.01.18

Kai pasirodys naujas išmaniųjų telefonų serijos modelis, labiausiai laukiamas dalykas yra tas, kad dabartinėse telefonų grupėse kainos bus sumažintos tiek, kad pasirodytų patrauklios milijonams potencialių pirkėjų.Taigi jau dabar "Galaxy Note 8" telefonui siūloma 25 procentų nuolaida.

"Galaxy Note 8" modelis dabar kainuoja tik šiek tiek daugiau nei "iPhone 8"

''Galaxy Note 8" modelis dabar kainuoja 724,99 dolerius, ir tai yra tik šiek tiek daugiau negu "iPhone 8" bazinės atmintinės versija. Nors išmaniajame "Note 8" yra 64 GB vidinės atminties, jis taip pat turi "microSD" kortelių lizdą, kuris gali talpinti iki 256 GB atminties kortelę.

"Galaxy Note 8" taip pat yra pirmasis "Samsung" pavyzdys, kai matome dvi kameras (teleobjektyvo ir plataus kampo) su optinio vaizdo stabilizavimo funkcija. Su šiuo papildymu jūs galite fotografuoti vaizdus, ​​kuriuos reikia priartinti, ir tai visada yra geriau už skaitmeninį priartinimą. Dabar atminkite, kadangi šis variantas yra gamykliškai ''pririštas'', jis nesiruošia dirbti su CDMA tinklais, įskaitant "Verizon", "Sprint" ir kitus.

Nuostabus dalykas yra tas, kad yra ir "dual-SIM" variantas, ir tai jums suteiks galimybę vienu įrenginiu turėti du numerius.

Taigi, dabar tikriausiai pats geriausias laikas įsigyti ''Galaxy Note 8'''.

 

Plačiau

Su „Bixby 2.0” jums nereikės sakyti „Hey Bixby̶...

2018.01.30

Pastarieji metai ar du buvo pilni informacijos apie virtualius padėjėjus. Pavyzdžiui, pažvelkime į ''CES 2018'' ( CES- angl. Consumer Electronics Show, liet.k. Tarptautinė plataus vartojimo elektronikos įrenginių mugė ), kur viskas sukosi apie visos įmanomos buitinės technikos integravimą, bei  virtualius asistentus "Alexa" arba "Google Assistant" . 

Virtualus "Samsung''  asistentas taip pat gavo didelius įvertinimus, kai "Samsung" pristatė išmanųjį šaldytuvą, kuris palaiko "Bixby".

"Bixby" buvo pristatytas praėjusiais metais kartu su "Samsung Galaxy S8" ir nuo to laiko gavo labai mažai atnaujinimų. Funkcijos yra daugiau ar mažiau panašios į "Google Assistant'' ar "Alexa" funkcijas ir reikalauja "Hey Bixby" veiksmo, prieš užduodant bet kurią komandą. Visi "Bixby" įrenginiai iš esmės pertvarkomi taip, kaip buvo paskelbta prieš tris mėnesius kūrėjų konferencijoje San Franciske.

 

Pasirodžius "Bixby 2.0", "Samsung" teigė, kad "Bixby" platformoje tai bus "drąsus atnaujinimas". Ataskaita rodo, kad "Bixby 2.0" leis geriau bendrauti su "Bixby" parengtais įrenginiais ir leis vartotojams užduoti kelias komandas, nereikalaujant prieš kiekvieną komandą sakyti ''Hey Bixby".

Tai reiškia, kad jūs turite pasakyti "Hey Bixby" tik vieną kartą. Bet kuri komanda, pasakyta vėliau, bus automatiškai pripažinta. Pavyzdžiui, jei norite sužinoti orus, esančius jūsų vietovėje, eismo sąlygas ir jūsų kasdienį tvarkaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra pasakyti "Hey Bixby, koks yra oras lauke ?", O po to - "kokios eismo sąlygos šiandien ?",  galiausiai pasakyti: ''parodyk man mano kalendorių".

Jei viskas teisingai įdiegta, tuomet mes matome, kad tai yra didžiulis pagalbininkas, kuris leidžia patirti daugiau natūralaus pokalbio srauto su "Bixby". Nuolatinė nepertraukiama sąveika su "Bixby" yra naudinga visiems vartotojams, kuriems nebereikia kaskart sakyti ''Hey Bixby'', kai jie nori atlikti kokį veiksmą. Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių dauguma vartotojų dar pilnai neišnaudojo šių padėjėjų, yra ta, kad trūksta reguliaraus pokalbio srauto.

Tačiau nėra užsiminta apie tai, kada ''Bixby 2.0'' bus paleistas. "Samsung" ši asistentą vis prisimena nuo to laiko, kai apie jį pasirodė pirmasis pranešimas. Būtų logiška manyti, kad jie gali tai pristatyti kartu su ''Samsung Galaxy S9''. Arba galbūt jie šiek tiek palauks ir ''Bixby 2.0'' pristatys po ''S9'' linijos išleidimo. Belieka laukti, ir tuomet viską pamatysime.

 

Plačiau

„Galaxy S9” ir „Galaxy S9 +” prieš „Gal...

