Straipsniai

"Apple" planuoja, kad "iOS 12" operacinė sistema, skirta ''iPhone'' įrenginiams, turės mažiau klaidų, taip pat bus įtrauktos tikslinės funkcijos

2018.02.19

"Apple" paruošė kažką ypatingo savo "iOS" naudotojams. Šį rudenį bendrovė planuoja pasiūlyti daugybę naujų funkcijų ir kartu iš esmės pakeisti platformą. Jums nebūtina būti aktyviu stebėtoju, kad sužinotumėte, jog ''iPhone'' ar ''iPad'' operacinė sistema ''iOS'' jau nebėra tokia pati kaip anksčiau.

Skaityti daugiau...

Naujas tariamas Samsung Galaxy Note 9 patentas parodo virtualią pirštų antspaudų atpažinimo funkciją | Paviešinti prietaiso parametrai

2018.02.15

Šiandien sulaukėme įdomių gandų, kaip tik prieš Galaxy S9 ir S9+ pasirodymą. Kaip ir tikėtasi, atnaujinimai seks kompanijos atnaujintų produktų ciklą. Nuo pat Galaxy Note 7 pasirodymo, kompanija visų pirma padidina ekraną. Šiandien paplito informacija, kad virtualus pirštų antspaudų atpažinimas, pagaliau, turėtų pasirodyti rinkoje šiais metais.

Skaityti daugiau...

Jūsų nešiojamas kompiuteris pradėjo kaisti, sulėtėjo ir ėmė garsiai veikti?

2018.02.12

Jūsų nepakeičiamas pagalbininkas namuose ar darbe ėmė ne taip produktyviai dirbti? Siekiant išvengti brangių remontų, būtina laiku imtis profilaktinių priemonių. 
Perkaitimas yra svarbiausia nešiojamo kompiuterio gedimo priežastis, nes aušinimo sistema nešiojamame kompiuteryje yra kompaktiška, nedidelė ir gali greitai užsikimšti ir perkaisti.

Skaityti daugiau...

5 mitai apie išmaniųjų telefonų remontus

2018.02.11

Išmanieji telefonai: mitai apie remontus ir jų išsklaidymas

Skaityti daugiau...

"Huawei P20'' ir ''P20 Plus" gali tapti pirmaisiais pasaulyje įrenginiais, turinčiais trigubą objektyvo kamerą

2018.02.09

Pristačiusi "Mate 10 Pro" ''CES'' parodoje, ''Huawei'' ruošiasi pademonstruoti didžiules 2018 metų naujienas, tai - '' P20'' ir ''P20 Plus''. Renginyje, kuris vyks kovo 27 d. Paryžiuje, Kinijos milžinas siekia sukurti pirmąjį įspūdingą savo naujų prietaisų pristatymą.

Skaityti daugiau...

Iš naujausio koncepcijos video matome, kad "Samsung Galaxy Note 9" bus be rėmelių

2018.02.08

"Samsung" vartotojai su nekantrumu laukia pasirodysiančio "Samsung Galaxy Note 9". Tai neabejotinai yra vienas labiausiai laukiamų telefonų ir žmonės dėl jo turi įvairiausių lūkesčių"YouTube" kanalas "Concept Creator" pateikė telefono koncepcinį dizainą.

Skaityti daugiau...

iPhone 8, iPhone 8 Plus ir iPhone X daugiau nesusidurs su našumo ir baterijos problemomis, techninės įrangos atnaujinimo dėka

2018.02.07

Atlikus testus su iPhone 6s, paaiškėjo, kad prietaisas sulėtėjo, kai buvo atnaujintas į naujausią Apple operacinės sistemos versiją. Baterijos pakeitimas sugrąžino našumą, tačiau Apple buvo didelėje priespaudoje dėl "smaugiamo" našumo. Vartotojai, kurie nusipirko iPhone 8, iPhone 8 Plus ar iPhone X nesusidurs su tokiomis problemomis, nes, kaip teigia kompanija, šie telefonai turi naujausius techninės įrangos atnaujinimus.

Skaityti daugiau...

Kiek turėtų veikti išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su pilnai įkrauta baterija

2018.08.07

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kelių veiksnių, o ne tik nuo jos talpos. Baterijos veikimui įrenginio darbo metu įtakos turi šie veiksniai:

Skaityti daugiau...

Geriausi 2017-2018 metų televizoriai

2018.02.06

Kiekvienais metais, tuo pačiu laiku, pagal nusistovėjusias tradicijas, ''EISA'' asociacijos prestižiniai apdovanojimai yra skelbiami ''IFA'' parodos  metu, kuri 2017m. vyko Berlyne. Šį kartą technikos ekspertai iš daugiau nei 50 pagrindinių specializuotų žurnalų 25 šalyse pripažino 66 produktus geriausiais savo kategorijoje. Tuo pačiu metu grupės "Ekranas ir vaizdo įrašai namų kino teatrui" ekspertai paskelbė laimėtojus tarp televizorių šiose kategorijose

Skaityti daugiau...

Kaip atsisiųsti iOS 11.3 beta versiją be Apple programuotojo paskyros?

2018.02.05

Neturite Apple programuotojo paskyros? Nesirūpinkite, supažindinsime su būdu, kuriuo naudojantis galėsite atsisiųsti iOS 11.3 beta versiją savo iPhone ar iPad visiškai nemokamai ir legaliai.

Skaityti daugiau...