Straipsniai

Google ruošiasi išleisti naują Chromebook Pixel savo Pixel 2 serijoje šį rudenį

2017.08.24

Niekas nesitikėjo, kad Google pristatys Chromebook Pixel, iki naujausio pranešimo. Pasirodo, kad prie Pixel 2 serijos Google taip pat planuoja išleisti naują Chromebook Pixel, pajėgų kompiuterį, kuris patenkins vartotojų, norinčių naudotis prietaiso bei platformos privalumais, norus.

Skaityti daugiau...

Nokia 8 kaina yra žemesnė nei buvo oficialiame pranešime

2017.08.21

Nokia 8 pranešimas supykdė dar vieno Android prietaiso su dideliais rėmeliais, tačiau su daugybe įspūdingų galimybių laukiančius vartotojus. Buvo pasakyta, kad telefonas kainuos 600€. Kaip bebūtų, remiantis paskutiniais pranešimais, Nokia 8 bus pigesnis negu buvo tikėtasi.
Nors dabar Nokia 8 kaina laikosi ties 600€, yra keletas Europos valstybių, kurios prietaisą pardavinėja žemesne kaina. 

Skaityti daugiau...

Intel pristato 18 branduolių i9 7980X

2017.08.10

Intel išleido naują 2000 JAV dolerių vertės procesorių, kuris turi 18 branduolių ir 36 gijas. Kalbama, kad procesoriaus pardavimai neprasidės iki rugsėjo 25 d.
Iki šiol Intel Core i9 7900X buvo pajėgiausias procesorius su 3.3GHz sparta, 4.3GHz paspartinimu ir 4.5GHz pagreitinimu su Turbo Max 3.0. Jo kaina buvo 1000 JAV dolerių.
Naujojo Core i9 7980X pagrindinis greitis siekia 2.6GHz, 4.2GHz su Turbo 2.0, 4.4GHz su Turbo Max 3.0.

Skaityti daugiau...

Intel mobilus aštuntos generacijos procesorius netrukus prekyboje | Acer Swift 3 galimai bus pirmasis kompiuteris su šiuo procesoriumi

2017.07.23

Po kelerių metų, Intel pagaliau turi didelę konkurenciją iš AMD ir jų naujausios Ryzen architektūros. Architektūra privertė Intel paskubėti su Coffee Lake mikroarchitektūra, kurią kompaniją mėgins sukurti naudojantis Intel 14nm procesu. 
Remiantis nauja informacija, Intel naujieji mobilieji procesoriai gali pasirodyti prekyboje ir vienas pirmųjų kompiuterių, kuris turės šį procesorių gali būti Acer Swift 3.

Skaityti daugiau...

Windows 10 rudens Creators atnaujinimas gali daugiau nesulaukti stambių naujovių

2017.07.21

Microsoft dirba ties naująja Windows 10 versija - rudens Creators atnaujinimu. Buvo daug Insider Preview konstrukcijų, kurias kompanija kruopščiai siuntė Windows Insider bendruomenei. Sulaukėme kelių stambių atnaujinimų, kurie pasirodė kartu su Insider konstrukcijom, tačiau naujausi pranešimai praneša, kad tai gali būti pabaiga visoms džiuginančioms naujovėms.
Pasak Windows Central šaltinių "Windows 10 rudens Creators atnaujinimas dabar yra paskutinėje plėtojimo stadijoje, tai reiškia, kad paskutinius likusius mėnesius bus taisomos klaidos". 

Skaityti daugiau...

Rugsėjį pasirodys riboti iPhone 8 kiekiai, kurie kainuos 1100 JAV dolerių - JP Morgan analitikas Rod Hall

2017.07.20

Artėjant rugsėjo mėnesiui gandai apie Apple iPhone 8 nėra labai optimistiški. Anksčiau šiais metais buvo labai didelis susidomėjimas prietaisu. Pastaruosius kelis metus Kupertine nebuvo atlikta rimtų pagerinimų šiai serijai, pasak gandų šių metų iPhone atsigriebs už visus metus. Kaip bebūtų, dabar atrodo, kad kompanija atsikando daugiau negu gali sukramtyti. Pasirodė daugiau informacijos apie telefoną, šį kartą ja pasidalino JP Morgan.

Skaityti daugiau...

Meizu 7 Pro pasirodys 2017m. liepos 26 d.

2017.07.19

MediaTek tylėjo daugiau nei įprastai, tačiau dabar atrodo, kad jų didelio pajėgumo čipsetas Helio X30 debiutuos Meizu 7 Pro telefone.
Išleidimo data yra liepos 26 d. ir šis dvigubo ekrano telefonas bus pirmasis turintis dešimties branduolių Helio čipsetą. 

Skaityti daugiau...

OnePlus 5 pristatytas su 5.5 colių 1080p ekranu, Snapdragon 835, 8GB RAM ir 128GB talpa

2017.06.21

Po mėnesių įvairiausių gandų apie pasirodysiantį telefoną, OnePlus 5 pagaliau buvo pristatytas. Buvo žinoma daug detalių prieš oficialų telefono pasirodymą, taigi didelių staigmenų nėra. OnePlus vis dar atrodo kaip iPhone 7 klonas, bent jau iš galo.
Telefonas turės dvi versijas. 

Skaityti daugiau...

Microsoft Modern Keyboard prideda pirštų antspaudų atpažinimą Windows Hello prisijungimams

2017.06.19

Microsoft niekam nesiskelbiant išleido naują klaviatūrą pavadinimu Modern Keyboard, tai antraeilė Surface Keyboard evoliucijos klaviatūra su dviejų klavišų pakeitimais.
Pirmasis tai biometrinio atpažinimo integravimas. Microsoft inkorporavo paslėptą pirštų antspaudų jutiklį Fingerprint ID. Nežinome ar iš tikrųjų jį galima vadinti paslėptu, kadangi jis integruotas į mygtuką, kuris turi piršto antspaudo ženklą. 

Skaityti daugiau...

iPad Pro 10.5 pasirodymo data, kaina ir parametrai

2017.06.17

Kaip ir tikėtasi, Apple pristatė naujuosius iPad Pro modelius WWDC 2017 parodoje. Daugiausiai dėmesio skirta 10.5 colių įrenginiui, kuris bus vienas geriausių planšetinių kompiuterių šiais metais. Čia apžvelgsime iPad Pro 10.5 naujienas, kaip pasirodymo datą, kainą ir parametrus.
"Šie planšetiniai kompiuteriai yra be abejonės galingiausi kokius esame sukūrę su pasaulio pažangiausiais ekranais, kurie turi ProMotion, galingąjį A10X Fusion čipsetą ir pažengusią iPhone 7 kameros sistemą" teigė Apple pardavimų viceprezidentas Greg Joswiak.

Skaityti daugiau...