2018.02.28

 

"Samsung" nesivargino dėl "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" akumuliatorių, tačiau tai nereiškia, kad naujausieji flagmanai turės lygiai tiek pat laiko veikiančias baterijas, kaip ir jų pirmtakai "Galaxy S8" ir "Galaxy S8 +".Nutekėjusi ekrano vaizdo kopijos nuotrauka ir joje užfiksuota informacija teigia, kad abu naujieji prietaisai gali pagerinti baterijų veikimą įvairiose situacijose, nepaisant to, kad jie turi tokius pat 3000 mAh ir 3500 mAh talpos akumuliatorius.

Kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pasirode informacija, kad tiek "Galaxy S9", tiek "Galaxy S9 +" užtikrina tokį patį baterijos veikimą kaip ir jų pirmtakai

Padaryta ekrano vaizdo nuotrauka (anglų k. ''screenshot'') iš kinų BLOG'O tinklaraščio ''Weibo'' atskleidžia, kad "Galaxy S9" arba "Galaxy S9 +" akumuliatoriaus veikimas priklauso nuo to, ką konkrečiu laiku mes veikiame su įrenginiu. Kad būtų teisinga, galime jums pranešti, kad įdiegiant į naujus įrenginius "Exynos 9810" arba "Snapdragon 845" lyginant su "Exynos 8895" arba "Snapdragon 835", realiai juntami pagerėjimai gali būti mažesni, nei mes tikėjomės, tačiau jie vis dėlto yra.

Žinoma, "Samsung" nesiruošia parduodant įrenginiį akcentuoti baterijos naudojimo laiką, kaip pagrindinį telefonų privalumą, bet yra tam tikrų sričių, kuriose  technologijų gigantas yra stiprus ir tuom gali didžiuotis.

Pateiksime jums duomenis kiek laiko kiekvienas iš įrenginių veikia vienose ar kitose naudojimosi situacijose.

 

Galaxy S8

Galaxy S9

MP3 grotuvas (AOD įjungtas)

Iki 44 valandų

Iki 48 valandų

MP3 grotuvas (AOD išjungtas)

Iki 67 valandų

Iki 80 valandų

Video grotuvas

Iki 16 valandų

Iki 16 valandų

Kalbėjimo laikas

Iki 20 valandų

Iki 22 valandų

Interneto naudojimas (Wi-Fi)

Iki 14 valandų

Iki 14 valandų

Interneto naudojimas (3G)

Iki 11 valandų

Iki 11 valandų

Interneto naudojimas (LTE)

Iki 12 valandų

Iki 12 valandų

 

 

Galaxy S8+

Galaxy S9+

MP3 grotuvas (AOD įjungtas)

Iki 50 valandų

Iki 54 valandų

MP3 grotuvas (AOD išjungtas)

Iki 78 valandų

Iki 94 valandų

Video grotuvas

Iki 18 valandų

Iki 18 valandų

Kalbėjimo laikas

Iki 24 valandų

Iki 25 valandų

Interneto naudojimas (Wi-Fi)

Iki 15 valandų

Iki 15 valandų

Interneto naudojimas (3G)

Iki 13 valandų

Iki 13 valandų

Interneto naudojimas (LTE)

Iki 15 valandų

Iki 15 valandų


Įvairios veiklos metu jūs pastebėsite, kad daugeliu atveju abu telefonai turi tokį patį baterijos veikimo laiką kaip ir jų pirmtakai, taigi galima teigti, kad visi keturi išmanieji telefonai turi tokius pačius akumuliatoriaus pajėgumus. Mažesnio ekrano modeliai veikia šiek tiek trumpiau, o ''S+'' išmanieji, turintys didesnius ekranus ir talpesnius akumuliatorius veikia tik šiek tiek ilgiau, iš to ir  pasiekiame išvada , kad atsižvelgiant i ekranų dydį, jie visi turi maždaug vienodą laiką veikiančias baterijas.

Galbūt šie skaičiai galėjo būti geresni, jei "Samsung" į savo naujausias telefonus būtų įtraukusi didesnės talpos baterijas.

 

Plačiau

Savaitės geriausieji išmanieji telefonai

2018.03.19

Šiame aprašyme - pats ploniausias išmanusis telefonas „Nomu M6“, stilingasis „Honor 7C“ ir „vienaakis“ „Bluboo S2“.

„Honor 7C“

 

 

Dažnai žymūs prekių ženklai pasirodo esantys daug „lėtesni“ naujovėms, nei mažos Kinijos firmos, todėl jie dažnai seka mados tendencijas su kai kuriais vėlavimais. Tačiau tai netaikoma „Huawei“. Naujasis „Honor 7C“ išmanusis įrenginys sujungia savyje beveik visas šiai dienai aktualias mobilias tendencijas.

Šiame įrenginyje yra 6 colių ekranas, kurio kraštinių santykis yra 18: 9, ir jis pasižymi gana plonu rėmeliu. Korpusas yra pagamintas iš metalo. Nugarinėjė dalyje yra dviguba kamera su 13 ir 2 Mp jutikliais bei pirštų atspaudų skaitytuvu. Priekinis fotoaparatas turi 8 megapikselių skiriamąją gebą, kurios pakanka ne tik aukštos kokybės foto nuotraukoms, bet ir atpažinti vartotojo veidą atrakinant įrenginį.

