Naujienos

"Apple" planuoja, kad "iOS 12" operacinė sistema, skirta ''iPhone'' įrenginiams, turės mažiau klaidų, taip pat bus įtrauktos tikslinės funkcijos

2018.02.19

"Apple" paruošė kažką ypatingo savo "iOS" naudotojams. Šį rudenį bendrovė planuoja pasiūlyti daugybę naujų funkcijų ir kartu iš esmės pakeisti platformą. Jums nebūtina būti aktyviu stebėtoju, kad sužinotumėte, jog ''iPhone'' ar ''iPad'' operacinė sistema ''iOS'' jau nebėra tokia pati kaip anksčiau.

Skaityti daugiau...

Naujas tariamas Samsung Galaxy Note 9 patentas parodo virtualią pirštų antspaudų atpažinimo funkciją | Paviešinti prietaiso parametrai

2018.02.15

Šiandien sulaukėme įdomių gandų, kaip tik prieš Galaxy S9 ir S9+ pasirodymą. Kaip ir tikėtasi, atnaujinimai seks kompanijos atnaujintų produktų ciklą. Nuo pat Galaxy Note 7 pasirodymo, kompanija visų pirma padidina ekraną. Šiandien paplito informacija, kad virtualus pirštų antspaudų atpažinimas, pagaliau, turėtų pasirodyti rinkoje šiais metais.

Skaityti daugiau...

"Huawei P20'' ir ''P20 Plus" gali tapti pirmaisiais pasaulyje įrenginiais, turinčiais trigubą objektyvo kamerą

2018.02.09

Pristačiusi "Mate 10 Pro" ''CES'' parodoje, ''Huawei'' ruošiasi pademonstruoti didžiules 2018 metų naujienas, tai - '' P20'' ir ''P20 Plus''. Renginyje, kuris vyks kovo 27 d. Paryžiuje, Kinijos milžinas siekia sukurti pirmąjį įspūdingą savo naujų prietaisų pristatymą.

Skaityti daugiau...

Iš naujausio koncepcijos video matome, kad "Samsung Galaxy Note 9" bus be rėmelių

2018.02.08

"Samsung" vartotojai su nekantrumu laukia pasirodysiančio "Samsung Galaxy Note 9". Tai neabejotinai yra vienas labiausiai laukiamų telefonų ir žmonės dėl jo turi įvairiausių lūkesčių"YouTube" kanalas "Concept Creator" pateikė telefono koncepcinį dizainą.

Skaityti daugiau...

iPhone 8, iPhone 8 Plus ir iPhone X daugiau nesusidurs su našumo ir baterijos problemomis, techninės įrangos atnaujinimo dėka

2018.02.07

Atlikus testus su iPhone 6s, paaiškėjo, kad prietaisas sulėtėjo, kai buvo atnaujintas į naujausią Apple operacinės sistemos versiją. Baterijos pakeitimas sugrąžino našumą, tačiau Apple buvo didelėje priespaudoje dėl "smaugiamo" našumo. Vartotojai, kurie nusipirko iPhone 8, iPhone 8 Plus ar iPhone X nesusidurs su tokiomis problemomis, nes, kaip teigia kompanija, šie telefonai turi naujausius techninės įrangos atnaujinimus.

Skaityti daugiau...

Geriausi 2017-2018 metų televizoriai

2018.02.06

Kiekvienais metais, tuo pačiu laiku, pagal nusistovėjusias tradicijas, ''EISA'' asociacijos prestižiniai apdovanojimai yra skelbiami ''IFA'' parodos  metu, kuri 2017m. vyko Berlyne. Šį kartą technikos ekspertai iš daugiau nei 50 pagrindinių specializuotų žurnalų 25 šalyse pripažino 66 produktus geriausiais savo kategorijoje. Tuo pačiu metu grupės "Ekranas ir vaizdo įrašai namų kino teatrui" ekspertai paskelbė laimėtojus tarp televizorių šiose kategorijose

Skaityti daugiau...

Kaip atsisiųsti iOS 11.3 beta versiją be Apple programuotojo paskyros?

2018.02.05

Neturite Apple programuotojo paskyros? Nesirūpinkite, supažindinsime su būdu, kuriuo naudojantis galėsite atsisiųsti iOS 11.3 beta versiją savo iPhone ar iPad visiškai nemokamai ir legaliai.

Skaityti daugiau...

Štai ką atskleidžia faktai ir nuotraukos apie ''Samsung S9''

2018.02.03

Gerai žinoma, kad "Samsung S9" bus išleistas dieną prieš "Mobile World Congress" parodą, vyksiančią Barselonoje, nes turime apie tai ''nutekėjusios'' informacijos ir išmaniųjų telefonų "S9" ir "S9 +" nuotraukas. Taigi pateiksime ir jums šiek tiek daugiau informacijos apie abu įrenginius.

Skaityti daugiau...

Galaxy Note 9 gali būti ne toks patrauklus prietaisas, kadangi procesorius bus nuviliantis

2018.02.02

Jeigu laukiate planšetinio kompiuterio ir telefono hibrido, Galaxy Note 9, nes manote, kad jis turės iki šiol neregėtų funkcijų, nusivilsite sužinoję, kad vienintelė įspūdinga funkcija tebus tik ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas. Remiantis naujausiu Samsung finansiniu pranešimu, nėra paminima, kad technikos gigantai pasinaudos 7nm proceso pranašumu, dėl to, nepanašu, kad Galaxy Note 9 turės pažangesnį procesorių.

Skaityti daugiau...

Paskutinis "Samsung Galaxy Note 8" ''bootloader''* apsaugo nešiojamų aparatų programinę įrangą

2018.02.01

* Bootloader - kodinis failas, kuris yra suaktyvuojamas prieš paleidžiant operacinę programą.

Skaityti daugiau...