Viduje yra įdiegtas „Snapdragon 450“ procesorius, 3 GB RAM operatyvioji atmintis, 32 GB vidinė atmintis. Taip pat yra versija ir su 4 GB RAM operatyviąja atmintimi bei 64 GB vidine atmintimi, kuri kainuoja šiek tiek daugiau. Išmanusus telefonas veikia su „Android 8.0 Oreo“ EMUI 8.0 vartotojo sąsaja. 
 

„Honor 7C“ specifikacijos

  • Ekranas: 5,99 colio, 1 440 × 720.
  • Procesorius: „Snapdragon 450“.
  • Atmintis: 3 arba 4 GB RAM operatyviosios atminties ir 32 arba 64 GB vidinės atminties.
  • Fotoaparatai: pagrindiniai - 13 + 2 Mp, priekinis - 8 Mp.
  • Baterija: 3000 mAh.
  • OS: „Android 8.0“.

„Huawei Honor 7C“ kaina yra 140 dolerių už įprastą versiją ir 200 dolerių už versiją su didesne atminties talpa.

„Nomu M6“

 

 

Išmanieji telefonai palaipsniui atsikrato grubios išvaizdos, todėl jie tampa vis populiaresni tarp vartotojų. Šia kryptimi drąsiai žengė „Nomu“, išleidęs išmanųjį telefoną su „M6“ indeksu.

„Nomu M6“ yra su smūgiams atspariu korpusu, apsaugotu nuo išorinių veiksnių pagal MIL-STD-810G standartą, kuris užtikrina vandens ir dulkių nepralaidumą. Įtaiso storis neviršija 10 mm. Pasak gamintojo, tai yra pats ploniausias išmanusis telefonas tarp panašias savybes turinčių telefonų.

Be to, „Nomu M6“ turi neįprastą dizainą. Jo nugaroje yra veidrodinė danga, kuri suteikia įrenginiui elegantišką ir net rafinuotą išvaizdą. Tikėkimės, kad gamintojo projektiniai dizaino sprendimai neturėjo įtakos įrenginio patvarumui.

„Nomu M6“ specifikacijos

  • Ekranas: 5 coliai, 1 280 × 720.
  • Procesorius: „MediaTek MT6737T“.
  • Atmintis: 2 GB RAM atminties ir 16 GB vidinės atminties.
  • Fotoaparatai: pagrindiniai - 13 Mp, priekinis - 5 Mp.
  • Baterija: 3000 mAh.
  • OS: „Android“ 7.0.

Išsami informacija apie įrenginio kainą ir pardavimo pradžios datą kolkas nepateikta.

„Bluboo S2“

 

 

Didžiausia berėmių išmaniųjų telefonų problema yra ta, kad trūksta vietos visiems reikalingiems jutikliams ir priekinei kamerai. Būtent dėl ​​to atsirado garsus ir nukopijuotas „iškirpimas“ iš „iPhone X“.

„Bluboo“ bendrovė sugebėjo išspręsti šią problemą kitaip. Naujame išmaniajame „Bluboo S2“ telefone priekinio fotoaparato nėra. Vietoje jo naudojama pagrindinė kamera, kurioje yra specialus besisukantis mechanizmas. Kai jūs norite atlikti „asmenukę“ (fotografuoti save priekine kamera) ar vaizdo skambutį, jums tiesiog reikia pasukti pagrindinę kamerą į veido pusę. Atsižvelgiant į tai, kad įrenginys naudoja 21 megapikselių matricą, negalima abejoti foto vaizdų kokybe.

Šis pagrindinių ir priekinio fotoaparatų funkcijų suderinamumas atrodo gana perspektyvus. Tai suteiks galimybę gaminti išmaniuosius telefonus visai be rėmelių ir šiek tiek sumažinti jų savikainą. Tikėkimės, kad toks dizainas taps populiarus ir jį priims kiti gamintojai.

„Bluboo S2“ techninės charakteristikos

  • Ekranas: 6 coliai, 2 160 × 1 080.
  • Procesorius: „MediaTek Helio P70“.
  • Atmintis: 4 arba 6 GB RAM ir 64 arba 128 GB vidinės atminties.
  • Fotoaparatai: pagrindinis- 21 Mp.
  • Baterija: 4200 mAh.
  • OS: „Android“ 7.0.

Tiksli informacija apie pardavimo pradžią ir „Bluboo S2“ kainą dar nepateikiama.

 

Plačiau

Du mėnesius testavo „iPhone X“. Jūsų dėmesiui išsami analizė

2018.04.11

Išsamus vieno vartotojo įspūdžių aprašymas praėjus dviems mėnesiams naudojant „iPhone X“ įrenginį.

Ergonomika ir dizainas

„iPhone X“ išmanusis telefonas, kurio masė yra 174 gramai atrodo ganėtinai sunkus. Dėl netradicinių proporcijų, pailgos formos, bei ištisinio ekrano, jis sugebėjo sudaryti kompaktišką įspūdį: „8 Plus“ išmanusis telefonas atrodo žymiai didesnis.

iPhone 8 Plus ir iPhone X

 
„IPhone X“ yra pakankamai siauras, tad pirštu galima paliesti priešais esantį ekrano kraštą, tačiau per ilgas, kad tuo pačiu pirštu galėtume pasiekti ekrano viršutinę dalį. Laimei, kūrėjai paliko funkciją „Reachability“ ar „Easy Access“. Tiesa, dabar ji įsijungia nepatogiai, braukiant žemyn nuo ekrano apačios. 



„iPhone X“ yra dviejų spalvų: „Silver“ - sidabrinė ir „Space grey“ - „kosminė pilka“. Man pavyko pasinaudoti abiejų spalvų dešimtukais, tačiau aš vis tiek negaliu tiksliai pasakyti, kuri spalva atrodo mielesnė. „Pilkojo kosmoso“ variante puikiai atrodo juodo plieno rėmelis, tačiau nugarėlės pusė atrodo kur kas mažiau įspūdinga nei baltos spalvos versijos įrenginyje. 
 

 

Dėklų naudojimas

Kitas klausimas, kurį garantuotai užduoda kiekvienas „iPhone X“ savininkas: ar verta dėti išmanųjį telefoną į dėklą? Yra argumentų už ir prieš.

Pirma, „iPhone X“ išmanųjį telefoną tiesiog baugu sudaužyti. Stiklas iš tikro sukuria įspūdį, kad jis yra labai stiprus, tačiau suprantama, kad sudaužius jo pakeitimas kainuotų sumą, panašią į gero „Android“ išmaniojo telefono kainą, taigi tai sukelia norą apsidrausti. Be to, „iPhone X“ labai slysta nuo audinio paviršiaus, todėl žmonės susiduria su dviguba rizika.

Antra, „iPhone X“ be dėklo yra pasmerktas rinkti naudojimosi „pėdsakus“, t.y. maža to, kad ant stiklo paliekamas kiekvienas lietimo pirštų atspaudas, vėliau ir ant plieninio rėmelio pradeda ryškėti vos pastebimi mikro įbrėžimai ir šiurkštumas. Tai visiškai neturi įtakos išmaniojo telefono naudojimuisi, bet norint parduoti tai gali paveikti „iPhone X“ kainą, kadangi telefonas praranda estetinę išvaizdą.

Trečia, „iPhone X“ „supasi“ ant plokščio paviršiaus dėl fotoaparato išsikišimo. Dangtelis padeda atsikratyti šio nemalonaus niuanso. 


 

Nepaisant visų argumentų, aš nešiojau „iPhone X“ be jokio dėklo. Jis toks gražus ir taip malonu jį laikyti rankoje, kad nesinori to atsisakyti.

Veido ID

Veido ID yra patogus dalykas. Taip, veido atpažinimas reikalauja tam tikrų sąlygų ir tam tikro laiko atrakinant įrenginį, tačiau dabar aš net nepastebiu, kad apskritai dalyvauju atrakinimo procese. Aš tiesiog pasiimu „iPhone X“ ir naudoju jį be kažkokių papildomų veiksmų. Atrakinimui nereikia jokių pastangų, kad bekontaktinis mokėjimas per „Face ID“ prekybos centre vyktų sklandžiai ir be apribojimų. Patogu eiti į el.bankų programas: autentifikavimo etapas užtrunka visiškai neilgai, o pinigai yra patikimai apsaugoti nuo įsibrovėlių.

Kaip veikia „Face ID“

Kai „iPhone X“ yra užrakintas, būtinai turite paspausti maitinimo mygtuką arba tiesiog paliesti ekraną. Tuomet turite pažvelgti į ekraną, o užrakto piktograma parodys, kad atrakinimas buvo sėkmingas. Braukdami aukštyn, grįšite atgal į darbalaukį arba į paskutinę naudojimosi programą.

Norėdami įjungti „Face ID“, įjunkite „iPhone X“ ir įveskite prieigos kodą. Jei kas to anksčiau nesuprato, tai ir sužaidė žiaurų pokštą su Craigu Federigu „Face ID“ pristatyme praėjusių metų rugsėjo mėn. Veido ID tiesiog neįsijungė po naujo paleidimo perkrovus telefoną.

Man patinka, kaip įgyvendinama pranešimų sistema. Dabar jie rodomi užrakintame ekrane, tačiau pranešimai atidaromi tik tada, kai atpažįstamas „Face ID“. Be to, „iPhone X“ automatiškai išjungia laikmačių ir žadintuvo garsą, kai supranta, kad pabudote ir žiūrite į ekraną.

Apribojimai

Veido ID turi apribojimus: gali būti nustatomas tik vienas naudotojas, veidas atpažįstamas tik vertikalioje pozicijoje. Didžioji dalis veido turėtų būti atvira, veidas tiksliai turi būti nukreiptas į išmanųjį telefoną (įjungiant nustatymą „Prašyti dėmesio veido ID nustatymui“). Daugiau sunkumų sukelia būtinybė išlaikyti tinkamą žiūrėjimo į ekraną kampą. „iPhone X“ sunku atrakinti kai jis yra ant stalo, o automobilyje jis turėtų būti naudojamas su specialiu įrenginiu, kuriuo naudotojas patogiai galėtų pakreipti išmaniojo telefono ekraną.

„Face ID“ prieš „Touch ID“

Kartu su pagrindiniu „Home“ mygtuku „Touch ID“ daviklis taip pat išnyko. Vietoje to įdiegtas patobulintas intuityvus valdymas, kuomet vienu piršto brūkštelėjimu galima pasiekti darbalaukį ar perjungti programėles. „Apple“ galėjo patenkinti daugelio vartotojų pageidavimą ir pridėti pirštų atspaudų skaitytuvą į galinę korpuso dalį, tačiau to nepadarė. 

„Face ID“ technologija užtikrina novatorišką ir saugų būdą atrakinant telefoną, prisijungiant prie paskyrų ir atliekant mobiliuosius mokėjimus. Patikimu šios technologijos darbu rūpinasi priekinė „TrueDepth“ vaizdo kamera, gebanti fiksuoti vaizdo gylį, telefonu galima daryti įspūdingas asmenukes su naujuoju portretiniu režimu ir „Portrait Lighting“ efektu. 

Taigi dabar palyginsime „Face ID“ su „Touch ID“.

Saugumas

„Face ID“ ir „Touch ID“ yra paprastos slaptažodžio įvedimo alternatyvos, kurios apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie įrenginio. Teigiama, kad „Face ID“ yra 20 kartų saugesnis nei „Touch ID“. Žinoma, yra abejonių atpažįstant dvynius ir dėl vaikų veido atpažinimo, tačiau šiame etape vis tiek norisi suteikti privalumus „iPhone X“. Bent jau todėl, kad niekas nepasinaudos jūsų išmaniuoju telefonu, kai miegosite ir jėga niekas neprivers to padaryti - tiesiog nežiūrėkite į fotokamerą. Taigi privalumą pelno „Face ID“.

Telefono atrakinimas esant įvairioms aplinkybėms

„Touch ID“ tiesiogiai priklauso nuo jūsų pirštų būsenos: jei jie šiek tiek drėgnesni nei įprastai, jutiklis nebeveiks. Taip pat  atrakinimas neįmanomas esant su pirštinėmis. Veido ID turi mažiau tokių apribojimų: sistema nuolat mokosi ir prisitaiko prie jūsų išvaizdos pokyčių. Tiesa, yra poreikis žvelgti į išmanųjį telefoną daugiau ar mažiau tiesiai i ekraną, kad būtų teisingai subalansuotas vaizdas. „Face ID“ vėl laimi prieš „Touch ID“.

Greitis

Veido atpažinimo sistema užtrunka nemažai sekundžių, kad atpažintų jus. Tai nesumažina patirto gero įspūdžio, tuo labiau, kad „Face ID“ vis dar yra gana nauja technologija, kuri tikrai mokosi dirbti greičiau. Tačiau iki šiol pergalę šiame etape įgijo antrosios kartos „Touch ID“.

Ekranas

„iPhone X“ turi 5,8 colio įstrižainės ekraną. Tai yra atstumas nuo kampo iki kampo, neatsižvelgiant į jutiklių išpjovą, todėl naudojamo ploto dydis išlieka toks pat kaip „8 +“ dydis su 5,5 colio įstrižaine. 
 

„iPhone X“ - pirmasis „Apple“ produktas su „OLED“ ekranu, tiksliai perduodamomis spalvomis, dideliu ryškumu.  Jaučiamas kokybinis perėjimas: ekranas tapo labiau kontrastingas. Dėl gaunamų nuotraukų vaizdų nėra skundų. Puikus spalvų atvaizdavimas, ryškumas ir matomumas. „OLED“ ekranai turi ir savo trūkumų: lengvas spalvų pakitimas žiūrint kampu ir būtinybė laikytis tam tikrų sąlygų, pvz., nepalikite įjungto ekrano ilgą laiką ir, pagal galimybes nežiūrėkite didelio kontrasto vaizdų, esant nustatytam didžiausiam ryškumui.

Taip pat naujuose išmaniuosiuose telefonuose „Apple“ pristatė režimą „True Tone“, kuris automatiškai reguliuoja ekrano temperatūrą aplinkoje. Ši funkcija labai jaučiama kai telefonas naudojamas ilgą laiką, arba jei pakaitomis naudojatės „iPhone X“ ir kitu įrenginiu be „True Tone“ funkcijos. Svarbiausia - nepamirškite išeiti iš šio režimo, kai apdorojate nuotraukas ir renkatės filtrą „Instagram“ socialiniame tinkle.

Išpjova jutikliams

Pagrindinis dalykas, dėl kurio nuolat kyla diskusijos, žinoma, yra „iPhone“ išpjova -„monobrow“. Ir požiūris į tai yra skirtingas, juk tai skonio reikalas. Asmeniškai man tai nesvarbu, ir netgi tuščia vieta ekrano apačioje pirmą kartą įvedant tekstą atrodė kur kas kritiškesnė, nei dabar.

Priekinės jutiklių zonos atsiradimas paveikė vaizdo įrašų peržiūrą. Dabar vartotojas yra priverstas pasirinkti vieną iš kompromisų: arba žiūrėti pilną vaizdo įrašą, bet susitaikyti su nepanaudotomis ekrano dalimis arba prarasti vaizdo medžiagos milimetrus rėmo išpjovos - „monobrow“ srityje ir aplink kraštus. 


 

Dar rudenį kai kurios „iPhone X“ ekrano programos atrodė keistai ir kreivai. Dabar su tuo viskas gerai, ir netgi programų, kurios palieka erdvę šalia pjūvio, yra vis mažiau.

Labiausiai apčiuopiami nuostoliai dėl berėmio ekrano palietė būsenos juostą ekrano viršuje. Dabar čia yra matomas tik laikas, signalo lygis, „Wi-Fi“ ir akumuliatoriaus piktograma be krovimo procentų rodymo. Visa kita yra „valdymo taške“.

Fotoaparatas

Pagrindinė kamera

„Dešimtukas“ yra apdovanotas dviguba kamera - geriausia iš visų, kurios pateikiamos „iPhone“ įrenginiuose. Štai pagrindiniai specifikacijos duomenys skaičių gerbėjams.

Objektyvai

Plačiakampis ir teleobjektyvas

Rezoliucija

12 mp

Plataus kampo objektyvo diafragma

ƒ / 1,8

Teleobjektyvo diafragma

ƒ / 2,4

 Zoom

Dvigubas optinis ir 10x skaitmeninis

 Vaizdo raiška

720p, 1 080p, 4K

 Kadrų sparta

Nuo 24 FPS (4K rezoliucija) iki 60 FPS (1 080p ar 4K skiriamoji geba)

Rezoliucija ir kadrų skaičius, esant sulėtintam filmavimui

 

1 080p, 120 ar 240 FPS

Esant įprastoms sąlygoms, nepastebėtas ypatingas kokybinis šuolis: „iPhone X“ paveldėjo daugybę ankstesnių „Apple“ įrenginių programinės įrangos ypatumų. Ta pati miela ir atpažįstama spalvų korekcija, mažesni baltos spalvos balanso trūkumai, aukštos kokybės nuotraukos ir stabilus programos veikimas. Galiniai lęšiai gavo optinį stabilizavimą, tai pastebima fotografuojant, kai telefonas laikomas rankose.
Nauja fotokameros funkcija „Lėtas sinchronizavimas“ leidžia jums fotografuoti mažai apšviestoje aplinkoje, kurioje objektas ir nuotraukos fonas bus vienodai apšviestas. Be to, gaunasi labai ryškios nuotraukos fotografuojant su blykste. 

 

Palyginimas su kitais išmaniaisiais telefonais

Dažniausiai „iPhone X“ yra lyginamas su „Google Pixel 2 XL“ ir „Samsung Galaxy Note 8“. Privalumų turi visos čia pateiktų išmaniųjų telefonų kameros, ir čia yra sunku pasakyti vienareikšmį atsakymą. Testo „Tom's Guide“ metu „dešimtukas“ laimėjo prieš „Note 8“ rezultatu 6: 4, o „CNET“ autoriai palyginę „Apple“ išmanųjį telefoną su „Google Pixel 2 XL“ nedavė vienareikšmio atsakymo. „Pixel“ yra naudingas fotografuojant statinius objektus, tačiau „iPhone“ kamera yra labiau universali.

Įdomius eksperimentus atliko mobilios fototechnikos įrangos parduotuvės „Moment“ tinklaraštininkai. Jie pritvirtino visus tris išmaniuosius telefonus prie vieno trikojo ir naudojo juos fotografuodami vaizdus ir darydami vaizdo įrašus, esant  skirtingoms apšvietimo sąlygoms. Rezultatai pateikiami nuotraukose.

Ko reikalaujama iš išmaniojo telefono fotoaparato? Stabilaus programos veikimo, kad būtų daugiau ar mažiau tinkama nuotraukų automatizacija ir priimtina socialiniams tinklams nuotraukų kokybė. „iPhone X“ šiuo atveju turi viską.

Portretinis apšvietimas

Priekinė kamera nepasikeitė nuo „iPhone 7“ (7 megapikselių, ƒ / 2.2 ir vaizdo įrašų skiriamoji geba 1 080p) modelio. Bet abiejose kamerose pasirodė geresnis portreto režimas, galintis fotografuoti prie įvairių apšvietimo sąlygų. Naudos iš to kolkas nėra labai daug: pasirinkus kontūrinį apšvietimą, veidas įgauna negyvų atspalvių.

„iPhone X“ kamera naudoja infraraudonuosius spindulius, kad suvoktų aplinką ir išskirtų žmogaus veidą. 

Kūrėjai teigia, kad funkcija „Portretų apšvietimas“ „iPhone X“ įrenginiuose pateikiama beta versijoje, todėl tikslinga palaukti, kol funkcijos pasidarys tinkamesnis ir bus pateiktos vėlesniuose atnaujinimuose. Užtat mėgstantiems klasikinį portreto režimą yra išgaunamos puikios kokybės nuotraukos. Ir jūs galite bet kada grįžti prie klasikinio portretinio režimo, net jei yra ne pačios palankiausios apšvietimo galimybės.

„True Depth“ kamera: animacija „Animoji“ ir kitos programos

Animacijos - tai naujovės, apie kurias sunku vienareikšmiškai išreikšti savo nuomonę. Animuoti vaizdai su juokingais veidais negali būti nufotografuoti tamsoje, už jų įrašymą yra atsakingas priekinis fotoaparatas, o jis neatpažįsta nosies ir liežuvio judesių. Ir visi šie minusai būtų svarbūs, jei „Animoji“ paveikslėliai tikrai būtų naudingi.

„Animoji“ yra papildinys, kuris pasiekiamas tik „iMessage“ programėle. Norėdami siųsti juokingą animaciją per kitą žinučių programą, turite įrašyti vaizdo įrašą į „Pranešimus“, eksportuoti jį į vaizdo įrašą ir pridėti jį prie norimo pranešimo. Nereikia nė sakyti, kad tokios funkcijos nėra labai reikšmingos, juk ir kitose žinutėse turime paveikslėlių pasirinkimo galimybių. Tačiau kažkam tai patinka.

„Animoji“ - tai toli gražu ne viskas, ką gali priekinės kameros ir „iPhone X“ jutikliai. Pavyzdžiui, kai kurias „Snapchat“ kaukes galima užsidėti ant tinkamos veido dalies, o mobili vaizdo įrašų tvarkyklė „Clips“ įgijo „Scenes“ režimą. Su jo pagalba galima filmuoti panoraminius vaizdo įrašus įvairiose vietovėse.

Aukštųjų technologijų vidinis potencialas, paslėptas „iPhone X“ dar nerealizuotas iki galo, nepasiektas. Veidų atpažinimas ir interaktyvių pramogų programų paketas yra tik pradžia. Pabandykite peržvelgti portretus per „Focos“ programą arba stebėti veido raumenų judėjimą per „MeasureKit“. Jei tai jau tapo prieinama be specialių jutiklių, tuomet galima įsivaizduoti „iPhone X“ perspektyvas technologijas vaizdo redagavimo programose, programų kūrime, žaidimuose (net ir iš „indi“ kūrėjų) ir daug daug kur kitur.

Nauji gestai

Po dviejų mėnesių nauji gestai nepasidarė patogesni, tačiau prie to tiesiog priprantama. Pagrindinio „Home“ mygtuko nebuvimas neturi įtakos įrenginio greičiui ar navigacijos patogumui. Tačiau galima pastebėti keletą niuansų.

Pradėsiu nuo didelio pliuso: perjunginėti programas pirštu išilgai apatinio krašto - tai labai patogu.

Programų perjungiklyje „Switcher“ programų uždarymas tampa šiek tiek sudėtingesnis. Dabar jums reikia perbraukti į viršų ir palaikyti pirštą, po to atleisti ir iš naujo užlaikyti nuspaudus. „IPhone X“ priverstinio persikrovimo veiksmų algoritmas tapo sudėtingesnis: dabar jis yra sudėtingas, o ne intuityvus. Tačiau man šio reikalo niekada neprireikė atlikti.

Tiesa, yra vienintelis naujas gestas, su kuriuo man buvo tikrai sunku susitaikyti, - „Control Point“ atidarymas su gesto pagalba iš dešiniojo viršutinio ekrano kampo. Kai laikau išmanųjį telefoną įprastai ir sau patogiu būdu, pasiekti „branginamą“ kampą be funkcijos „Patogi prieiga“ nepavyksta. Tačiau būtinybė atidaryti „valdymo tašką“ tapo labiau didesnė nei kada nors anksčiau: dabar tik ten yra parodomi įkrovimo procentai, prijungtų ausinių piktogramos arba  pavyzdžiui, režimas „netrukdyti“.

Akumuliatoriai ir įkrovimas

Kalbant apie „iPhone X“ autonomiją, nėra nieko nei garbinamo, nei peiktino: aktyviai naudojantis jis turės būti pakraunamas kartą per dieną. Kai nėra labai aktyviai naudojamas - kas dvi dienas.

Išmanaus telefono akumuliatorius puikiai veikia šaltyje. Per du žiemos mėnesius, nukritusi temperatūra paveikė „iPhone X“ darbą tik vieną kartą. Prieš tai buvo 20 minučių fotografuojama šaltyje, telefonas buvo be apsauginio dėklelio, o po netikėto išsijungimo įrenginys „atsigavo“ praėjus dviems minutėms ir veikė taip pat be priekaištų ir greitai, kaip ir įprastai, esant normaliai oro temperatūrai.

Nauji maitinimo šaltinio standartai

Naujasis „iPhone X“ gavo greito ir belaidžio įkrovimo palaikymą. Šios technologijos turi savo savybes.

„MacStories“ leidinyje buvo paskelbtas įdomus testas:  klasikinis (nuo 5 iki 12 W) krovimas, bei „greitas ir belaidis“ - buvo nustatomas efektyviausias būdas įkrauti išmanųjį telefoną, jį kraunant vieną valandą.

Visi keturi lyderiai turėjo greitąjį krovimą: jie pakrovė akumuliatorių 70-80% per 40-55 minutes, o po to toliau papildė įkrovą, tik lėtesniu pajėgumu.

Blogiausius rezultatus parodė belaidžio ryšio maitinimo šaltiniai, kurie per vieną valandą pakrovė vos 30% akumuliatoriaus. „Qi“ (bevielis) įkrovimas dar nėra pasirengęs lygintis su galingais laidiniais analogais, tačiau jie ir neturi tokio tikslo. „Qi“ technologija padeda sumažinti laidų skaičių ant stalo, padaro kad darbo vieta atrodytų tvarkingesnė. Taip pat suteikia patogumo tais atvejais, kai telefonu reikia naudotis, išimant jį iš įkrovimo. Dabar galite papildyti akumuliatoriaus procentus tiesiog padėdami „iPhone“ šalia savęs ant „tabletės“ su užrašu „Belkin“ arba „Samsung“.

Kaip matote iš bandymų rezultatų, standartinis kroviklis, esantis dėžutės komplekte nėra geras ir vos lenkia belaidžius analogus. Norite greičio? Būkite pasirengę išleisti dar apie 30 eurų galingesniam adapteriui ir didesnio pralaidumo kabeliams. Tai liūdna, tačiau tai tiesa.

ARKit

„ARKit“ yra greičiausiai „iOS 11“, o ne „iPhone X“ naujovė. Tačiau realybės papildymas yra viena iš pagrindinių naujojo „A11 Bionic“ procesoriaus potencialo krypčių, todėl paminėti „ARKit“ galimybes „dešimtuko“ įrenginyje apžvalgos kontekstu yra visiškai tikslinga.

Privalumai

Iki šiol „ARKit“ davė mažai objektyvios nauda. „App Store“ galite rasti programų, kurios pakeičia matavimo prietaisus arba, pavyzdžiui, „IKEA“ baldų pasirinkimo programą. Tarp naudingų programų mano mėgstamiausia yra „Night Sky“, kuri projektuoja dangaus žvaigždžių žemėlapį.

Pramogos

O štai įdomiai ir linksmai praleisti laiką su „ARKit“ pagalba - tai labai paprasta ir lengva. Galite pridėti personažus  vaizdo įrašuose, naudodamiesi „Snapchat“ arba „Holo“ programėlėmis, „apklijuoti“ sienas su „GIPHY World“ judančiais paveikslėliais arba sužaisti „Alisa stebuklų šalyje“ AR versiją.
Žaidimai ir programos yra fantastiškai įtraukiantys, o potyriai išeina už ekrano ribų. Galimybės yra beribės.

Mitai ir faktai

Čia aš norėčiau iš anksto atsakyti į dažniausiai pasitaikančias pastabas, kurios atsiranda beveik kiekviename komentare apie „iPhone X“. Kai kurie iš jų yra teisingi ir tinkami, kiti yra melas.

„iPhone X“ nuolat kaista

Tikrai kaista, bet ne taip kritiškai ir tikrai ne visam laikui. Paprastai kaitimas pastebimas dirbant su sudėtingomis programomis, ypač su „ARKit“ programomis.

Jutiklinis ekranas nereaguoja liečiamas šaltyje

Tokia problema buvo, tačiau ji buvo pašalinta gavus „iOS“ naujinimą.

Didžiulė rizika gauti „iPhone“ su defektuotu ekranu

Tai reali rizika, susijusi su gamyklos broku, ir ji gali būti. Problema yra išsprendžiama pakeičiant garantinį įrenginį, todėl tai nesukelia rimtos problemos.

Veido ID yra nesaugu

Čia įeina tik ypatingi atvejai, kai „Face ID“ gali suklysti: dvyniai, kūdikiai, vietnamiečių specialistai, turintys kaukę, sukurtą 3D spausdintuvu ir tt. Yra keletas precedentų. Tai yra priežastis „mesti akmenį“ į „Apple“ , tačiau vidutiniam vartotojui nėra pagrindo abejoti technikos saugumu.

Nustačius maksimalų garsą, trūkinėja garsiakalbis 

Buvo ir šis atvejis. Klaida buvo ištaisyta su artimiausiais „iOS“ atnaujinimais.

Visa tai jau buvo „Android“ išmaniuosiuose telefonuose

Tikrai, pakankamai viso to turi „Android“ įrenginiai. „Qi“ įkrovimas, veido atpažinimas, rėmelių atsisakymas, „OLED“ ekranas, papildyta realybė - visa tai vienaip ar kitaip iš tikrųjų buvo realizuota kitų gamintojų išmaniuosiuose telefonuose.

Išvados

Išvados yra nevienodos. Visus „iPhone X“ pranašumus nulemia didelė įrenginio kaina. Nereikia net minėti to, kad „iOS“ platforma ir „Apple“ filosofija yra toli gražu ne visiems patinkantis reikalas. Jei jūs vertinat sistemos pritaikymą, vartojate piratinį turinį ir jums tikrai reikia dviejų SIM kortelių, tai ši apžvalga tik sukels susinervinimą.

„Obuoliukai“ užduoda tą patį klausimą: „8“, „8 Plus“ ar „X“ ? Aš, savo ruožtu, pasiruošęs drąsiai patarti „dešimtą“ visiems tiems, kurie nesusitaiko su kompromisais ir gali įsigyti aukščiausio lygio išmanųjį telefoną be paskolų. Kitas variantas - pasitikėti nutekama informacija ir laukti naujojo „iPhone“ pristatymo jau šį pavasarį.

Rudenį daugelis „Apple“ gerbėjų buvo pasipiktinę gestų nepatogumais, išvaizdos, dėl ekrano išpjovos bjaurumu ir tuo, kad „iPhone“ jau nėra tas pats įprastas modelis. Praėjus keliems mėnesiams, skandalai nutilo: atrodo, kad visi „iPhone X“ standartai buvo neatskiriama ateities dalis ir pagrindas tolesniems „Apple“ modelių išmaniesiems telefonams (ir be to, ne tik „Apple“ įrenginiams). Mano įspūdžiai po dviejų mėnesių su „iPhone X“ taip pat nusistovėjo, o neįprastus pojūčius sukelia greičiausiai kiti išmanieji telefonai, kuriuos paprasčiausiai pradėjau suvokti kaip praeities įrenginius.

 

Plačiau